[S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez Pijawa w 08 Sty 2010, 02:17

Normandia napisał(a):Zawartość ułatwia przejście gry czytasz na własne ryzyko...
:

Męczą cię wrogowie w zbyt mocnych pancerzach, masz dość mutantów które nie chcą zginąć. Denerwują cię ogromne ceny ulepszeń broni. Mam dla ciebie radę nie ulepszaj broni, zrób amunicji kurację sterydami.
Aby tego dokonać wystarczy wejść w gamedata/config/weapons plik weapons i znaleźć amunicję, która nas interesuje. Osobiście nie polecam popularnej amunicji typu 5.45x39 fmj czy 5.56x45 ss190 gdyż dacie w ten sposób genialną amunicję swoim wrogom. Ja przerobiłem ammo 5.56x45 ap zauważyłem że prawie nikt poza mną nie używa amunicji p.panc więc ryzyko oberwania własną amunicją jest niewielkie. A na czym polega bajer:
W pliku który podałem znajdujemy naszą amunicję, możemy zmienić jej koszt pojemność jednego opakowania, ale nas interesują dwie linijki k_pierce i k_ap standardowo dla amunicji p.panc przy tych parametrach znajdziemy wartości 0.65 i to je trzeba zmienić, jak bardzo to już prywatny wybór, dodam że ammo gaus ma w tym miejscu 150 natomiast przerobienie na 185 niby olbrzyma powala 7 kulami, pewnie dało by się mniej ale daleko stał i po nodze poszło. Nie polecam jednak dokonywania aż tak wielkich zmian gdyż zawsze można trafić na przeciwnika z tą samą amunicją...


Tę poradę umieszczam tutaj gdyż gram właśnie na tym modzie, nie wiem czy inne mody będą podatne na to działanie...

to nie lepiej wybrać sobie jakąś unikalną broń i podnieść jej parametry? tym bardziej że s.m.a.r.t.e.r mod jest do tego wręcz stworzony :D
Pijawa
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 06 Sty 2010, 02:04
Ostatnio był: 03 Sty 2015, 16:29
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez Normandia w 08 Sty 2010, 18:14

Z unikalną bronią jest jednak ten problem że najpierw trzeba ją mieć, a to nie jest takie proste bo choćby tylko zamówienia u Żwawego tanie nie są. A i znaleźć dobry "unikatowy" karabin nie jest łatwo. Można co prawda edytować plik handlarza jak to zrobiłem u siebie, ale nie jest to też takie proste. No i amunicję prościej znaleźć niż np: H&K 416 z którego korzystam. Dochodzi też kolejna sprawa, amunicję można użyć w kilku różnych karabinach więc jak komuś znudzi się broń to nie trzeba przerabiać następnej...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Normandia
Stalker

Posty: 169
Dołączenie: 25 Maj 2009, 21:16
Ostatnio był: 09 Cze 2013, 20:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez Pijawa w 08 Sty 2010, 18:34

można sobie unikalną broń dodać na początku rozgrywki :) zresztą w pierwszym poscie (znaczy swoim) opisałem gdzie można znaleźć unikalne spluwki. w zasadzie na zatonie otrzymujemy niezłą artylerię z którą bez problemu przejdziemy całą grę. do walki na bliskie odległości polecam ak 74 um do znalezienia na moscie a hk417 na dalsze. jak zaczynam rozgrywkę pierwsze co robię to mykam na most a potem cała zona należy do mnie :wink: . no i nie mozna zapomnieć o mp7 który jest rewelacyjny gdy w drugiej ręce trzymamy detektor :) no a co za problem podkręcić parametry w kilku broniach? przecież npc nie używają tych nowych broni (przynajmniej nie zauważyłem). prawdopodobnie jak wyjdzie finalna wersja moda to się zmieni ale póki co ... swoją drogą znalazł ktoś m16 i m41? a co do amunicji to podkręcić paczkę do np 100000 (z ilością amunicji nie przesadzać należy bo przy otwierania plecaka może deczko komp mulić), wagę inwentarza na 0 i możemy mieć tyle ammo że całą 2 wojnę byśmy wygrali.
Pijawa
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 06 Sty 2010, 02:04
Ostatnio był: 03 Sty 2015, 16:29
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez tmaciak w 09 Sty 2010, 16:18

Na terenie fabryki Jupier, w pomieszczeniu w którym w rurze jest schowek Striełoka, stoi sobie dostępna bez żadnych ekwilibrystyk skrzynka z st_helm_protective_dolg. (wersja 0.41)
Pozdrawiam,
Tomek
tmaciak
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 04 Sty 2010, 01:07
Ostatnio był: 25 Maj 2021, 11:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez lukass w 11 Sty 2010, 00:52

Nacieszcie oczy - arsenał z nadchodzącej wersji :wink:

http://img.xrmb2.net/images/717074.jpeg

A tutaj więcej screenów z kolejnej odsłony moda(nowe lokacje):

http://img.xrmb2.net/gallery.php?gID=smrt
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez wiewiur551 w 11 Sty 2010, 00:59

OMG, to jest to! kiedy wyjdzie ta wersja?
Awatar użytkownika
wiewiur551
Stalker

Posty: 93
Dołączenie: 01 Paź 2009, 21:09
Ostatnio był: 13 Sty 2016, 04:27
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 5

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez lukass w 11 Sty 2010, 01:04

kiedy wyjdzie ta wersja?

No niestety na ten temat autor jeszcze milczy.

----------------EDIT----------------

SNIPER TOOLKIT
:

Jeszcze nie znalazłeś narzędzi "Sniper Toolkit" ?
Oto wskazówka :E

Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez remek w 11 Sty 2010, 11:36

Witam ,gram w moda 0.41 i jest ok ale mam problem ,znalazłem 6 kombinezonów (pancerzy) próby założenia ich na majora kończą się wywaleniem na pulpit,tylko pancerz z arki Noego (wojskowy) działa prawidłowo.Proszę o poradę.
remek
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 11 Sty 2010, 11:12
Ostatnio był: 07 Wrz 2011, 14:52
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez lukass w 11 Sty 2010, 11:52

hmm.. nie zauważyłem tutaj, ani na gsc, żeby ktoś raportował taki błąd. Najlepiej, jakbyś dał loga (Dokumenty udostępnione/S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci/logs/nazwa_pliku.log - od linijki FATAL ERROR), może ktoś wpadnie na rozwiąznie, ewentualnie można zapytać autora bezpośrednio na gsc.
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez JaremaW w 11 Sty 2010, 21:38

Moje ogólne wrażenia z moda są pozytywne jak zawsze są rzeczy świetne i niedopracowane. Gra jest trudniejsza ale też bez przesady, wystarczy grać trochę uważniej i ostrożniej a nie biegać sprintem przez zone :) Duża ilość mutantów dostarcza niezłej rozrywki i to dosłownie - nie spotkałem tyle chimer w oryginale :) Z kolei duża ilość monolitków dostarcza sporo sprzętu co przekłada się na stały dopływ gotówki (w momencie przejścia do Prypeci miałem już koło 150tyś). O dzięki Ci MONOLICIE :E Za kasą idzie już kupowanie lepszego sprzętu u Nimble (sorki nie pamiętam jak się koleś w polskiej wersji nazywa) chociaż z drugiej strony ja zakupiłem tylko egzo a nosiłem do czasu znalezienia egzo monolitu i wolności (chyba bo opisu nie ma :) ). Jak dla mnie kupowanie jakiejkolwiek broni mija się z celem - już w Zatonie można znaleźć G36e i myślę że po ulepszeniu lepszej broni nie ma. Nawet celownika do niej nie przyczepiam. Inna sprawa że G36 i celownik do G36e mają tragiczną siatkę celowniczą :facepalm: no wygląda to jakby było w paincie robione... od razu pytam można to jakoś zmienić?

Co do nowej wersji to dodawanie nowych broni chyba już mija się z celem. Inna sprawa nowe lokacje - jeśli to się potwierdzi to zagram na pewno. Bo szczerze przechodzenie od nowa stalkera tylko po to żeby znaleźć Steyra AUG, uzi czy co tam jeszcze widziałem to już nie dla mnie. Pozdrawiam :wódka:
Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło.
W moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył! S.Lem
Awatar użytkownika
JaremaW
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 05 Sty 2010, 03:08
Ostatnio był: 04 Lis 2014, 22:42
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez Tawarish Kozłow w 11 Sty 2010, 22:07

lukass napisał(a):Nacieszcie oczy - arsenał z nadchodzącej wersji :wink:

http://img.xrmb2.net/images/717074.jpeg



Tak..wszystko ładnie ale z kąd broń która nie weszła nawet do produkcji? (XQ8)
Gaussa zrozumiem tam pracowano nad tą broniom ale TO?


Czytaj jak chcesz
:

Rurku nie tłumacz się, dobrze? Wiem że u moderów jest upierdolony stół ale to? YOU FAIL


Ps post iście i zacnie bezsensowny :(
Chce OICW w wersji ASG AEG!

Jeśli też chesz taką replike wklej to do podpisu a może nasze modły zostaną wysłuchane!
Tawarish Kozłow
Stalker

Posty: 121
Dołączenie: 28 Paź 2009, 15:05
Ostatnio był: 30 Kwi 2012, 16:51
Miejscowość: Prypiat
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 4

Re: [S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod] zbroje, bronie, fixy itp.

Postprzez JaremaW w 11 Sty 2010, 23:59

A która to? I co to za nazwa XQ8? zaciekawiłeś mnie bo akurat broń mnie interesuje( nie mylić że się na niej znam :D )
Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło.
W moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył! S.Lem
Awatar użytkownika
JaremaW
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 05 Sty 2010, 03:08
Ostatnio był: 04 Lis 2014, 22:42
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości