[SZUKAM] Mod tylko i wyłącznie na bronie/dodatki do nick.

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM] Mod tylko i wyłącznie na bronie/dodatki do nick.

Postprzez FilipM3 w 30 Gru 2011, 13:12

Cześć.

Mianowicie poszukuję moda do gry, który dodaje bronie i dodatki do nich. Znalazłem takich kilka, lecz dodają one zimę, potwory, i tak dalej. Mi chodzi tylko o bronie i dodatki - nic więcej i takiego modu znaleźć nie umiem.

Ktoś pomoże?

FilipM3
Wygnany z Zony

Posty: 49
Dołączenie: 30 Gru 2011, 13:03
Ostatnio był: 16 Kwi 2014, 22:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: [SZUKAM] Mod tylko i wyłącznie na bronie/dodatki do nick

Postprzez r_populik w 30 Gru 2011, 13:26

Bronie można w miarę łatwo wyciągnąć z innych modów. Tutaj: http://mod.stalker.pl/index.php?title=Dodawanie_broni_i_amunicji masz napisane, jak to zrobić.
A pod tym adresem: http://www.gsc-game.com/main.php?t=community&s=forums&s_game_type=xr3&thm_page=1&thm_id=4963&sec_id=19 masz z tego co się orientuje gotowy mod dodający do gry same bronie.

Za ten post r_populik otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive FilipM3.
Awatar użytkownika
r_populik
Modder

Posty: 789
Dołączenie: 26 Mar 2010, 12:45
Ostatnio był: 29 Wrz 2022, 22:03
Miejscowość: okolice stolicy
Kozaki: 263

Re: [SZUKAM] Mod tylko i wyłącznie na bronie/dodatki do nick

Postprzez FilipM3 w 30 Gru 2011, 13:59

Wycinanie broni... Dzięki bardzo! Gdzieś widziałem moda z M16 to się zakochałem.

Stawiam Ci Kozaka :>

FilipM3
Wygnany z Zony

Posty: 49
Dołączenie: 30 Gru 2011, 13:03
Ostatnio był: 16 Kwi 2014, 22:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 4

Re: [SZUKAM] Mod tylko i wyłącznie na bronie/dodatki do nick

Postprzez scigacz1975 w 30 Gru 2011, 14:04

Jak już załapiesz jako tako o co biega to ściągnij sobie Tajne Ścieżki 2 i z nich powyciągaj giwerki - jest ich naprawdę dużo, nowych, starych, antycznych, ultranowoczesnych. Będziesz miał zabawę :wink:
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 12 Wrz 2024, 15:31
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt02 oraz 18 gości