[PROBLEM] Brak zapisów oraz ustawień gry

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[PROBLEM] Brak zapisów oraz ustawień gry

Postprzez Apoll-_-Goth w 09 Sty 2011, 23:37

Witam.
Ostatnio zabrałem się za modyfikowanie gry i mam taki problem, że niby pokazuje mi, że gra się zapisała jednak gdy wchodzę do zakładki by wczytać grę jest pusto. Sprawdzałem w Moich Dokumentach itp. i w ogóle nie powstaje żaden folder z zapisami. Sprawa ma się identycznie z ustawieniami graficznymi.
Problem ten występuje gdy instaluję mod Stalker Redux lub Ceanos Mod - Call from Pripyat v8 czyli zbiory modów.
Mody w grze same w sobie działają i nie mam z nimi problemów.
Widziałem gdzieś taki temat (nie jestem pewien czy na tym forum) i tam rozwiązaniem okazało się uruchomienie gry na koncie admina. Jednakże posiadam konto admina. Dopiero co instalowałem windowsa XP oraz wymieniałem dysk twardy więc wszystko jest nowiutkie. Reinstalacja gry oraz usuwanie wszelkich rejestrów nic nie daje. Gram na patchu 1.6.02
Proszę o pomoc.
Apoll-_-Goth
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 09 Sty 2011, 23:18
Ostatnio był: 09 Sty 2011, 23:47
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [PROBLEM] Brak zapisów oraz ustawień gry

Postprzez Cromm Cruac w 14 Sty 2011, 23:56

Spróbuj zrobić tak:
Utwórz nowy folder, np. C:\cop-save. Otwórz fsgame.ltx i zmień linijkę $app_data_root$=... na
$app_data_root$=true|false|C:\cop-save\

Sejwy i plik ustawień powinny być tworzone w tym katalogu od tego momentu. Możesz użyć innej ścieżki jeśli chcesz.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Horajzon.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 23 Wrz 2024, 20:31
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości