[GUNSLINGER mod] Nowe i lepsze animacje

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje w produkcji" służy do dyskutowania o modyfikacjach, które są w trakcie procesu tworzenia. Nie piszemy, ani nie zadajemy tutaj żadnych pytań odnośnie modyfikacji ukończonych (gotowych)!
Przy tworzeniu tematu nowego, jego nazwa powinna wyglądać tak:
[Nazwa moda] krótki opis/tekst, np. [Cebul mod] by Stalker.pl

Re: [GUNSLINGER mod] Nowe i lepsze animacje

Postprzez Cysiu w 17 Paź 2013, 03:11

Wololo, tym razem wyprzedzę Piczeja. :P


Za ten post Cysiu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr, Gizbarus, Hynek, dorian.
Awatar użytkownika
Cysiu
Stalker

Posty: 193
Dołączenie: 07 Maj 2009, 19:46
Ostatnio był: 20 Kwi 2023, 23:35
Miejscowość: Szczecin
Kozaki: 84

Reklamy Google

Re: [GUNSLINGER mod] Nowe i lepsze animacje

Postprzez Pangia w 17 Paź 2013, 16:39

Za dużo już słyszałem o sformatowanych dyskach bez backupu danych, uszkodzeniach komputerów, wypaleniu się autorów, pobytach w szpitalach/sanatoriach/u babci na wsi z dala od cywilizacji, trafieniach piorunami w dom, atakach terrorystycznych oraz nagłych i niekontrolowanych napadach furii, żeby wierzyć w powodzenie tego projektu. Po prostu nie mogę wykrzesać z siebie entuzjazmu, chociaż całość wygląda zaje*iście. Jak dla mnie to skończy się jak zwykle - tu coś doda, tam coś doda, tu wpadnie na nowy pomysł, aż w końcu nagle zauważy, że robi więcej niż umie i cała inicjatywa go przerośnie, wydając zajebistego i jednocześnie w penis zabugowanego moda, którego nikt nie poprawi.
No co ja na to poradzę, że jestem realistą. Ktoś mi wytknie, że nie, że to skrajny pesymizm. Nie, ja po prostu zawsze przygotowuję się na najgorszy scenariusz ;) Taka ze mnie niewierna ryba ściekowa - nie uwierzę, dopóki nie zobaczę.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Cysiu.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [GUNSLINGER mod] Nowe i lepsze animacje

Postprzez SkullDagger w 17 Paź 2013, 17:12

Przecież spokojnie gościu robi po kolei. Są to "tylko" animacje broni więc raczej da rade. A co ma zrobione to ma i będzie mógł dać do neta.
I5-3570K 3,40Ghz 3,80Ghz in Turbo
GA B75M-D3V GoodRam 8GB 1600Mhz
GTX 660 2GB Win 7 64bit
Awatar użytkownika
SkullDagger
Ekspert

Posty: 881
Dołączenie: 26 Sie 2011, 01:04
Ostatnio był: 09 Paź 2022, 19:48
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 63

Re: [GUNSLINGER mod] Nowe i lepsze animacje

Postprzez BJ Blazkowicz w 18 Paź 2013, 07:49

Zacznijmy od tego ze Strifer robi to co umie najlepiej - animacje. Za skrypty odpowiada Sin!, za tekstury i modele Mr. Rifleman i 1ns1debeast.
A, i nie jesteś pesymistą tylko zwykłym gimbusem który chce być fajny, jak twierdzisz że nie wyjdzie to się nie interesuj i nie pisz postów które nic nie wnoszą do tematu.
Image
Voiton laulut soi ainiaan!

Za ten post BJ Blazkowicz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr, GangStarr, pronx18, Kudkudak.
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 10 Gru 2023, 23:39
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

Re: [GUNSLINGER mod] Nowe i lepsze animacje

Postprzez SkullDagger w 18 Paź 2013, 12:50

BJ jaki masz udział w tym modzie ze go tak zaciekle bronisz? Tak z ciekawości pytam.
I5-3570K 3,40Ghz 3,80Ghz in Turbo
GA B75M-D3V GoodRam 8GB 1600Mhz
GTX 660 2GB Win 7 64bit
Awatar użytkownika
SkullDagger
Ekspert

Posty: 881
Dołączenie: 26 Sie 2011, 01:04
Ostatnio był: 09 Paź 2022, 19:48
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 63

Re: [GUNSLINGER mod] Nowe i lepsze animacje

Postprzez vandr w 18 Paź 2013, 14:27

Taki, że Piczej uważa mod za zajebisty- to wystarczy i macie go słuchać.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!

Za ten post vandr otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pangia.
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Lis 2023, 13:28
Kozaki: 1747

Re: [GUNSLINGER mod] Nowe i lepsze animacje

Postprzez Pangia w 18 Paź 2013, 15:24

BJ Blazkowicz napisał(a):A, i nie jesteś pesymistą tylko zwykłym gimbusem który chce być fajny, jak twierdzisz że nie wyjdzie to się nie interesuj i nie pisz postów które nic nie wnoszą do tematu.

W sumie można tu wsadzać jedynie nowe video z postępu prac, więc może lepiej zamknąć temat, bo i tak nikt nic ciekawego nie powie? Jaki sens ma taki temat, skoro i tak wolno się nam tylko spuszczać ze szczęścia na widok nowych animacji (które są naprawdę świetne)? Niech każdy wierzy, w co chce.
Zresztą zauważ, że w 1. poście mamy tylko Strifera jako autora i tym się kierowałem, pisząc swojego wcześniejszego posta. Jak Ci się chce, to popraw, żeby w błąd nie wprowadzało ;)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [GUNSLINGER mod] Nowe i lepsze animacje

Postprzez BJ Blazkowicz w 18 Paź 2013, 17:05

SkullDagger napisał(a):BJ jaki masz udział w tym modzie ze go tak zaciekle bronisz? Tak z ciekawości pytam.

Od czasu do czasu pomagam Striferowi merytorycznie, podsuwam ciekawe modele.

Pangia napisał(a):W sumie można tu wsadzać jedynie nowe video z postępu prac, więc może lepiej zamknąć temat, bo i tak nikt nic ciekawego nie powie? Jaki sens ma taki temat, skoro i tak wolno się nam tylko spuszczać ze szczęścia na widok nowych animacji (które są naprawdę świetne)? Niech każdy wierzy, w co chce.

Dziwne, jest tu już parę stron tematu i ty jako pierwszy szerzysz defetyzm. Konstruktywna krytyka jest mile widziana, mimo iż Strifer zwykle i tak robi po swojemu. Jojkanie że "i tak nie wyjdzie" nic nie zmienia, nic nie wnosi do tematu.
Czyli mówiąc prostymi słowami "możesz mieć swoje zdanie ale my i tak mamy je w dupie".
Image
Voiton laulut soi ainiaan!
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 10 Gru 2023, 23:39
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

Re: [GUNSLINGER mod] Nowe i lepsze animacje

Postprzez StalkerCell w 18 Paź 2013, 17:13

Heh, jak patrze na te filmiki, to robi mi się banan na twarzy. Animacje są przezajebiściezajebiste, no miód malina. Czekam na tegoż moda. Ślina mnie z mordy leci, dej pan na uplada! :TM:
Awatar użytkownika
StalkerCell
Weteran

Posty: 575
Dołączenie: 17 Lut 2013, 17:06
Ostatnio był: 06 Kwi 2021, 01:46
Miejscowość: Paniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 57

Re: [GUNSLINGER mod] Nowe i lepsze animacje

Postprzez Pangia w 18 Paź 2013, 18:05

BJ Blazkowicz napisał(a):Dziwne, jest tu już parę stron tematu i ty jako pierwszy szerzysz defetyzm.

Ktoś musi :P
Czyli mówiąc prostymi słowami "możesz mieć swoje zdanie ale my i tak mamy je w dupie".

Nie znaczy to, że trzeba to podkreślać w każdym poście ;)
No ale dobra, inaczej. Dla mnie to zbyt piękne, żeby było prawdziwe (w sensie: żeby przez najbliższy rok czy dwa nic się nie posypało). Lepiej?
BJ Blazkowicz napisał(a):Od czasu do czasu pomagam Striferowi merytorycznie, podsuwam ciekawe modele.

Czyli mamy się spodziewać coś wielkościowo porównywalnego do Arsenala czy raczej nie zobaczymy w grze kilkudziesięciu wątpliwie pasujących do Zony broni pokroju Barretta M82 czy innego M134 Miniguna?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [GUNSLINGER mod] Nowe i lepsze animacje

Postprzez BJ Blazkowicz w 18 Paź 2013, 18:18

No właśnie nie zobaczysz, będzie większość broni rosyjskich, z arsenału NATO będą tylko te najpopularniejsze (już teraz można zobaczyć Glocka, USP czy Sig-Sauera).
Image
Voiton laulut soi ainiaan!
Awatar użytkownika
BJ Blazkowicz
Przewodnik

Posty: 977
Dołączenie: 17 Mar 2009, 15:42
Ostatnio był: 10 Gru 2023, 23:39
Miejscowość: Zamek Wolfenstein
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 520

Re: [GUNSLINGER mod] Nowe i lepsze animacje

Postprzez Pangia w 18 Paź 2013, 19:06

No to świetnie! Już mam dosyć modyfikacji z 3 nowymi rosyjskimi zabawkami, którymi są zazwyczaj Mosin, Saiga i Wichr i setką nowych NATO-wskich broni na wszystkie możliwe kalibry - od 4.6x30mm (MP7) po 12.7x99mm (Barrett M82). Z zachodnich broni jak dla mnie nadawałby się jeszcze jedynie M16A2 (znaczy się ten strzelający 3-strzałową serią) jako większy brat LR-300 i może jeszcze SG-550 Sniper (bo brakuje dobrej zachodniej snajperki dla tych, którzy wolą coś funkcjonalniejszego od Wintoreza, chodzi mi tu o mały magazynek, drogą i ciężką amunicję oraz gorszy zasięg).
A swoją drogą - tylko mi się wydaje czy w pierwszym poście była wcześniej lista planowanych broni, tylko gdzieś ją wcięło?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość