Problem z tworzeniem profilu

Naznaczony nie nadążał za postępem. Ostatnio Łysy chciał pić z nim wódkę przez Hamachi.

Problem z tworzeniem profilu

Postprzez KrwawyDżon w 02 Kwi 2010, 01:16

Witam
Zainstalowałem,zaaktywowałem a że single mi sie znudził odpalam multi. Na początku zdziwienie bo sie różni od starych ale dobra,tworzę profil i niby wszystko ok,daje hasło,daje nick ktory wyskakuje zajęty,poprawiam i juz jest ok ale gdy podaje email i wyskakuje okno "Trwa weryfikowanie konta" to sie weryfikuje i weryfikuje. Ogólnie czekam i czekam a nic sie nie dzieje. Gamedata z modami schowalem do innego foldera więc to nie to,zreszta tworze profil a nie gram. Da sie profil założyc na osobnej stronie bądz cos w tym rodzaju by połaczyc sie z tym multiplayerem?
Gra naturalnie oryginalna,podczas instalacji podałem swoj klucz do gry online wraz z profilem.

Pozdrawiam
KrwawyDżon
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 08 Mar 2009, 14:16
Ostatnio był: 17 Lip 2010, 19:01
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Balance IL 86
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z tworzeniem profilu

Postprzez KoweK w 02 Kwi 2010, 02:08

https://login.gamespyid.com/aggrpassthr ... f%253dtrue

Tutaj masz formularz rejestracyjny. Google nie gryzie. :P
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Problem z tworzeniem profilu

Postprzez KrwawyDżon w 02 Kwi 2010, 11:05

Dziękuję za pomoc,zaraz sprawdzę.

EDIT:
Sprawdziłem i wyskakuje ze takie konto juz istnieje. No to łącze sie i kazde hasło jest niepoprawne. Więc wpisuje inny moj email i robie sobie konto. Zamykam stronę i wchodzę do gry. I teraz Uzyskiwanie Profili Konta trwa wieczność. Co sie dzieje?

EDIT2:
Ludzie proszę o pomoc,dlaczego mi gra wieloosobowa nie działa? Połączenie z gamespy na pewno jest,gdyż wyskakuje nieprawidlowy email badz haslo w razie pomylki ale Uzyskiwanie Profili Konta trwa wieczność!
KrwawyDżon
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 08 Mar 2009, 14:16
Ostatnio był: 17 Lip 2010, 19:01
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Balance IL 86
Kozaki: 0

Re: Problem z tworzeniem profilu

Postprzez STALKER98 w 03 Kwi 2010, 15:21

Ja też proszę o pomoc , bo mam to samo. Wpisałem nick , hasło i chciałem założyć konto... Ale niestety nie mogę bo się wieczność weryfikuje!
Polyushko-pole, Polyushko, shiroko pole. Edut po polyu geroi , Ekh, sa Krasnoy Armii geroi! Devushki, glyante, Glyante na dorogu nashu. Vyetsya dalnyaya doroga, Ekh , da razveselaya doroga !
Awatar użytkownika
STALKER98
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 08 Mar 2010, 23:27
Ostatnio był: 03 Lut 2011, 11:31
Miejscowość: Tyż z Kremla a co se bede żałować ;)
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Problem z tworzeniem profilu

Postprzez Domianos w 07 Kwi 2010, 15:24

Tez mam ten problem, u mnie wystarcza, ze jeszcze raz uruchomie gre i u mnie to dziala.
Awatar użytkownika
Domianos
Łowca

Posty: 407
Dołączenie: 23 Lis 2009, 22:32
Ostatnio był: 25 Wrz 2024, 18:16
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 28

Re: Problem z tworzeniem profilu

Postprzez KrwawyDżon w 07 Kwi 2010, 18:23

O faktycznie,odpaliłem i zadziałało i to za pierwszym razem. Widocznie trzeba próbowac pare razy. Dziekuje za pomoc
KrwawyDżon
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 08 Mar 2009, 14:16
Ostatnio był: 17 Lip 2010, 19:01
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Balance IL 86
Kozaki: 0


Powróć do Multiplayer

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości