Flint i przyjaciele z wolności

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Flint i przyjaciele z wolności

Postprzez Greyeeh w 30 Lip 2010, 13:54

Witam.
Otóż wykonałem misję z Flintem, otrzymałem "Wysłannik sprawiedliwości", oraz powiadomiłem dowódcę Wolności o tym co zrobił jego kolega z frakcji, stalkerowi Drzazdze. Wychodzę od niego, patrzę - Flinta nie ma, jest ok. Poszedłem więc na cementownię, oraz pozwiedzać parę miejsc. Wracam do Janowa, no i nie miła niespodzianka. Stoi sobie wolnościowiec - pancernik, z trzema kolegami i opowiadają dowcipy. Niby jest ok, gdyby nie to, że pancernikiem jest owy Flint. Czyżby wrócił większy i silniejszy, lol? A tak po za tym, powinno oddać mi wszystkie skradzione przez niego rzeczy, powinny być w skrytce. No, niestety ich nie ma.

Czy on dalej będzie tak stał? I co z tymi rzeczami?

P.S. Nie mówiłem jeszcze o nim Goncie. Ale wydaje mi się, że nie ma to żadnego związku, skoro dostałem już osiągnięcie - a rzeczy dalej nie ma.
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Reklamy Google

Re: Flint i przyjaciele z wolności

Postprzez Axideus w 30 Lip 2010, 14:03

:facepalm:
Jezu jest dwóch Flintów w Janowie.Jeden to zdrajca,a drugi to chyba ochroniarz Lokiego.
Image
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Re: Flint i przyjaciele z wolności

Postprzez Greyeeh w 30 Lip 2010, 15:51

To miło... tyle że w tym temacie bardziej rozchodzi się o te skradzione rzeczy. Co do tego ochroniarza, to tak - jeden siedzi przy drzwiach, a drugi przy stole w tym samym czasie. Czyżby wolnościowcy zaczęli się klonować?
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Flint i przyjaciele z wolności

Postprzez Axideus w 30 Lip 2010, 16:57

Hym... nie wiem czemu Flintów jest dwóch może koleś, który robił spawn bardzo lubił to imię.Co do rzeczy to chyba mylisz zadania bo jeśli chodzi ci o twoją skrytkę w janowie, to jest to osobne zadanie.A teraz parę wskazówek skocz do kostoprawa tego janowego medyka i spytaj go o rzeczy.Opowie ci pewną historyjke.Potem skocz do Zulusa i spytaj jego o to co powiedział ci kostopraw.Na końcu idź na pobliską stacje znajdziesz tam Sęka obrabianego przez bandytę.Kropnij go a z sękiem zrób co chcesz.Tak czy siak dowiesz się gdzie są Twoje rzeczy :E .Mam nadzieje że pomogłem :wink: .
Image
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Re: Flint i przyjaciele z wolności

Postprzez Greyeeh w 30 Lip 2010, 19:58

:facepalm:

Stary... pomyliłeś zadania! Tamto zadanie mam już dawno za sobą, a Sęk jest martwy. Zalecam zajrzeć do solucji i poczytać sobie o zadaniu "W poszukiwaniu Sroki". Jeśli go znajdziemy, to wszystkie skradzione przez niego rzeczy będą w naszej skrytce. Nie chodzi tu o Sęka.

#down
To po co piszesz tego posta?
Ostatnio edytowany przez Greyeeh, 30 Lip 2010, 20:55, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Flint i przyjaciele z wolności

Postprzez BloodsuckerxD w 30 Lip 2010, 22:46

Na twoim miejscu poszedł bym powiedzieć Goncie i zobaczył czy to pomoże :E
http://kolega1010.on.toribash.com/ <<<<<<<<<<<<<<<<< kliknij mi pomoże a tobie nie zaszkodzi xD
http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=2826 <<<<<<<<<<<<< tu też :]
Awatar użytkownika
BloodsuckerxD
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 29 Lip 2010, 12:43
Ostatnio był: 04 Maj 2011, 21:39
Miejscowość: Szubin ,Wolwark :]
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości