Nieznane schowki

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Nieznane schowki

Postprzez skhi w 14 Maj 2010, 16:03

Mam propozycje nowego tematu .Stalkerzy znaleźliście schowki , które nie są zamieszczone na mapach w dziale "Solucje". Pochwalcie się nimi .
Zapodaje jeden .W lokacji Zaton wchodzimy na pierwszy dźwig po Schodkach następnie po drabince wyżej .Stajemy twarzą do kabiny ,po lewej mamy przeciwwagę dźwigu ,po prawej gzymsik.Wskakujemy na niego i powoli w przykucnietej pozycji na druga stronę dźwigu .Dostaniemy się na pomost z drugiej strony .W szczelinie miedzy kabiną a przeciwwagą znajdziecie schowek(trochę amunicji i lekarstw i coś jeszcze :?: .
Schowek znalazłem przy okazji szukania Głuszca .Pozdro.
Nowa Zona Fukushima

skhi
Wygnany z Zony

Posty: 22
Dołączenie: 09 Kwi 2010, 12:43
Ostatnio był: 17 Sie 2017, 20:16
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Nieznane schowki

Postprzez maks98 w 19 Paź 2010, 21:04

Ja znalazłem bardzo fajny schowek ale żeby sie do niego dostać trzeba zabić kilka rodentów i burera!
Jest to w okolicach Jupitera w kompleksie przeciwlotniczym wolkow
wchodzimy głównym wejściem i gdzieś powinny być drzwi
wchodzimy do pomieszczenia w którym przez kraty widać schowek powinna być tam gdzieś drabinka w dół
później znajdujemy w korytarzu przejście w bok potem idziemy w lewo i znowy znajdujemy przejście w lewopo jakimś czasie znajdziemy dżwi typu te które są do laboratorium X8
niestety próbowałem na kilku kompach i na niektórych nie działało otwieranie drzwi
może można to zrobić dopiero po wykonaniu jakiejś misji
za drzwiami jest pomieszczenie w którym jest Burer a jak juz sie go zabije to trzeba poszukać drabinki na górę
trochę to skomplikowane ale warto ponieważ w schowku są:
-AKM-74/2
-Granat F1
-2xGłowica OG-7V
i uwaga:
-RPG-7u
Aszot-Patrz co tu mam!
Jar-Co tam masz Aszot?
Aszot-Przyjdź i zobacz!
Jar-Nie zaimponowałbyś tym nawet małej dziewczynce!
Aszot-Nie, ty przyjdź tutaj, ja coś Ci pokażę! A może mam wystawić żebyś widział!
Jar-Nie mam mikroskopu
Czechow-Ocipieliście obaj?! Fiuty se będziecie mierzyć!? Zamknijcie się obaj!!!
Awatar użytkownika
maks98
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 11 Wrz 2010, 14:40
Ostatnio był: 16 Mar 2012, 23:27
Miejscowość: Limańsk/Prypeć
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 2

Re: Nieznane schowki

Postprzez Myśliwy w 01 Lis 2010, 21:42

Do zbrojowni w kompleksie przeciwlotniczym wolkow mozemy wejsc , gdy zbierzemy list od Sokolowa(znajduje sie on w ostatnim budynku na biurku). Gdy ograbimy tą zbrojownie idziemy do bunkra naukowców. W zamian za list od Sokolowa dostajemy Wojskowa apteczke.
Myśliwy
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 01 Lis 2010, 20:37
Ostatnio był: 28 Maj 2013, 22:25
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości