Misje poboczne - problem

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Misje poboczne - problem

Postprzez KANTAR1 w 19 Kwi 2010, 21:44

W każdego Stalkera grałem w taki sposób, że najpierw przechodziłem cały główny wątek a potem robiłem wszystkie rzeczy poboczne: misje, szukałem schowków, zwiedzałem lokacje. Jednak po skończeniu głównej fabuły zauważyłem że niektóre misje są niedostępne. Noe nie chce ze mną rozmawiać, mechanik w Zatonie nie daje mi misji "Trzej Towarzysze", bo już nie pije, a z bunkra naukowców zniknął "nudzący" się tam stalker. Czy jest jakikolwiek sposób bym mógł te misje jakoś wykonać (oczywiście pomijając wczytywanie stanu gry sprzed kilku godzin)?
Awatar użytkownika
KANTAR1
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 17 Wrz 2008, 17:01
Ostatnio był: 08 Mar 2011, 23:06
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Misje poboczne - problem

Postprzez Wheeljack w 19 Kwi 2010, 21:51

...co ty mówisz?!
Żeby wziąć misję 3 towarzysze musisz spoić Kardana 2 flaszkami. Nawet jeśli się nie da to możesz spokojnie bez brania tego zadania zanieść mu te 2 PDA i misja bd wykonana. W bunkrze Garri zniknął bo wykonałeś misję polegającą na przyniesieniu mu 2 artefaktów albo po prostu poszedłeś za daleko w fabule i misja się zablokowała(tak mi się wydaje). :wink:
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1919
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 25 Wrz 2024, 15:54
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725

Re: Misje poboczne - problem

Postprzez KANTAR1 w 19 Kwi 2010, 21:54

Ok. Sprawa z mechanikiem rozwiązana. Stalkera w bunkrze już pewnie nie znajdę, z Noe też nic nie zrobię.
Trudno, w takim razie zacznę przechodzenie całej zawartości pobocznej od momentu przejścia do Prypeci.

EDIT: Temat do zamknięcia.
Awatar użytkownika
KANTAR1
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 17 Wrz 2008, 17:01
Ostatnio był: 08 Mar 2011, 23:06
Kozaki: 0

Re: Misje poboczne - problem

Postprzez Wheeljack w 19 Kwi 2010, 21:57

Garriego znajdziesz tylko pewnie już misji ci nie da. Z Noem nie ma żadnych misji pobocznych z wyjątkiem kompasu. Możesz go zabić jeżeli odmawia posłuszeństwa i sprawa się rozwiąże.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1919
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 25 Wrz 2024, 15:54
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości