Poparcie w Janowie

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Poparcie w Janowie

Postprzez matitt w 28 Gru 2009, 00:39

Wiem ze ten temat juz byl i sa dwa sposoby ale chodzi mi o to ile ok trzeba wybic odzialow zeby zyskac poparci danej frakcji
"A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają. "- Mikołaj Rej
matitt
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 22 Gru 2009, 22:24
Ostatnio był: 14 Maj 2011, 09:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Poparcie w Janowie

Postprzez djcycu w 28 Gru 2009, 01:00

Trzeba robić dla nich misje :) Wykonuj wszystkie zlecenia jakie ci zaproponują a napewno któraś z frakcji będzie dla ciebie przyjazna.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Poparcie w Janowie

Postprzez matitt w 28 Gru 2009, 01:03

Ale nikt nie chce mi dac zadania. Do kogo mam sie zglaszac?? Bo szef mi nie chce dac. :( A jak zrobic zeby byla misja z ochrona bunkra naukowcow
"A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają. "- Mikołaj Rej
matitt
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 22 Gru 2009, 22:24
Ostatnio był: 14 Maj 2011, 09:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Poparcie w Janowie

Postprzez Normandia w 28 Gru 2009, 01:12

W Janowie wystarczy wykonywać misje dla naukowców i zabić kilka mutantów dla trapera żeby dostać misję z Flintem, dzięki misji dla naukowców wchodzi się też w posiadanie PDA założyciela powinności. Nie trzeba nic na chama szukać pogadaj ze stalkerami w Janowie a kilka misji też wpadnie i to całkiem prostych do wykonania....
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Normandia
Stalker

Posty: 169
Dołączenie: 25 Maj 2009, 21:16
Ostatnio był: 09 Cze 2013, 20:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: Poparcie w Janowie

Postprzez matitt w 28 Gru 2009, 02:41

ale mi chodzi o to ze wluczega musi sie dostac do jakiejs frakcj a ja juz mam osciagniecie straznik rownowagi
"A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają. "- Mikołaj Rej
matitt
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 22 Gru 2009, 22:24
Ostatnio był: 14 Maj 2011, 09:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Poparcie w Janowie

Postprzez atikabubu w 28 Gru 2009, 07:30

I po zagadaniu do szefa danej frakcji w jego biurze w Janowie nic nie można wskórać?
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 14:24
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: Poparcie w Janowie

Postprzez kris1275 w 28 Gru 2009, 10:40

Misji dla frakcji się nie robi.Informacje które wpadają nam w ręce przekazujemy jednemu z przywódców którejś frakcji.Generalnie trzeba sobie zaskarbić przychylność którejś frakcji np.Wolności:
1.Oddajesz PDA Morgana Lokiemu
2.Kapujesz na Soroke Lokiemu
3.Oddajesz PDA generała Tarczenki.
Jeżeli masz strażnika równowagi no to może być ciężka sprawa.
Awatar użytkownika
kris1275
Tropiciel

Posty: 249
Dołączenie: 05 Gru 2009, 14:10
Ostatnio był: 18 Sie 2015, 21:57
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Re: Poparcie w Janowie

Postprzez djcycu w 28 Gru 2009, 13:34

Ja stoję twardo za Powinnością i równowagą. Żeby zwad żadnych nie było polecam:

Wziąć misję od Sułtana i donieść stalkerom o tym.
PDA Morgana zwrócić Powinności albo Sowie.
Wykonać misję z trzema detektorami a znalezione później PDA oddac Powinności (już będą przyjaciółmi).
Zabrać gości z Monolitu pod skrzydła Powinności.
Wykonać misję z uwięzionym stalkerem.
Donieść o Flincie Goncie (lepszy zarobek).
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Poparcie w Janowie

Postprzez yarpen w 13 Gru 2010, 12:57

Ten zapach to od smażenia zimnego już kotleta. Postanowiłem go odgrzać, bo zgubiłem przepis na ciasto z Monolitu.
A, że gram raz na jakiś czas powoli posuwając się z fabułą do przodu, to już jasności nie mam. Przeżyte emisje z litrami kozaka również swoje zrobiły, w głowię mętno. No więc tak:

Oba PDA opchnąłem Sowie, mam Strażnika równowagi i Jednego z nas. Zapomniałem o chłopakach z Monolitu i teraz oczywiście żadna frakcja mi nie ufa na tyle, żeby wziąć chłopaków pod swoje skrzydła.
W tym temacie na końcu jest, że PDA nie się potrzebne.. viewtopic.php?f=73&t=7871

Misję z Wujkiem Jarem zrobiłem. Teraz pytanie zasadnicze: Czy jak pogonię trochę kota po zonie Powinności to zaskarbię sobie na tyle zaufania u Wolności, żeby Monoliciaków uratować, czy to już po wszystkim, i nic nie da rady, misja zostanie niewykonana?

ps: dla jasności, ochronę bunkra naukowców podrzuciłem Spartakusowi, na Srokę też nie doniosłem żadnej z frakcji...to wynika z osiągnięć ale żeby nie było już niedomówień to wolę dopisać :)

ps2:
po 2 dniach uszczuplania Wolności (akurat ich częściej spotykałem) oświadczam, że nie wpływa to wcale na wzrost zaufania u Powinności jak i na pogorszenie stosunków z Wolnością. Czyli Włóczęga musi sobie radzić zam, bo ja lecę do Prypeci..
Por. Funky Koval 'AIR Star Force' piec lat czynnej sluzby, miliardy na liczniku, odznaczenia, takze srebrna gwiazda Palantiru.
Awatar użytkownika
yarpen
Stalker

Posty: 180
Dołączenie: 20 Kwi 2006, 21:16
Ostatnio był: 19 Lip 2023, 22:29
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości