Błąd

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Błąd

Postprzez Navio w 26 Gru 2009, 18:18

Mam problem...
Otóż niedawno kupiłem Zew Prypeci.
Gra niby chodzi płynnie bez przycinania...jednak szybko wyłacza się.
To znaczy na początku gry...wystarczy że mine tych dwóch stalkerów..zejde z góry i gra poprostu znika...lub pojawia sie komunikat o blędzie
A crash has been detected by BugTrap......dalej już jest polecenie by wysłac raport.
Czy komuś też sie przydażało cos takiego?...u mnie to samo dziło sie z Czystym Niebem...ale tylko w niektórych miejscach anie na samym początku.
Dodam że mam procesor Sempron 2,4Ghz....512 mb Radeon i 2 GB Ram.
Będe wdzięczny za pomoc.
Ostatnio edytowany przez caleb59, 26 Gru 2009, 18:21, edytowano w sumie 1 raz
Navio
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 26 Gru 2009, 17:49
Ostatnio był: 27 Gru 2009, 16:25
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Błąd

Postprzez KoweK w 26 Gru 2009, 22:43

Podaj loga błędu. Masz to napisane w regulaminie na górze strony. Jaką masz wersję gry?
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Błąd

Postprzez salvator w 27 Gru 2009, 03:07

Ja mam podobnie co jakiś czas jest błąd engine. i klops ... dobrze ze f5 często klikam bo bym się irytował. Gra oczywiście oryginał.
salvator
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 27 Gru 2009, 02:50
Ostatnio był: 08 Sty 2010, 19:42
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości