Problem z Ewakuacją

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Problem z Ewakuacją

Postprzez Boczyslaw w 25 Gru 2009, 20:16

Jako że to mój pierwszy post to chcę się przywitać,tak więc witam.

Moj problem wygląda tak:
Wychodze z Laboratorium X8,wykonuje misje z zakłóceniami radiowymi i z uciekającym sygnalem,przychodzi Striełok do bazy no i mam czekac na koniec emisji,tylko że żadnej emisji nie ma. Cały czas jest misja Ewakuacja poczekaj na koniec emisji,nic nowego nie wyskakuje,z Kowalskim też nie mogę pogadać bo ciąglę mam tylko opcje do zobaczenie i tyle.

Co mam robić żeby gra ruszyła dalej?
Boczyslaw
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 25 Gru 2009, 16:03
Ostatnio był: 01 Lip 2010, 11:04
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z Ewakuacją

Postprzez djcycu w 25 Gru 2009, 20:34

Rada 1: Poczekaj na tą emisją bo może nie czekasz wystarczająco :D
Rada 2: Kup oryginał...

PS: W zależności od czego kolwiek masz te dwa roziązania.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Problem z Ewakuacją

Postprzez MiedzianeJaja w 25 Gru 2009, 21:44

Ja w trakcie TEJ emisji zdążyłem odwiedzić Janów i sprzedać graty. Być może trochę cierpliwości jest wymagane. Natomiast zawsze dziwi mnie zwalanie na piraty. W pewnym sensie piraty są mniej Hmmm...kłopotliwe ? niż oryginały. Zresztą wystarczy spojrzeć kiedy ruszyła część forum poświęcona zewowi :wink: Żeby nie było to wcale nie jestem zwolennikiem piracenia stalka. Za te godziny spędzone w zonie autorom należy się solidna gratyfikacja.
MiedzianeJaja
Tropiciel

Posty: 279
Dołączenie: 11 Paź 2009, 22:27
Ostatnio był: 16 Gru 2016, 09:54
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: Problem z Ewakuacją

Postprzez matitt w 25 Gru 2009, 22:44

Jaja jak to mozliwe ze w czasie tej misji byles w Janowie jak Garriego nie ma?
"A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają. "- Mikołaj Rej
matitt
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 22 Gru 2009, 22:24
Ostatnio był: 14 Maj 2011, 09:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Problem z Ewakuacją

Postprzez MiedzianeJaja w 26 Gru 2009, 00:06

Masz rację jakbym nie szukał sejwów to wszyscy lecą do helikopterów. Mój błąd bo mam wrażenie że między przyjściem Striełoka a ewakuację był moment kiedy można było bujać się po lokacjach. Sprawdzałem i faktycznie na końcówce z ewakułacją w toku nie ma już przewodnika. Wcześniejszego sejwa nie mam. Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Na bank byłem pewny że się dało ale się pomyliłem.
MiedzianeJaja
Tropiciel

Posty: 279
Dołączenie: 11 Paź 2009, 22:27
Ostatnio był: 16 Gru 2016, 09:54
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: Problem z Ewakuacją

Postprzez matitt w 26 Gru 2009, 09:43

Baczyslaw jesli chodzi o twoj problem to musisz poprostu poczekac ja tez tak mialem
"A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają. "- Mikołaj Rej
matitt
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 22 Gru 2009, 22:24
Ostatnio był: 14 Maj 2011, 09:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Problem z Ewakuacją

Postprzez Boczyslaw w 26 Gru 2009, 18:46

A ile około trzeba czekać,bo czekałem ze 4 h i nic a najdziwniejsze że nie ma żadnych symptomów emisji(drgania obrazu,czerwone światło)

Teraz wyskoczył jeszcze jeden problem, ostatni sejw który mi wchodzi to autosave między Laboratorium a Prypecią,wcześniejsze sejwy wchodzą normalnie a przy tych po wyjsciu z Laboratorium wyskakuje taki błąd

FATAL ERROR

[error]Expression : !m_error_code
[error]Function : raii_guard::~raii_guard
[error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line : 748
[error]Description : .... - zew prypeci\gamedata\scripts\bind_stalker.script:442: attempt to concatenate field '?' (a nil value)

Co trzeba z tym zrobić??
Ostatnio edytowany przez Freezen360 28 Gru 2009, 18:36, edytowano w sumie 2 razy
Boczyslaw
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 25 Gru 2009, 16:03
Ostatnio był: 01 Lip 2010, 11:04
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 10 gości