Problemy z 2 misjami

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Problemy z 2 misjami

Postprzez Maqweel w 06 Gru 2009, 17:22

Szukałem forum i nic o tym nie znalazłem więc pytam:

1: Mam Karabin Gaussa i żeby go naprawić muszę zdobyć jakieś informacje. Gdzie one są?

2:Mam rozstawić dla jajogłowych 3 detektory. 2 rozstawiłem: 1 na elektropolu w obszarze parking, a 2 w jakiejś płomiennej anomalii pokazanej na mapie. Gdzie ustawić 3?

3 kozaki i apteczka dla tego kto pomoże :D :wódka: :wódka: :wódka: :+:
Awatar użytkownika
Maqweel
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 04 Cze 2009, 19:07
Ostatnio był: 14 Lip 2010, 01:00
Miejscowość: Jelenia Dzióra
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problemy z 2 misjami

Postprzez Ropasiak w 06 Gru 2009, 17:26

1. Idź do technika na Skadowsku.
2. Ym... sprawdź w PDA -,-
Image
Awatar użytkownika
Ropasiak
Tropiciel

Posty: 333
Dołączenie: 29 Mar 2008, 18:02
Ostatnio był: 19 Sty 2023, 23:08
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 13

Re: Problemy z 2 misjami

Postprzez caleb59 w 06 Gru 2009, 17:28

Juz mi sie nie chce szukac (50 razy dziennie szukac i podstawaic userom gotowe linki do tematow to wierzcie ale moze zbrzydnac) ale zapewniam ze temat byl poruszany...

1. Lec do Kardana w Zatonie - da Ci karte i dostaniesz nowe fajne zadanko...
2. PDA samo wskazuje Ci nastepne cele - z tego co pamietam byly to: elektropole o jakim wspominasz, plomienna anomalia kolo wioski Kopaczi oraz anomalia kolo Jupitera (ta wielka wyrwa w ziemi), bagna blisko cementowni...
3. Dzieki ale mam swoj zapas! :D
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2689
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 03 Cze 2024, 17:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: Problemy z 2 misjami

Postprzez Maqweel w 06 Gru 2009, 17:45

:wódka: :wódka: "Kozaków" i apteczek nie mam ale dla was 2 wódki "Kałasznikov"
ale w cementowni nie mogę jakoś wsadzić nigdzie tego detektora i chyba właśnie do tej wyrwy koło Jupitera wsadziłem ten detektor
---------------------------------
Kolejne 2 pytania...No więc tak:
1: Jestem w tym budynku gdzie niby jest x8 i muszę włączyć windę i pokazuje mi ,że generator jest pod ziemią. Jak dojść do tego generatora?

2: Rozstawiłem ostatni skaner w anomalii i nie pojawiła mi się wiadomość o wykonaniu zadania. Da się to jakoś naprawić bez wczytywania gry (jestem daleko od tej sytuacji).
Ostatnio edytowany przez caleb59, 06 Gru 2009, 20:55, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Maqweel
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 04 Cze 2009, 19:07
Ostatnio był: 14 Lip 2010, 01:00
Miejscowość: Jelenia Dzióra
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 0

Re: Kolejne 2 pytania....

Postprzez Crew w 06 Gru 2009, 19:46

1.generator jest na samej górze budynku/
2. Jeżeli nie wyświetla ci się, że zadanie wykonane, nic nie zrobisz, musisz grę od nowa zaczynać bo już żadne zadanie nie będzie się zaliczało, chociaż robisz to co trzeba.
ASUS ROG Strix G17 R7-6800H/32GB/1TB + 4TB/Win11 RTX3070Ti 240Hz
Awatar użytkownika
Crew
Łowca

Posty: 415
Dołączenie: 22 Lut 2008, 19:11
Ostatnio był: 10 Mar 2024, 11:52
Miejscowość: Wałcz
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 19

Re: Problemy z 2 misjami

Postprzez Messiah w 06 Gru 2009, 20:05

OMG nie masz na mapie zaznaczone!?!?!?

Z dnia na dzień coraz durniejsze tematy powstają, niedługo będzie "jak chodzić"

idź do anomalii wanna na zachodnim krańcu fabryki Jupiter (fabryki, a nie całej "planszy" ) (zachód to to po lewej, bo pewno też nie wiesz). Anomalia zwie się betonowa wanna. A jak nie tam, to na północy mapy (czyli na górze) na bagnach.
Nie wiem po co w ogóle ten temat, przecież jest PDA i tam jest WSZYTKO opisane, no chyba że ktoś ma pirata po angielsku i nic nie rozumie.
Awatar użytkownika
Messiah
Tropiciel

Posty: 338
Dołączenie: 20 Sie 2008, 20:44
Ostatnio był: 22 Lip 2013, 23:47
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 3

Re: Problemy z 2 misjami

Postprzez kris1275 w 06 Gru 2009, 20:34

Nieżle. Otórz PDA ,na mapce są 3 białe kółeczka.Kliknij jedno z nich to wyskoczy ci strzałka na kompasie.No i zasówasz w tym kierunku.Jak pojawi się te kółko na kompasie to włazisz w nie i wyskoczy ci napis Ustaw detektor (F).W Cementowni nie da rady go postawić.Miejsca są ściśle określone.Co do centymetra.Ot i cała filozofia. :)
Awatar użytkownika
kris1275
Tropiciel

Posty: 249
Dołączenie: 05 Gru 2009, 14:10
Ostatnio był: 18 Sie 2015, 21:57
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Re: Problemy z 2 misjami

Postprzez Maqweel w 06 Gru 2009, 20:40

Na mapce nie ma żadnych kółeczek tylko obszry
--------------------
tyle ,że kolejne zadania mi się zaliczają.
PS: Wie ktoś skąd pobrać jakieś patche?
Ostatnio edytowany przez caleb59, 06 Gru 2009, 20:56, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Maqweel
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 04 Cze 2009, 19:07
Ostatnio był: 14 Lip 2010, 01:00
Miejscowość: Jelenia Dzióra
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 0

Re: Kolejne 2 pytania....

Postprzez Wojak w 06 Gru 2009, 20:41

Jeżeli to ma być odrębny quest od Oziorskiego (sprawdzał, czy bedzie on przyciągał mutanty) i jeśli chodzi o anomalię na jupiterem), to najpierw upewnij sie, czy latają w okól tego detektora snorki. Jeśli tak, to poczekaj jakis czas, potem będziesz musiał go zabrać (zobaczysz w PDA) i zaniesiesz go Oziorskiemu z powrotem
Oceniasz zbyt prędko.
Awatar użytkownika
Wojak
Stalker

Posty: 171
Dołączenie: 23 Paź 2009, 22:37
Ostatnio był: 14 Lip 2021, 16:25
Miejscowość: Wielkie Równiny
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 37

Re: Problemy z 2 misjami

Postprzez sztajero w 09 Gru 2009, 03:40

Witam, ja mam problem z misją w Prypeci gdzie dają ci snajperkę i trzeba sprzątnąć posłańca i przywódcę najemników... i problem w tym do kogo strzelać 0_o? wychodzi dwóch z prawej (jeden idzie przy ścianie z rakietnicą a drugi wchodzi na środek placu to chyba jego trzeba kropnąć) i następnie z 5 wejściem od góry... ktoś gada przez PDA że ten przy głównym wejściu to przywódca, ale nawet jak zabiję wszystkich którzy tamtędy wychodzą zostaje biała strzałka i jak zbiegam po schodach wyskakuje że misja nie powiodła się :/ udaje zabić mi się ciągle tylko jednego a dalej misja się pierdzieli :/ jakieś rady i sugestie ??
sztajero
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 09 Gru 2009, 03:32
Ostatnio był: 09 Gru 2009, 23:58
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Nieżyczliwi i wiecznie narzekający stalkerzy

Postprzez Alosza w 09 Gru 2009, 09:23

Dot: "Juz mi sie nie chce szukac (50 razy dziennie szukac i podstawaic userom gotowe linki do tematow to wierzcie ale moze zbrzydnac) ale zapewniam ze temat byl poruszany..."

Życzliwość naszych kolegów stalkerów na forum jest zdumiewająca cyt: to już było opisywane wiele razy, ile można itd. Każdy ma prawo do zadania pytania, nie wszycy bedą grali od daty wydania parę dni, nie każdy jest tak świetnym graczem i tak dobrze sie orientuje, a forum jest od tego by pisać, pytać i podzielać sie info na temat gry. Więc polecam tym co tak narzekają jak NIECHCECIE TO NIE POMAGAJCIE I NIE NARZEKAJCIE.
Pozdro dla marudnych.
Alosza


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Problemy z 2 misjami

Postprzez graf_art w 09 Gru 2009, 10:20

Co tu się porobiło? Ktoś zmiksował 5 tematów?
@Alosza - jak zapewne zauważyłeś te przypisy z reguły znajdują się w postach userów którzy aktywnie odpowiadają na pytania w dziale, chcą i dzielą się swoją wiedzą. A skoro owe przypisy się pojawiają - oznacza to, że wielu userów NIE CZYTA odpowiedzi/podpowiedzi tylko beztrosko zadaje te same pytania w nowych postach. Forum, jak słusznie zauważyłeś, służy do zadawania pytań ale.. przemyślanych! Dublowanie postów służy tylko tworzeniu zamętu i w niczym nie pomaga a userzy którzy to robią - po pierwsze okazują zupełny brak szacunku tym, którzy pomagają rozwiązać ich problemy a po drugie - traktują forum jak śmietnik czym dają wyraz braku respektu dla zasad, które stworzyli administratorzy, dzięki którym to forum funkcjonuje. A zasada jest prosta i przejrzysta - najpierw poczytaj i poszukaj - potem zakładaj wątek. I nie nazywaj odpowiadających na pytania userów marudnymi czy nieżyczliwymi - pamiętaj, że to ludzie dzięki którym wielu pytających przebrnęło przez problemy w grze a nie niańki wycierające, z przeproszeniem, gluty nieporadnym przedszkolakom. Pozdrawiam.
Image
Awatar użytkownika
graf_art
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 06 Wrz 2008, 16:51
Ostatnio był: 14 Gru 2009, 10:03
Miejscowość: Festung Breslau
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 5

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości