Wyrżnięcie monolitu z księgarni

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Wyrżnięcie monolitu z księgarni

Postprzez hindus w 05 Gru 2009, 20:54

No właśnie, zaraz po przybyciu posiłków w postaci Sokołowa i drugiego stalkera użerających się z psami poleciałem od księgarni i wyciąłem Monolit. Zbadałem tą ichniejszą antenę po czym... nic się nie stało. Zero questów, Kowalski tylko coś na "filmiku" przez radio odpowiedział. Moi kumple czekają w księgarni, po próbie zagadania mówią, żebyśmy wracali. I rzeczywiście jak wychodzę to idą swoją ścieżką do bazy. Ale Kowalski nie chce ze mną gadać, mogę go tylko pytać o informacje, nic więcej. To jakiś bug czy zapomniałem czegoś zrobić?
hindus
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 05 Gru 2009, 20:49
Ostatnio był: 05 Gru 2009, 21:35
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Wyrżnięcie monolitu z księgarni

Postprzez utak3r w 06 Gru 2009, 22:37

No przecież zadanie Kowalski dał już wcześniej - zagadać z mechanikami z Zony o gaussie...
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Wyrżnięcie monolitu z księgarni

Postprzez Psychol w 07 Gru 2009, 16:26

Co do tej anteny to ją rozwaliłem granatem (rzuciłem centralnie pod te śmieci przypominające Monolit) i zaliczyło mi zadanie poszedłem do Technika Wojskowego a dalej to nie pamiętam bo zwykle gram pijany w Stalkera hahaha... najlepiej 0.5 do tego soczek (jabłkowy plus kostki lodu polecam )
-Wiesz co ty po prostu fajna dupa jesteś i wiesz co ?! , ty mnie pragniesz
-Zaraz zadzwonie na policje!!
-To ja jestem policja !!
Awatar użytkownika
Psychol
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 04 Gru 2009, 19:57
Ostatnio był: 07 Mar 2010, 20:13
Miejscowość: Mysłowice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Wyrżnięcie monolitu z księgarni

Postprzez tomeckp w 07 Gru 2009, 17:04

Psychol napisał(a):Co do tej anteny to ją rozwaliłem granatem (rzuciłem centralnie pod te śmieci przypominające Monolit) i zaliczyło mi zadanie poszedłem do Technika Wojskowego a dalej to nie pamiętam bo zwykle gram pijany w Stalkera hahaha... najlepiej 0.5 do tego soczek (jabłkowy plus kostki lodu polecam )



Rozwalenie anteny to inna misja.
Tu po prostu zabijamy i odprowadzamy naszych kumpli pod bazę. Jeszcze jedna sprawa kilkukrotnie chciałem najpierw iść po zwiadowce (tego którego kontroler złapał) i jak wracałem to ci dwaj już na czerwono mi się świecili (tak jakby tez ich Kontroler dorwał) nie wiem czy Wam tez to się zdarzyło.
tomeckp
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 17 Lis 2009, 14:53
Ostatnio był: 13 Gru 2009, 13:26
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Wyrżnięcie monolitu z księgarni

Postprzez Kabanow w 07 Gru 2009, 21:51

Ta misja jest najprawdopodobniej zabugowana. Jeżeli weźmiesz ją _przed_ dostaniem od płk. Kowalskiego informacji o zaginionym zwiadowcy, wówczas po filmiku nie dostajesz dodatkowej wiadomości "przyjdź pogadać, jest sprawa". Dlatego, aby mieć pewność, że w grze nie pojawi się ten problem, najlepiej pójść tam _po_ uzyskaniu informacji o zaginionym, a _przed_ udaniem się na jego poszukiwania.

Co do drugiego problemu (czerwoni przyjaciele), to może to być bug, a może to być też niedostatecznie niewyjaśniony element fabuły (wokół anten monolita występuje silne pole psioniczne). Raczej nie jest to kontroler, gdyż ten mutant nie pojawia się losowo.
Awatar użytkownika
Kabanow
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 07 Gru 2009, 21:45
Ostatnio był: 25 Sie 2011, 03:25
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Wyrżnięcie monolitu z księgarni

Postprzez KieŁ90 w 07 Gru 2009, 22:04

jakie bugi!!?? ku..wa
kolego -Walisz na Zaton do Kordana noi fabuła idzie dalej...
Udanych łowów
Awatar użytkownika
KieŁ90
Stalker

Posty: 84
Dołączenie: 21 Mar 2009, 22:54
Ostatnio był: 22 Lip 2017, 17:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 2

Re: Wyrżnięcie monolitu z księgarni

Postprzez Kabanow w 08 Gru 2009, 03:53

KiEł 99 napisał(a):jakie bugi!!?? ku..wa
kolego -Walisz na Zaton do Kordana noi fabuła idzie dalej...


Nie. Mechanizm przyznawania misji od Kowalskiego _jest_ lekko zabugowany i pewnie zostanie poprawiony w następnym patchu (sam na to trafiłem mając już gotowego Gaussa, ale bug zniknął po wczytaniu poprzedniego stanu). Najczęściej bug ujawnia się, kiedy zamiast natychmiast iść do Kardana gracz wykonuje zadania poboczne.
Awatar użytkownika
Kabanow
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 07 Gru 2009, 21:45
Ostatnio był: 25 Sie 2011, 03:25
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości