Misja w jupiterze

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Misja w jupiterze

Postprzez neo788 w 03 Lis 2009, 01:55

Witam serdecznie i przyszedłem zasięgnąć rady tych, którzy przeszli lub są dalej ode mnie...chodzi o S.T.A.L.K.E.R. Call of pripyat czyli zew prypeci...
Gram sobie już troche no i dostałem misje tam od kogoś udania się do jupitera, tej fabryki całej i mam tam znaleźć 2 dokumenty o czymś tam...w szczegółach misji pisze coś tam verify the jupiter plant in tunnels i dalej nie wiem jak mam to zrobić. Mam już 1 ten papier bo leżał w jakimś tam pomieszczeniu zaś drugiego znaleźć nie umiem ;/
Jestem w tym budynku gdzie jest znacznik na mapie, stoje dosłownie w miejscu gdzie niby ma być ten dokument a tu z sufitu zwisa jakiś krzaczek tylko i szeleści ^^^.Szukałem wszędzie wejścia na górze na dole brak więc nie czaje no omg ;/

Proszę o pomoc jeśli takowa istnieje:)
Awatar użytkownika
neo788
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 03 Lis 2009, 01:50
Ostatnio był: 21 Gru 2009, 17:08
Miejscowość: Chernobyl
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Misja w jupiterze

Postprzez graf_art w 03 Lis 2009, 12:07

Jeśli stiosz "na znaczniku" w formie celownika a nie strzałki to znaczy że jesteś na właściwym poziomie i masz go dosłownie w zasięgu ręki.
:

Nie pamiętam jak te dokumenty są poukładane ale żeby któryś odnależć trzeba zejść niżej zeskakując przez wyrwę w postojniku schodów.
Image
Awatar użytkownika
graf_art
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 06 Wrz 2008, 16:51
Ostatnio był: 14 Gru 2009, 10:03
Miejscowość: Festung Breslau
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 5

Re: Misja w jupiterze

Postprzez neo788 w 03 Lis 2009, 12:31

No wyobraź sobie, że obszedłem cały budynek i nic ;/ Opisze sytuacje.

Dwa równoległe do siebie bloki połączone mostkiem takim...w jednym bloku dokumenty były na piętrze w pomieszczeniu gdzie była jakaś konsola, papiery leżały na biurku ...
Przeszedłem dalej mostkiem do drugiego bloku, na samej górze schodów są jakieś drzwi a przed nimi 3 schodki, drzwi nie da się otworzyć ale nie są zasypane...piętro niżej jest to właśnie pomieszczenie, gdzie wisi ten krzak gdzie jak się podejdzie to robi się zielono a dokładnie w tym miejscu jest znacznik...w tym pomieszczeniu wisi na ścianie mapa ale nic z niej nie wywnioskowałem, poza tym na korytarzu tym jest 5 drzwi i wszystkie zasypane nie da się do nich wejść...Na samym dole nie ma żadnej wyrwy czy drzwi przez które można by było wejść ;/

Nie czaje ^^
Awatar użytkownika
neo788
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 03 Lis 2009, 01:50
Ostatnio był: 21 Gru 2009, 17:08
Miejscowość: Chernobyl
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Misja w jupiterze

Postprzez piti69 w 03 Lis 2009, 12:43

Do tych dokumentów możesz dotrzeć tylko od tyłu tego budynku. Przez sale gdzie jest śmigłowiec.
piti69
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 03 Lis 2009, 12:40
Ostatnio był: 03 Lis 2009, 14:08
Kozaki: 0

Re: Misja w jupiterze

Postprzez neo788 w 03 Lis 2009, 12:47

No właśnie nie wiem jak tam dojść ;// Może ktoś by podpowiedział, bo czytałem, że ten śmigłowiec jest gdzieś w dachu rozbity a ja szukam i szukam, marnuje amu na sexi pieski i nic poza tym ^^ ?
Z góry byłbym wdzięczny, chodzi mi tylko o to z której strony mam wejść od południa czy jak tylko to ;]

Ale chyba kojarzę czy to nie jest to pomieszczenie gdzie była misja zbadać zaginione śmigłowce, no i jak tam dotarłem to było tam pare mutantów a ten śmigłowiec był w rogu tej sali czy to jest tam ?
Awatar użytkownika
neo788
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 03 Lis 2009, 01:50
Ostatnio był: 21 Gru 2009, 17:08
Miejscowość: Chernobyl
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Misja w jupiterze

Postprzez piti69 w 03 Lis 2009, 13:40

Dokładnie to pomieszczenie co piszesz, gdzie śmigłowiec spadł przez dach. Niedaleko tego śmigłowca są jakby ścianki ( chyba zielone jeśli dobrze pamiętam ). Tam jest przejście do następnego pomieszczenia w którym jest chyba dźwig suwnicowy. W sterowni tego dźwigu są dokumenty.
piti69
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 03 Lis 2009, 12:40
Ostatnio był: 03 Lis 2009, 14:08
Kozaki: 0

Re: Misja w jupiterze

Postprzez neo788 w 03 Lis 2009, 19:42

Faktycznie udało się :)

Dziękuję za pomoc :**

Można zamknąć :P Ale temat jest swego rodzaju mini poradnikiem jak zrobić tę że misję w jupiterze ;]
Awatar użytkownika
neo788
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 03 Lis 2009, 01:50
Ostatnio był: 21 Gru 2009, 17:08
Miejscowość: Chernobyl
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości