Niezrozumiałe Questy (m.in kompass)

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Niezrozumiałe Questy (m.in kompass)

Postprzez MiedzianeJaja w 14 Paź 2009, 11:58

Czegoś nie zrozumiałem i dalej mimo że przed chwila skończyłem COP nie łapię. Może ktoś mi wytłumaczy.

1. Quest z detektorami Vieles. Zebrałem zaniosłem do naukowców oddałem i nic. Nie wołał z powrotem żeby coś odebrać . W pewnym momencie ale nie pamiętam od kogo (chyba od brodacza na Skadovsku) dostałem prototyp detektora Svarog. Czy to jest powiązane z tymi trzema Vielesami ?

2. Brodacz ze Skadovska mówił coś o artefakcie "compass" i choć nie całkiem zrozumiałem wyszło że stalker Noe może coś wiedzieć. Zanim poszedłem do Noego pogadałem z tym łysym typem Sułtanem ? Coś mi mówił żeby oszukać brodacza z tym kompasem i dać jemu ?. Nevermind. Poszedłem do Noego, ten dał mi compass i koniec. Mam go w plecaku i nie chce go ani Sułtan, ani Brodacz ani nawet Naukowcy. Wlokę go wszędzie ze sobą wypytuję i nic.

Pozdrawiam
MiedzianeJaja
Tropiciel

Posty: 279
Dołączenie: 11 Paź 2009, 22:27
Ostatnio był: 16 Gru 2016, 09:54
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Reklamy Google

Re: Niezrozumiałe Questy (m.in kompass)

Postprzez Amber w 14 Paź 2009, 12:17

Ad 1 Tak Natępnym krokiem po oddaniu tych 3 detektporów jest udanie sie do zatony na statek - po jakimś czasie dostanioesz informacje że detektor czeka na ciebie
Ad 2 Albo cos sie skopało z grą albo być może podadałeś z barmanem że nie oddasz mu artefaktu. Ja oddałem normalnie kompas barmanowi i pogadałem z handlarzem na górze i quest sie zakonczył. Spróbuj reload sejwa.

Generalnie warto czytać co o quescie pisze w naszym PDA :wink:
Amber
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 08 Paź 2009, 09:55
Ostatnio był: 27 Paź 2009, 15:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 6 gości