Rzadkie bronie

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Rzadkie bronie

Postprzez Pryszczus w 12 Paź 2009, 14:48

Witajcie,
zalozylem topic aby przedyskutowac temat rzadkich broni, a wiec kazdy ktory znalazl takowa niech sie prosze chwali w dowoli podajcie informacje, lokalizacje itp...
Moze zaczne pierwszy, shotgun Chaser-13 od lowcy w stacji midsummer (druga mapa jak to mawiaja ^^) zaraz obok skrytki i noclegu, zeby otrzymac trzeba wykonac misje w statku z polowaniem na chimere o ile dobrze pamietam.
Bron podobno stworzona na zamownienie lowcy miala doslownie "powalac" bestie jednym strzalem.

Narazie operuje na swoim laptopie, z racji iz musze dzielic pc ze starszym bratem nie jestem w stanie dokladnie podac info. o broni...
Awatar użytkownika
Pryszczus
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 12 Paź 2009, 13:25
Ostatnio był: 19 Lis 2009, 23:22
Miejscowość: Zywiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Rzadkie bronie

Postprzez Crisu w 12 Paź 2009, 15:14

Tak więc potwierdzę co nie co.

Tak, ten modyfikowany Winchester (gardzę pedalsko nieoryginalnymi nazwami broni) staje się dostępny po wykonaniu misji dla Świętego Jana w Midsummer'ze. Unikat nosi nazwę "Predator" o ile pamiętam i wbrew pozorom wcale nie powala bestii jednym strzałem. Po prostu jest fabrycznie ulepszony i to cały pic. Ot, takie mała odbiegająca od normy nagroda za wykonane zadanie. A zadaniem jest właśnie upolowanie Chimery pałętającej się w nocy przy kopule, w której mieści się Oaza.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: Rzadkie bronie

Postprzez Amber w 12 Paź 2009, 15:17

Lokacje w których są AK74, Obokany czy TRs pomijam bo tego jest naprawde pełno i mozna je spokojnie kupić
ale znalazłem tez póki co :

Black Kite - zatona lokacja z helikopterem i elektyrycznymi wyładowaniami. Dojednego z budynków można wejsc do piwnicy i tam jest w biurku
SVD - mapka 2 - obok pociągu w którym są narzedzia potrzebne do ulepszania broni i anomalia alektryczna jest most - dokładnie pod mostem jest karabin snajperki i amunicja.
GP-37 - mozna kupic u czarnorynkowego handlarza w Zatonie.
Amber
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 08 Paź 2009, 09:55
Ostatnio był: 27 Paź 2009, 15:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Rzadkie bronie

Postprzez Pryszczus w 12 Paź 2009, 15:20

Chcialem jeszcze dodac, ze na stacji midsummer jest misja ktora powierza ci pewnien wolny stalker ( pozniej mozesz go werbowac do druzyny na raid Jupiter-Pyrpec) musisz dostarczyc pieniadze bandyta, ja jednak wybralem 2 droge wszedlem do siedziby bossa bandy i po kolei skracalem o glowe, przy szefie lezy niesamowita bron ktora pokochalem i nie znalazlem jej jeszcze nigdzie indziej, Bullfrog ? tak mi sie wydaje, to combat shotgun do walki ulicznej, trzymam go dalej i biore wszedzie ulepszony na maksa pozbywa sie bloodsuckera w ulamku sekundy uzywajac burst'a bron wprost must have !
Awatar użytkownika
Pryszczus
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 12 Paź 2009, 13:25
Ostatnio był: 19 Lis 2009, 23:22
Miejscowość: Zywiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Rzadkie bronie

Postprzez Crisu w 12 Paź 2009, 15:22

Hmm, te bronie, które opisałeś Amber może nie są unikatami, ale są dość trudno dostępne.

SVU znaleźć, a właściwie odebrać można również w tunelu do Prypeci. Nie jest to może sekret, ale zauważam, że chyba wiele osób nie ma pojęcia o istnieniu snajpera Monolitu (tak Zajcew, właśnie o Tobie mówię xD). Jest to odnoga tunelu w wielkim pomieszczeniu, w którym włączamy generator wchodząc na wieżyczkę.

G36 można spotkać już częściej. Ja osobiście dla przykładu wyszperałem G36 wśród grupy Najemników w Jupiterze, którzy napadają nas gdy znajdujemy dokumenty administracyjne.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: Rzadkie bronie

Postprzez Pryszczus w 12 Paź 2009, 15:32

ja SVU kupilem na zamowienie w statku u tego goscia na 3 poziomie, za 20 tys. ulepszylem go na maksa, swietny do walki na ulicach jak i dziczy przy ulepszeniu ktorym pozwala na przyblizanie i oddalanie i bardzo dobre obrazenia a SVD to juz inna bajka, dzialo ktorego zadko uzywam bo raczej wole konfrontacje ^^ Ciekawe ulepszenie cos chyba ok. 6 tysiecy kosztuje termo-wizja czyli wyswietlanie ciepla wytwarzanego przez zyjace istoty (ciekawe czy zombie tez jest na tym widocze) ^^
Awatar użytkownika
Pryszczus
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 12 Paź 2009, 13:25
Ostatnio był: 19 Lis 2009, 23:22
Miejscowość: Zywiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Rzadkie bronie

Postprzez Сидорович w 12 Paź 2009, 19:54

Amber napisał(a):SVD - mapka 2 - obok pociągu w którym są narzedzia potrzebne do ulepszania broni i anomalia alektryczna jest most - dokładnie pod mostem jest karabin snajperki i amunicja.

:wódka:

a może ktoś coś napisać o pancerzach, bo 30k na Sewę to drogo

a jeśli kogoś interesuje dobry hełm z noktowizją to leży na dachu bloku w starej cementowni - trzeba wejść po drabinie na to okrągłe podwyższenie
Awatar użytkownika
Сидорович
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 10 Paź 2009, 21:06
Ostatnio był: 19 Cze 2010, 09:11
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Re: Rzadkie bronie

Postprzez lamborghini w 12 Paź 2009, 19:58

Nom, tak yhy, a AS Wał'a gdzie można skombinować?
lamborghini
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 11 Paź 2008, 09:29
Ostatnio był: 09 Lis 2010, 15:33
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 1

Re: Rzadkie bronie

Postprzez Bambosz107 w 12 Paź 2009, 20:00

A znalazł ktoś tę ulepszoną maskę gazową?? Niestety nie pamiętam gdzie ona leży dokładnie, ale to bylo na 1 mapie, trzeba było po jakimś drzewie nad anomaliami przejść i po drugiej stronie był trup (kości a nie NPC) i koło niego maska. Daje b. dobrą ochronę psi.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: Rzadkie bronie

Postprzez Amber w 12 Paź 2009, 20:13

Misja od mechanika ze statku o jego kompanach - jeden z nich jest włąsnie tam przy tej drzewnej anomalii
Amber
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 08 Paź 2009, 09:55
Ostatnio był: 27 Paź 2009, 15:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Rzadkie bronie

Postprzez Pryszczus w 12 Paź 2009, 23:36

Gdzie, jak i kto... Lokalizacje man, chce lokalizacje ! :P
Tak wiec przypomnialo mi sie, ze w laboratorium x16 ? :D nie pamietam juz...-_-* to jedno ktore jest w Pyrpeciu i trzeba uruchomic winde na najwyzszym poziomie, gdy wchodzimy, udajemy sie na prawo i tam przy przeszukiwaniu podziemi powinniscie sie natknac na drabinke ktora prowadzi do malego pomieszczonka jest tam poltergeist (chyba, ten elektryczny ognik w stylu Wc3 ^^) znajduje sie tam rowniez kosiareczka machinegun, luuuudzie that's crazy ulepszona na maxa moze pomiescic 200 kulek i sieje z taka predkoscia ze glowa boli ale szkoda dla mnie, bo ja za duzymi kaliberami nie przepadam :P
Awatar użytkownika
Pryszczus
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 12 Paź 2009, 13:25
Ostatnio był: 19 Lis 2009, 23:22
Miejscowość: Zywiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Rzadkie bronie

Postprzez DieBySword w 13 Paź 2009, 15:36

Wyrzutnia rakiet oraz amunicja 2 sztuki w lokacji jupiter tam koło bazy naukowców, lokacja wygląda jak gwiazda (ścieżki) to chyba SAM ale nie jestem pewny. Pod domem jest wejście a w nim burer i sporo myszy :D W przejściu podziemnym do Prypeci są kolejne 2 sztuki amunicji.

Jak wykona się misje dla sułtana (ukraść ulepszone detektory ludzi barda) to zostaje się kumplem wszystkich bandytów, do tego bard płaci co jakiś czas haracz a sich ma lepsze uzbrojenie do kupienia. Sprzedaje !! granatnik Buldog !! wspomniane wyrzutnie rakiet ,amunicje, granaty oraz inne rodzaje granatników do karabinów itd.

Karabin PKM można znaleźć parę razy, albo po Zulu jak zginie, albo w laboratorium H8 i w innych miejscach ale nie pamiętam. Także znalazłem krótkie SVDm ale już też nie pamiętam gdzie dokładnie, było to pewnie w Prypeci po ewakuacji.
Image
Awatar użytkownika
DieBySword
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 14:41
Ostatnio był: 06 Lut 2013, 02:11
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość