mod na widok hełmu z 3 osoby (zew prypeci)

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

mod na widok hełmu z 3 osoby (zew prypeci)

Postprzez Kokodanos PL w 09 Lis 2014, 19:30

Tak jak w temacie szukam moda na widok hełmu z widoku trzeciej osoby. Patrzyłem na listę modyfikacji na stronie lecz nie ma takiego moda ( ten co jest na liście jest chyba nieaktualny bo jak kliknąłem na link to nic nie było. jeśli zna ktoś moda i link do niego. proszę o odpowiedź a za nią oczywiście :wódka: :E
Ostatnio edytowany przez Kokodanos PL, 09 Lis 2014, 19:40, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Kokodanos PL
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 12 Sie 2014, 19:50
Ostatnio był: 12 Lut 2016, 21:42
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: mod na widok hełmu z 3 osoby (zew prypeci)

Postprzez Pangia w 09 Lis 2014, 19:36

Nie ma i nigdy nie będzie, bo wymagałoby to stworzenia modeli dla hełmów, kombinacji dla każdego hełmu z każdym kombinezonem i jeszcze stworzenia skryptu, który będzie powodował, że odpowiednia kombinacja pojawi się na graczu, a nikt nie podejmie się takiej roboty dla stworzenia ładnie wyglądającego ludzika z perspektywy, z której i tak nie da się grać. Co najwyżej możesz zaaplikować „Wear Your Goddamn Helmet Mod”, który i tak dalej zostawia gołą głowę Terminatorowi z kombinezonem Czystego Nieba – jego poprawka wymaga dołożenia modelu żołnierza tej frakcji ze Stalkera: Czyste Niebo, o co autor nie zadbał.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: mod na widok hełmu z 3 osoby (zew prypeci)

Postprzez Kokodanos PL w 09 Lis 2014, 19:46

Jak mi się zdaje taki miks istnieje w modzie shocker weapons 2.1 (u npc też ) ale czy nie byłoby chociaż takiego moda co podmienia model głównego bohatera na model npc. Chodzi mi to że jaki kombinezon założysz to taką maskę lub hełm będziesz mieć (choć nie musisz go mieć w ekwipunku)
Awatar użytkownika
Kokodanos PL
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 12 Sie 2014, 19:50
Ostatnio był: 12 Lut 2016, 21:42
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: mod na widok hełmu z 3 osoby (zew prypeci)

Postprzez Pangia w 09 Lis 2014, 19:49

Pangia napisał(a):Co najwyżej możesz zaaplikować „Wear Your Goddamn Helmet Mod”
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kokodanos PL.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: mod na widok hełmu z 3 osoby (zew prypeci)

Postprzez Kokodanos PL w 09 Lis 2014, 19:57

dzięki wielki ale jeszcze jeno pytanko. czy ten mod działa na każdej wersji stalkera (mam 1.6.02.) i czy trzeba zaczynać nową grę oraz czy mógłbyś podać linka do ściągnięcia ( z jakiegoś forum czy coś ) bo jak siebie znam to znajdę taki co oprócz moda ma jeszcze gratisowo wirusa :)
Awatar użytkownika
Kokodanos PL
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 12 Sie 2014, 19:50
Ostatnio był: 12 Lut 2016, 21:42
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: mod na widok hełmu z 3 osoby (zew prypeci)

Postprzez Pangia w 10 Lis 2014, 01:17

Powinien działać bez zaczynania nowej gry.
wearyourgoddamnhelmetmod.rar
(5.09 KiB) Ściągnięto 243 razy
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kokodanos PL, Ghost5PL.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: mod na widok hełmu z 3 osoby (zew prypeci)

Postprzez Kokodanos PL w 11 Lis 2014, 15:08

dzięki wielkie :wódka: :E
--------
niestety mam problem. Problem polega na tym że gdy zainstalowałem moda (oczywiście mod działa poprawnie bo hełmy widać) model rąk w kombinezonie bułat w widoku FPS podmienił się na ten z kombinezonu SEVA. co robić? :/

Uwagi moderatora:

Co to za pisanie postów po sobie? - ati
Awatar użytkownika
Kokodanos PL
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 12 Sie 2014, 19:50
Ostatnio był: 12 Lut 2016, 21:42
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: mod na widok hełmu z 3 osoby (zew prypeci)

Postprzez Pangia w 11 Lis 2014, 16:34

Autor uznał, że tak to wygląda lepiej, bo Bułat powinien mieć osłonięte ręce jako, iż jest to kombinezon wyższej klasy. Jeśli ci to nie odpowiada, to w outfit.ltx znajdź sekcję [military_outfit] i podmień to, co masz w linii
player_hud_section na actor_hud_06.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: mod na widok hełmu z 3 osoby (zew prypeci)

Postprzez Kokodanos PL w 14 Lis 2014, 19:02

dzięki :)
Awatar użytkownika
Kokodanos PL
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 12 Sie 2014, 19:50
Ostatnio był: 12 Lut 2016, 21:42
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości