Amunicja

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Amunicja

Postprzez Gomo55 w 09 Sie 2014, 13:37

Przeszukałem forum i nie znalazłem dokładnego info na temat amunicji. Ammo 5.45 - używać przeciwpancerną czy zwykłą? Ammo do strzelby śrutowe czy kulowe?
Gomo55
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 25 Maj 2011, 21:07
Ostatnio był: 09 Sie 2014, 14:34
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Amunicja

Postprzez Szagart w 09 Sie 2014, 14:09

5,45 zwykłą najlepiej na mutanty,i słabo opancerzonych wrogów bo jest niepenetrująca,a przeciwpancerną na ludzi w ciężkich pancerzach np Bułat/Egzoszkielet. Co do strzelb to tylko śrut kulowe to syf,trudno ubić mutanta a człowieka i tak pewnie karabinem będziesz zabijał bo ze strzelby ciężko. ;)
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||

Za ten post Szagart otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gomo55.
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości