Problem z celownikiem

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Problem z celownikiem

Postprzez Stalker 79 w 22 Wrz 2012, 21:01

Witam Was serdecznie i proszę Was o pomoc.
Wgrałem wszystkie mody ATP Cromma z absolute scopes 1.2 oraz później absolute scopes smarter addon w akcie desperacji nie podmieniając plików a także atmosfear 3 oraz MSO_v1.0.1 i jakoś mi się udało w końcu, że chyba działa stabilnie ok 1 godz. pograłem i jest ok. żadnego bluscreena, buga itd. ale to dzięki temu że w końcu doczytałem dokładnie co i jak po kolei i załapało.
Ale właśnie mam kolejny irytujący problem. Szukałem info ale nie znalazłem wiem że jak kiedyś grałem to też to miałem i gdzieś znalazłem info jak sobie z tym poradzić a konkretnie z celownikiem optycznym i celowaniem przez niego. Chodzi mi o to, że jak podchodzę do obiektu np. drzewa i celuje normalnie to kule trafiają w to miejsce gdzie strzelam a jak to samo zrobię przez celownik doczepiany z z powiększeniem x4 do np. karabinu to kule zamiast trafiać gdzie wskazuje to te trafiają w to samo miejsce,ale kawałek na prawo i w dół od punktu w który celuje no i mam problem bo nie mogę nikogo trafić.
Pomóżcie bo od 2 dni tylko wojuje z tą grą zamiast się cieszyć i jak coś się uda to następny problem
Stalker 79
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 20:22
Ostatnio był: 30 Paź 2013, 14:55
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z celownikiem

Postprzez tomasz4815 w 22 Wrz 2012, 21:33

To chyba poprostu wina niecelnych broni. Jak np. do kałacha doczepiłeś optykę i myślisz, że będziesz heady walił z 300m to się bardzo dziwisz. Znajdź jakąś snajperkę albo naprawdę dobry karabin, a nie jakiś ulepszony szrot i spróbuj postrzelać z umiarkowanych odległości.
Ewentualnie w plikach konfiguracyjnych można ustawić celność każdej broni na 100% ale nie wiem czy o to Ci chodzi.

Za ten post tomasz4815 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive huubi.
Awatar użytkownika
tomasz4815
Łowca

Posty: 403
Dołączenie: 17 Lut 2011, 12:46
Ostatnio był: 04 Paź 2024, 23:50
Miejscowość: Tam, gdzie atik czołgiem jeździ.
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 96

Re: Problem z celownikiem

Postprzez Stalker 79 w 22 Wrz 2012, 21:48

Stoje od drzewa może z 10 m. i za każdym razem trafiam w to samo miejsce tylko ze nie tu gdzie celuje tylko bardziej w prawo i dół przy użyciu optycznego celownika x4 a normalnie bez celownika celnośc jest ok trafiam postacią w to miejsce gdzie celuje więc cos jest mocno nie tak tylko co
Stalker 79
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 20:22
Ostatnio był: 30 Paź 2013, 14:55
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Problem z celownikiem

Postprzez StalkerTheEnd w 23 Wrz 2012, 12:13

Beka z tych, którzy myśleli, że wiek w moim profilu jest prawdziwy ;)
Brawo, tak, był FIKCYJNY. Jeśli wiecie co to znaczy, zrozumcie.
Awatar użytkownika
StalkerTheEnd
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 22 Wrz 2012, 15:56
Ostatnio był: 23 Maj 2013, 17:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: -20


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości