Mapa

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Mapa

Postprzez kurenzo1 w 07 Gru 2011, 22:27

Witam.
Przeszedlem juz klika razy cień i czyste niebo. Został mi Zew Prypeci. Mam kilka pytań w związku z Zewem.
1. Zauważyłem że po zainstalowaniu COMPLETE dla Zewu często wywala mnie na pulpit. Bez COMPLETE nie wywala w ogóle. Ktos miał podobnie?
2. Grając w poprzednie części na mapie PDA( głównej ) mialem zaznaczone miejsca schowków, na czerwono przeciwnicy, na zielono przyjaciele itp. W Zewie Prypeci nie mam na mapie PDA ani schowków zaznaczonyych ani czerwonych wrogów czy zielonych przyjaciół.......czy coś jest nie tak? Zbliżając sie do Skdowiska mam na żółto stalkerów na mapie tak ma byc? Jak sie przyłączyc do stalkerów? Jakaś konkretna misja?
3. Jak wejść do podziemi Stacji Antenowej Krug??

Na chwile obecną ciesze się Zatonem i zrobilem moze ze 3 misje poboczne , narazie szukam artefaktów itp.
Gra z serii Premium games...
kurenzo1
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 07 Gru 2011, 22:18
Ostatnio był: 02 Sty 2012, 23:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Mapa

Postprzez Stalker Rambo w 07 Gru 2011, 22:39

Jak chcesz dołączyć do samotnych stalkerów skoro jesteś samotnym stalkerem? Do żadnej frakcji dołączyć nie możesz, poprostu wykonujesz zadania poboczne dzięki którym pozostali stalkerzy będą cię bardziej lubić (i zmienią kolor na zielony). A dzięki temu w nagrodę będziesz otrzymywać darmowe leki lub amunicję. Więcej szczegółów tutaj: http://stalker.pl/osiagniecia-zew-prypeci/
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 27 Lis 2023, 17:36
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

Re: Mapa

Postprzez kurenzo1 w 10 Gru 2011, 00:01

A co z mapą? Widzicie na mapie w PDA zaznaczone skrytki, wrogów i przyjacioł czy tylko w Zatonie na żółto helikoptery i na szaro zadania poboczne?
Jak wejść do podziemi Stacji Antenowej Krug??
kurenzo1
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 07 Gru 2011, 22:18
Ostatnio był: 02 Sty 2012, 23:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Mapa

Postprzez jalkavaki w 10 Gru 2011, 01:47

Tylko Czyste Niebo było skopane i w PDA było widać jednostki sojusznicze i wrogie. W SoC i w CoP już na szczęście tego nie ma.
Skrytki pojawią się normalnie - gdy uzyskasz o nich informacje. Ale uwaga, teraz info o skrytkach nie znajdujemy przy zwłokach ;)
Podziemia Krug spenetrujesz wykonując jedno z zadań pobocznych.
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: Mapa

Postprzez kurenzo1 w 12 Gru 2011, 22:02

Dziękuję.
Mam jeszcze jeden problem....z helikopterami.
Jak w Zatonie odwiedze do z PDA jako zadania nie znikają....
Dalej są na mapce na zółto jakby mi nie odhaczało zrobionego zadania.....tak ma być?
kurenzo1
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 07 Gru 2011, 22:18
Ostatnio był: 02 Sty 2012, 23:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Mapa

Postprzez Woland w 12 Gru 2011, 22:12

A głupie pytanie- przeszukałeś je??

Może spróbuj wczytać zapis SPRZED przeszukania helikoptera?

Zresztą- to raczej nie powinien być problem, misja zaliczona, co cię to że ten znaczek tam dalej jest, nie powinno to być żadnym problemem.

A jaki patch masz?
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Mapa

Postprzez kurenzo1 w 13 Gru 2011, 19:55

:) Oczywiście że trzy w Zatonie przeszukałem.
W PDA sa nadal na żółto tak jakby nie wykonane.
Ver 1.6.0.1
Complete 1.0.2.
Wczytywałem poprzednie savy ale bez różnicy.
Tak samo jest z płaskowyżem u Noe'go i trzema przyjaciółmi Kardana. Wszytsko zrobione ale dalej widnieją jako do zrobienia.
Kardan płacze ze szkoda mu kumple, PDA dostał itd..... A od Noe wzialem 2 kompasy ...
kurenzo1
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 07 Gru 2011, 22:18
Ostatnio był: 02 Sty 2012, 23:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości