Thunder 5.54 w zewie??

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Thunder 5.54 w zewie??

Postprzez Borgan w 22 Lis 2011, 04:49

Czy w Zewie jest Thunder na amunicje od kałacha bo chyba nie da się go przerobić a przynajmniej mi nie pokazuje takiej opcji u kardana??
Awatar użytkownika
Borgan
Stalker

Posty: 81
Dołączenie: 06 Mar 2011, 01:37
Ostatnio był: 26 Kwi 2016, 14:19
Miejscowość: Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Reklamy Google

Re: Thunder 5.54 w zewie??

Postprzez Pijawol w 22 Lis 2011, 08:53

U Żwawego możesz zamówić " Burzę " - jest to Tunder na amunicję od kałacha. :wink:

Za ten post Pijawol otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Borgan.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1278
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 17 Lip 2024, 09:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Thunder 5.54 w zewie??

Postprzez Stalker Rambo w 22 Lis 2011, 23:16

Zgadza się. U Żwawego kupiłem "burzę". Wstyd się przyznać, ale nawet nie skumałem, że jest na inny kaliber. Nawet się trochę wkurzyłem, że dostałem karabinek, który w późniejszym etapie jest raczej łatwo dostępny. Dopiero jak dostałem drugiego thundera od członka powinności zauważyłem, że różnią się kalibrem. :facepalm: jak zafajdany kot...
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 27 Lis 2023, 17:36
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości