Problem frakcja i bug :/

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Problem frakcja i bug :/

Postprzez Krasy w 04 Sie 2011, 19:24

Witam. Mam mały problem otóż chciałem zyskać przychylność powinności w Jupiterze nawet już ich miałem na zielono lecz miałem pewnego buga... Jak wchodziłem do stacji siedział tam bandyta( nie mam pojęcia jaksię tzm znalazł...) i zaczął do mnie strzelać. Wszyscy zrobili się na czerwono i stacja została zamknięta. Po jej otworzeniu bandyty co prawda nie było ale znów miałem wszystkich na żółto. Przed tym incydentem zrobiłem prawie wszystkie zadania dla powinności. Po tej akcji oddałem PDA Taczenki dowódcy powinności i nie wiem co dalej. Nie zrobiłem zadania tranzakcja ponieważ nie zdążyłem. Znalazłem PDA wśród najemników mówiący że ktoś ma sprzedawać najemnikom fanty swojej frakcji (zapewne Morgan). I tu pytanie Czy chociaż nie zrobiłem zadania Tranzakcja dalej mogę wykonać zadanie skład powinności ( czy jakoś tak)?
Krasy
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 04 Sie 2011, 19:16
Ostatnio był: 04 Sie 2011, 21:00
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem frakcja i bug :/

Postprzez Woland w 04 Sie 2011, 20:51

Możesz jaśniej??? Ja bym proponował wcześniejszy save. Ale coś nie łapię jaka stacja jaki bandyta. Żadna stacja się o ile pamiętam nie zamyka, o co ci chodzi???? Kto że niby wszyscy na czerwono?????? Strasznie chaotycznie napisane.

A co do misji z PDA i składem powinności: nie, nie da się. Musisz mieć to PDA by wykonać tą misję.

PS: Najnowszy patch masz???
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Problem frakcja i bug :/

Postprzez Krasy w 04 Sie 2011, 21:00

Chodzi mi o stację Janów. Sam się zastanawiam jaki bandyta bo nromalnie to jest niemożliwe żeby bandyci tam wchodzili. W stacji byli zawsze tylko stalkerzy, powinność i wolność. Ale widać było że to bug w grze ponieważ siedział na środku stacji. Nie mam niestety ale z tego co widzę będę się chyba musiał w niego zaopatrzyć jak będę przechodził znowu gre
Krasy
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 04 Sie 2011, 19:16
Ostatnio był: 04 Sie 2011, 21:00
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Problem frakcja i bug :/

Postprzez Woland w 04 Sie 2011, 21:10

No i jest przyczyna błędów. Po zainstalowaniu patchów nie ma chyba niemal w ogóle żadnych POWAŻNYCH błędów.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Problem frakcja i bug :/

Postprzez kolokolo98 w 05 Sie 2011, 09:51

Też miałem bandytów w Janowie. Wczytaj poprzedni zapis.
A a jak chcesz zdobyć przychylność Powinności to musisz :
-oddać PDA Taczenki
-oddać PDA Morgana które znajdziesz w Powinnościowcu w egzoszkielecie w zadaniu "Transakcja". Jeżeli już sprzedałeś to PDA to przepadnie na zawsze.
-po oddaniu PDA Morgana dostaniesz misję "Magazyn Powinności". To musisz również wykonać. Bez PDA Morgana nie dostaniesz tej misji.
-donieść o Sroce.
-zrekrutować oddział Włóczęgi.
:arrow: jeśli Zrobisz jedno z wyżej wymienionych ( lub ileś tam, ale nie wszystkie) to Powinność zrobi się na zielono, ale nie będziesz miał osiągnięcia "Przyjaciel Powinności". Dopiero po zrobieniu wszystkich będziesz miał osiągnięcie.
Image
"Today I didn't even have to use my AK
I gotta say it was a good day"
Awatar użytkownika
kolokolo98
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 08 Mar 2011, 18:34
Ostatnio był: 22 Kwi 2018, 18:14
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 22

Re: Problem frakcja i bug :/

Postprzez szczypiorofix w 05 Sie 2011, 12:23

Kiedyś w Janowie pod samymi drzwiami miałem zombich ;) nie dało się ich wytłuc z wewnątrz oczywiście (schowana broń) ale musiałem wybiec i ich rozwalić z pewnej odległości (o dziwo ani stalkerzy ani wolność ani powinność za bardzo się nimi nie przejęli ;) ) Co do bandytów to ciężko powiedzieć, bo miałem ich za neutralnych - co prawda sprawę z Sułtanem załatwiłem na jego niekorzyść a Wano odbiłem w sposób bezkrwawy. Tak wiem straciłem trochę kasy ale w tej grze to nie problem. Co do bandytów w Janowie to najprawdopodobniej bug. Sam tego nie doświadczyłem (patch 1.6.02). Co do Powinności na "żółto" obstawiam że w czasie walki kogoś z nich postrzeliłeś i jeśli nie wykonasz zadań (jak pisał mój poprzednik) ciężko będzie przekonać Powinność do przyjaznych stosunków ;)
EDIT : a co do zamykanych stacji - kiedyś zamknął mi się Skadowsk i musiałem wyskakiwać przez górny pokład ;)
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości