Problem z wyświetlaniem

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Problem z wyświetlaniem

Postprzez krycha w 31 Maj 2011, 16:52

hej jak włączam grę i wczytam save'a to widać interfejs ale reszta jest żółta,reinstall nic nie dał ,a jak grałem na Xp'ku (obecnie mam win 7)to nie miałem tego problemu,jakieś rady??
"Ten,któremu starczy odwagi i wytrwałości,by przez całe życie wpatrywać się w mrok,pierwszy dojrzy w nim przebłyski światła"
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
krycha
Stalker

Posty: 56
Dołączenie: 26 Mar 2011, 19:07
Ostatnio był: 25 Lut 2012, 11:07
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Problem z wyświetlaniem

Postprzez ManiekCs w 01 Cze 2011, 20:35

Hmmm... może to wina sterowników do karty graficznej? W końcu źle Ci wyświetla. Są jeszcze dwa motywy. Problem z którymś z podzespołów PC-ta, lub syf na dysku :E Przy przechodzeniu z jednego systemu na drugi formatowałeś cały dysk, czy tylko partycje systemową? Jeśli tylko systemową, to też może być problem :P Radzę przeinstalować stalkiera, po czym zainstalować directx-a :wink:
Jeśli jakoś pomogłem, prosił bym o flaszkę, bo mnie okradli :E
Image

Za ten post ManiekCs otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive krycha.
Awatar użytkownika
ManiekCs
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 23 Lut 2008, 18:17
Ostatnio był: 27 Maj 2013, 01:41
Miejscowość: _DolinaPomarańczy_
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: -2


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości