Parę pytań dotyczących rozgrywki

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Parę pytań dotyczących rozgrywki

Postprzez Sony95 w 18 Lut 2011, 15:55

A otóż mam od niedawna mam S.T.A.L.K.E.R.-a zew prypeci i nurtuje mnie parę w nim spraw.

1.Przeszedłem już do Prypeci i ze sobą w tunelu przeżyli mi Wano, Zulus, Włóczęga i ten wojskowy, co się dzieje później z:
-Zulusem widziałem go koło szkoły ale potem znika i nawet jego ciała niema.
-Wano przed ewakuacją też znika i go nigdzie niema.
-I Włóczęga chyba jak byłem w Prypeci to go zabiłem bo się spowrotem do monolitu dołączył ale nie wiem.

2.Od Kardana wziąłem misje odnalezienia jego przyjaciół i Stoga znalazłem pod ziemią a gdzie jest Kawalarz ?.

3.A i czy da się dołączyć do jakiejś Frakcji.

Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
Sony95
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 07 Gru 2009, 16:43
Ostatnio był: 04 Kwi 2024, 17:39
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 18

Reklamy Google

Re: Parę pytań dotyczących rozgrywki

Postprzez Top4Wanted w 18 Lut 2011, 16:00

2. Kawalarz jest koło anomalii Sosnodąb. Jeżeli chcesz więcej szczegółów to zajrzyj do solucji:
http://stalker.pl/zaton-solucja/

3.Nie można dołączyć. Możesz zostać tylko przyjacielem jakiejś frakcji.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Top4Wanted
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 13 Sty 2011, 18:30
Ostatnio był: 24 Maj 2011, 20:48
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Re: Parę pytań dotyczących rozgrywki

Postprzez PMG w 18 Lut 2011, 16:02

1.
Zulusa nie ma podczas ewakuacji na końcu gry. Musisz udać się w stronę szkoły jeszcze przed nią.

Wano nie uczestniczy w ewakuacji (w każdym razie u mnie).

Włóczęga też po pewnym czasie znika z Pralni Samoobsługowej. On nie przyłącza się do Monolitu. Nie mogłeś go zabić w Prypeci, gdyż od razu po przedostaniu się przez tunel on pojawia się w Pralni :o .

2.
Zwłoki Kawalarza, a właściwie kupka kości leżą w okolicach anomalii Sosnodąb na Zatonie. Ja polecam wejść na szczyt tego "drzewa" i wypatrywać przez lornetkę. Koło jego zwłok świeci PDA, więc powinieneś go zauważyć.

3.
Nie da się. Możesz zostać tylko przyjacielem frakcji.
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 15:05
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Re: Parę pytań dotyczących rozgrywki

Postprzez Sony95 w 18 Lut 2011, 16:06

Aha dzięki ale ja byłem koło szkoły i ze swojego PKM-u ładował w snorki ale potem znika. Dowiedziałem się co miałem dowiedzieć więc temat do zamknięcia.
Awatar użytkownika
Sony95
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 07 Gru 2009, 16:43
Ostatnio był: 04 Kwi 2024, 17:39
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 18

Re: Parę pytań dotyczących rozgrywki

Postprzez lukasd w 08 Mar 2011, 03:13

Zulusowi należy pomóc, wytłuc wszystkie snorki (przybywają falami). Potem z nim porozmawiać, a w pralni dostajemy w prezencie broń Zulusa. Co do Wano i Włóczęgi ich dalsze losy wyjaśniają się w "obrazach końcowych".
lukasd
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 20 Lut 2011, 15:35
Ostatnio był: 02 Lip 2011, 12:58
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Parę pytań dotyczących rozgrywki

Postprzez jongwa w 23 Mar 2011, 16:37

Witam!
Nie chciało mi się zakładać nowego tematu dlatego pytam tu, a mianowicie jak zdobyć przyjaciela bandytów (lub coś w tym podobnego w stosunku do tej frakcji) i jakie będą tego konsekwencję np. czy niemal cała zona będzie w stosunku do mnie wroga, zmieni zakończenie lub ceny handlarzy pójdą w górę. Z góry dzięki :D
Pozdrawiam!
"Мудрый человек однажды сказал: Тот, кто находится в состоянии войны с любовью к другим, это будет поражение врага я был ведущих войну, чтобы защитить семью защитить свой ​​дом-метро. Мы победили..."
Image

jongwa
Wygnany z Zony

Posty: 51
Dołączenie: 07 Paź 2010, 09:25
Ostatnio był: 10 Kwi 2011, 13:55
Miejscowość: Okolice Tomaszowa Lubelskiego
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: -2

Re: Parę pytań dotyczących rozgrywki

Postprzez Dziku w 23 Mar 2011, 17:25

@UP: Przyjaciela bandytów zyskujesz robiąc zadania dla Sułtana na Skadowsku (patrz solucja). Jednakże nie polecam. Stracisz możliwość sprzedawania artoli Brodaczowi ale za to Brodacz co jakiś czas będzie Ci płacił haracz. Co jak co ale zyskanie przyjaciela Stalkerów (achievment 'Jeden z nas') opłaca się lepiej.
Zono moja, serce moje...
Awatar użytkownika
Dziku
Stalker

Posty: 66
Dołączenie: 24 Paź 2010, 20:37
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 19:40
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 32


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości