Kilka pytań

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Kilka pytań

Postprzez Top4Wanted w 18 Sty 2011, 21:22

Mam kilka pytań, a nie chce robić spamu więc zawrę wszystko w jednym temacie.

1. Kupiłem egzo u Żwawego, ale sprzedałem jak szedłem do Prypeci, gdzie teraz mogę je dostać (Żwawy nie chce sprzedać) ?

2. Ma ktoś mapkę z narzędziami ?

3. Skończyłem wątek główny (ewakuacja), ale z powodu braku amunicji nie upilnowałem żołnierzy i zginął Sriełok, Kowalski i reszta oprócz bodajże medyka, który się ewakuował (ja zostałem). Do Prypeci przeniosło się kilku stalkerów (do sztabu Kowalskiego). Czy tak powinno się to skończyć , bo wydawało mi się, że będzie inaczej. Co z SGI Striełoka ? :-/
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Top4Wanted
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 13 Sty 2011, 18:30
Ostatnio był: 24 Maj 2011, 20:48
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Kilka pytań

Postprzez Cienias w 18 Sty 2011, 21:33

1. Nie mam pojęcia jak pomóc.

2. http://stalker.pl/mapy-zew-prypeci/

3. Ja też zostałem i (chociaż nikt nie zginął) jest tak samo. A SGI? Nie wiem, postrzelaj sobie :D. Ja je trzymam w schowku na trofea.
Ostatnio edytowany przez Cienias, 18 Sty 2011, 21:35, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Cienias
Stalker

Posty: 137
Dołączenie: 31 Gru 2010, 21:18
Ostatnio był: 18 Cze 2020, 17:38
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 25

Re: Kilka pytań

Postprzez PMG w 18 Sty 2011, 21:35

1. Egzoszkielet możesz kupić u Sowy po osiągnięciu bodajże "Przyjaciel Stalkerów" i "Jeden z nas". Możesz też kupić u Hawajczyka po osiągnięciu "Przyjaciel Wolności", ale nie wiem, jak to będzie z "Przyjacielem Powinności".

3. Tak powinno być.

SGI Striełoka możesz zdobyć w ostatnim odkrytym schowku Striełoka (Jeśli o to chodzi).
Awatar użytkownika
PMG
Redaktor

Posty: 376
Dołączenie: 12 Gru 2010, 10:30
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 15:05
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 127

Re: Kilka pytań

Postprzez matekfpol w 18 Sty 2011, 21:38

1. Po zdobyciu Bogatego Klienta można kupić u Sowy lub Hawajczyka.

2. http://stalker.pl/mapy-zew-prypeci/

3. Grasz na freeplay. Prawdziwe zakończenie to ewakuacja.
:

Po twojej ewakuacji wyświetla się seria zdjęć a lektor opowiada historię różnych ważniejszych postaci po naszej wyprawie do Zony, jeśli postać zginęła - nie ma zdjęcia i historii, a Tobie zginęły w sumie kluczowe postaci - Striełok i Kowalski - polecam jakieś save'vy wgrać lub zacząć od nowa :)

SGI znajduje się w podobno ostatnim z 3 schowków Striełoka ( ja znalazłem w pierwszym , i to bez danych z BSP ). Jeśli chodzi jak się do tego zabrać... Znajdź wrak samolotu bezzałogowego ( mapki ), daj moduł pamięci któremuś z techników, po odczytaniu pojawią ci się 3 schowki. Przeszukaj je a dorwiesz SGI.

W sumie wszystko już było na forum :)
Awatar użytkownika
matekfpol
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 16 Lis 2010, 23:26
Ostatnio był: 30 Gru 2022, 15:29
Miejscowość: gej
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 39

Re: Kilka pytań

Postprzez Top4Wanted w 18 Sty 2011, 21:41

Dzięki za info, przynajmniej na razie nie będę się nudził :)
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Top4Wanted
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 13 Sty 2011, 18:30
Ostatnio był: 24 Maj 2011, 20:48
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Re: Kilka pytań

Postprzez Mathias w 19 Sty 2011, 02:22

Są zdjęcia niezależnie od tego, czy dana postać zginęła, czy nie. Po prostu historia przebiegła inaczej. Jeśli Striełok zginie, jego wiedza przepadnie. Jeśli przeżyje, będzie pracował w jakimś Instytucie Naukowym. To taki przykład.
Awatar użytkownika
Mathias
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 12 Sie 2009, 22:07
Ostatnio był: 20 Mar 2019, 09:20
Miejscowość: Люблинское воеводство
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 3


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości