W jakim wydaniu kupić Stalker: COP?

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

W jakim wydaniu kupić Stalker: COP?

Postprzez kopytko2 w 19 Gru 2010, 19:27

Witam.
Jako że zbliża się wigilia, pomyślałem, że jest to dobra okazja żeby załatwić coś sobie pod choinkę :). Mam do was dosyć dziwne pytanie. Jako, że dwie pierwsze części stalkera mnie zafascynowały, od razu pomyśłałem o Zewie Prypecie. Problem w tym, że nie wiem w jakim wydaniu kupić COP'a. Poprzednie dwie części mam w Platynowej Kolekcji i i gdybym dostał Zew w innym wydaniu, to lekko popsuło by mi to moją kompozycję (tak, wiem, że mam dziwne upodobania :E ). I moje pytanko:
Jest jakaś różnica w wydaniach czy olać to i kupić dostępny typ?

W pobliskim empiku COP jest tylko w Premium Games i nie wiem czy jest ono lepsze czy gorsze od Platynowej Kolekcji.
kopytko2
Stalker

Posty: 53
Dołączenie: 11 Lis 2010, 11:13
Ostatnio był: 24 Lip 2011, 19:52
Kozaki: -1

Reklamy Google

Re: W jakim wydaniu kupić Stalker: COP?

Postprzez Lucjusz w 19 Gru 2010, 19:47

Jak dla mnie premium games z empika jest lepsze, masz fajne dodatki np. zdjęcia ale kosztuje bodajże 69zł. Platynowa/złota/pomarańczowa kolekcja itd to po prostu płyta plus jakaś okładka ale przeważnie za ok 29zł. Pamiętam jak kupowałem CoH w XK za 20zł tam była tylko płyta i okładka, w środku nawet instrukcji nie było. Podsumowywując to zależy na co patrzysz jak jesteś typem "kolekcjonera", układasz gry alfabetycznie na półce, chuchasz-dmuchasz-nie pożyczasz :wink: to lepiej kupić premium games. A jak Ci wszystko jedno byle mieć grę, bo zdjęcia to masz w necie a reszta na browar to lepiej kupić w jakiejś kolekcji, tylko, że akurat CoP nie widziałem.
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Re: W jakim wydaniu kupić Stalker: COP?

Postprzez rolers w 19 Gru 2010, 20:13

Jeśli nie szkoda Ci gotówki, w sklepie Cenegi wciąż jeszcze można kupić wersję premierową za 99 peelenów. Poza płytą jest tam instrukcja, mapa Zony i kilka fajnych zdjęć-widokówek. Szczerze mówiąc kupiłem i... żałuję. Instrukcja napisana przez matoła dla matoła, mapa zrobiona na "odwal się", pocztówki - 5 szt. - niby fajne, ale z pewnością niewarte dodatkoch 50 złotych. Jeśli nie jesteś gadżeciarzem to kupuj najtańsze wydanie, bo w przypadku CoP niestety w pl nie ma żadnej ciekawej wersji.

Niestety, brak edycji kolekcjonerskiej CoP- paskudnie wygląda na półce takie zwykłe pudełko obok pojemnika na odpady radioaktywne i wojskowego chlebaka z wcześniejszych Stalkerów. ;] O ile pamiętam to chyba niemieckie wydanie edycji kolekcjonerskiej CoP jest całkiem fajne - bandana, zapalniczka i metalowe pudełko, ale szczegóły musisz sobie wyguglać... Niby można sprowadzić, wgrać spolszczenie, ale niesmak pozostaje. Wydawca zdecydowanie dał ciała. Sorka za mały offtop. ;]

A tu znalazłem link do wersji CoP dla cywilizowanych krajów ;]
Awatar użytkownika
rolers
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 22 Sty 2010, 13:02
Ostatnio był: 15 Cze 2012, 13:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Re: W jakim wydaniu kupić Stalker: COP?

Postprzez Munio03 w 23 Gru 2010, 12:30

Ja niedawno kupiłem a tak w ogóle to wczoraj :E . Moim zdaniem lepsze jest Premium games bo masz wiele dodatków. Więc platynowa kolekcja wymięka.
Lubie Powinniść ale wole pozostać neutralny

Munio03
Wygnany z Zony

Posty: 43
Dołączenie: 24 Gru 2009, 10:43
Ostatnio był: 07 Lut 2013, 09:55
Miejscowość: Czarnobyl (ZONA)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości