Ponwnie problem (Prypeć)

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Ponwnie problem (Prypeć)

Postprzez felix w 27 Lis 2010, 00:53

Drodzy Panowie,
Otóż, jest, udało się, jestem w Prypeci. Otóż miałem do wykonania zadanie "Siły Monolitu" wystrzelałem ich i zbadałem dziwną konstrukcję, do której "niby" się modlili. W solucji umieszczonej na tym forum wynika, że powinienem dostać automatycznie następne zadanie o nazwie: "Zaginiony wartownik". Niestety... Mój PDA milczy jak zaczarowany i nie wiem co się dzieje =[ Próbowałem podejść do przewodnika, by ten zaprowadził mnie do Zatoru, lecz żąda 1000 RU. I tu dziwota, ponieważ mam 1800, a dostępna jest jedynie opcja "Nie mam tylu pieniędzy". Panowie pomocy, ponieważ nie wiem co mam robić =[ Miał ktoś styczność z takim problemem? Jeśli tak napiszcie co uważacie a ja za odpowiedzi z góry Wam dziękuję =]
..."Nigdy Nie Poddaj Się, Kiedy Prawdziwy Przywita Cię Świat"...
Image

Image
Awatar użytkownika
felix
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 06 Sie 2009, 11:18
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 17:46
Frakcja: Powinność
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Ponwnie problem (Prypeć)

Postprzez k4r00 w 27 Lis 2010, 00:55

Albo najnowszy patch ściągnij, albo reinstall gry. Nie wiem co może być tego problemem. Ale to pewnie patch.
Suck the tears of my dick, you ugly mud-fuckers!
Awatar użytkownika
k4r00
Ekspert

Posty: 740
Dołączenie: 30 Wrz 2010, 00:07
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 16:55
Miejscowość: Miasto prywatne
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 160

Re: Ponwnie problem (Prypeć)

Postprzez diego3006 w 27 Lis 2010, 01:12

Jeśli dobrze pamiętam to żeby dostać się do tego typka co siedzi zamknięty w szafie to trzeba ta dziwną konstrukcję zniszczyć strzelać w nią po prostu
:

Image
Awatar użytkownika
diego3006
Stalker

Posty: 177
Dołączenie: 19 Gru 2009, 18:18
Ostatnio był: 09 Lis 2014, 19:47
Miejscowość: Pacanowo
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 29

Re: Ponwnie problem (Prypeć)

Postprzez Lucjusz w 27 Lis 2010, 01:16

A byłeś w pralni i gadałeś z dowódcą? Bo z tego co pamiętam to on chyba zleca to zadanie, a z Garrim to spróbuj tak żeby Cie zaprowadził do Janowa za darmo a z Janowa weź Pilota
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Re: Ponwnie problem (Prypeć)

Postprzez Canthir w 27 Lis 2010, 03:23

Ale miałeś filmik z badaniem tej konstrukcji w księgarni, czy tylko oczyściłeś teren z Monoliciarzy i ustrzeliłeś radionadajnik? Ja któregoś razu miałem problem z uruchomieniem skryptu z filmikiem, niby wszystko załatwiene, ale koleś nie chciał się za badanie zabrać... :| Następne zadanie zleca szef wojaków w pralni, jeżeli robi się małomówny (nie ma możliwości rozmowy) to bierz patch.
Смертельные аномалии, опасные мутанты, анархисты и бандиты, не остановят "Долг", победоносной поступью идущей на помощь мирным гражданам всей планеты!

Kiedy idziesz do Strefy, to sobie za konotuj: z towarem wróciłeś - cud boski, z życiem uszedłeś - daj na mszę, kula patrolu - fart, a cała reszta - jak los zdarzy.
- A&B Strugaccy; Piknik na Skraju Drogi

Nie da się tu żyć bez gorzałki... Chcę już o wszystkim zapomnieć. Cholera, to samo dzień po dniu. Kiedy to się wszystko skończy? To chyba przeznaczenie... Daj mi spokój! Życie i tak jest do dupy.

zdjęcia Zony
Awatar użytkownika
Canthir
Opowiadacz

Posty: 309
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 19 Sty 2022, 16:46
Miejscowość: Szn
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 193

Re: Ponwnie problem (Prypeć)

Postprzez felix w 28 Lis 2010, 21:06

Miałem filmik jak on bada tą konstrukcję. Strzelałem w nią i nic. Byłem w pralni by dostać to zadanie i także to działanie spełzło na niczym. Byłem także w owym warzywniaku, gdzie ma się odbyć następna z mych misji, nic... Panowie, jeśli zainstaluję patcha (tak przy okazji, którego polecacie, i skąd można go zassać?), to czy będę musiał zacząć mą rozgrywkę od samego początku, czy będę mógł kontynuować ją od zapisanej wcześniej przeze mnie gry?
..."Nigdy Nie Poddaj Się, Kiedy Prawdziwy Przywita Cię Świat"...
Image

Image
Awatar użytkownika
felix
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 06 Sie 2009, 11:18
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 17:46
Frakcja: Powinność
Kozaki: 0

Re: Ponwnie problem (Prypeć)

Postprzez 1920razor w 02 Gru 2010, 15:58

Patch możesz pobrać z tej strony, a po jego instalacji będziesz mógł normalnie grac od ostatniego zapisu gry :)
Image

1920razor
Wygnany z Zony

Posty: 197
Dołączenie: 14 Sty 2010, 20:58
Ostatnio był: 27 Cze 2015, 14:35
Miejscowość: Siemianowice Śląskie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Re: Ponwnie problem (Prypeć)

Postprzez Warsoonclang w 02 Gru 2010, 22:58

A z czego strzelałeś ? Bo na Totem trzeba cięższego sprzętu w postaci granatów lub czegoś lepszego !
Не перейдут
Awatar użytkownika
Warsoonclang
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 13 Kwi 2010, 20:22
Ostatnio był: 30 Mar 2016, 09:40
Miejscowość: Bunkier Naukowców w Jantarze
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 18


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt48 oraz 4 gości