Tarasow / Ochrona bunkra naukowców

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Tarasow / Ochrona bunkra naukowców

Postprzez thogim w 18 Paź 2010, 21:40

Witam

1. Dostałem questa z ochroną bunkra naukowców. Nie chce wybrać Powinności z Jupitera, wróciłem do Zatonu do Brodacza i Najemników. Spartakus niestety zginął podczas wykonywania misji zleconej przez Sułtana na początku gry - odpada. Mam pytanie, gdzie są najemnicy. Powinni być w miejscu (bodajże Podstacja, pomiędzy "Żelaznym Lasem" a płaskowyżem), gdzie znalazłem narzędzia dla Kardana, a za wejscie "zapłaciłem" żywnością. Nie ma ich tam. Czy to bug?

2. Podczas zasadzki w Prypeci, zginęli wszyscy żołnierze wraz z Tarasowem. W tej chwili jestem o wiele dalej w grze, wchodze do drugiego laboratorium, ale czy istnieje możliwość uratowania części z tych żołnierzy? Ma to jakiś wymierny wpływ na końcówke gry?
thogim
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 11 Lip 2010, 19:15
Ostatnio był: 01 Lis 2010, 00:58
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Tarasow / Ochrona bunkra naukowców

Postprzez Axideus w 18 Paź 2010, 22:17

Co do 2 nie ma to absolutnie żadnego wpływu. Musiałbyś być Rambo by ich ocalić. Jeśli chodzi o 1 to nie wiem gdyż zazwyczaj rozwalałem owych najemników :E. Zresztą i tak byś nie zdołał zwerbować najemników do tej roboty. Idź do wolności ewentualnie albo też do "zastępcy" Spartakusa czyli kogoś kto objął pozycje dowodzenia oddziałem po jego śmierci.

Edit1: Tak da sie ich uratować ale nie jest to niezbędne...
Cóż niektórzy lubią być Rambo :D .
Ostatnio edytowany przez Axideus 18 Paź 2010, 23:36, edytowano w sumie 2 razy
Image
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Tarasow / Ochrona bunkra naukowców

Postprzez Tomek_1985 w 18 Paź 2010, 22:47

Da się ich uratować- więcej informacji w temacie o dobrym zakończeniu Garriego
Tomek_1985
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 21 Lip 2009, 12:41
Ostatnio był: 18 Paź 2010, 22:57
Kozaki: 3


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości