Problem ze "śpiworem". Sleeping bag mod.

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Problem ze "śpiworem". Sleeping bag mod.

Postprzez Kenzo w 03 Paź 2010, 16:13

Kod: Zaznacz wszystko
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 502
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section 'sleep_bag'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report


Witam, miałem zainstalowany mod:

Kod: Zaznacz wszystko
S.T.A.L.K.E.R.CoP Sleeping Bag & Sleep Deprivation


Mod mi sie nie spodobał, więc go wyrzuciłem. Gra bez tego moda nie chce sie wczytać. Wywala do pulpitu za każdym razem gdy wczytuje grę. Gdybym zaczął nową gre pewnie by gra zadziałała. Problem jest pewnie dlatego, że w zapisie stanu gry został ten za przeproszeniem cholerny śpiwór i gra się wywala. Próbowałem wyrzucić feralny śpiwór, przejść do innej lokacji i tam zrobić save i odpalić gre bez moda, ale to również nie działa. Ma ktoś na to pomysł? Nie mam zamiaru przechodzić gry na nowo. Może by ktoś miał save po zrobieniu tych pierwszych zadań w zatonie, czyli pierwsze przejście do stacji janow. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kenzo
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 24 Maj 2008, 09:17
Ostatnio był: 06 Lis 2010, 23:10
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem ze ,,śpiworem''. Sleeping bag mod.

Postprzez Pyr0 w 03 Paź 2010, 21:36

Masz trzy koła ratunkowe:
1.Wklep z powrotem moda.
2.Zacznij grę od nowa
3.Nie graj :E .
Ale po co ci był śpiwór skoro w Zewie można spać? :facepalm: .
Może popytaj się jakichś modów o grzebanie w save'ach :) .
Może coś się będzie dało z tym zrobić.
Ale ja wiele nie pomogę, tak więc jak nie chcesz czekać to zaciśnij zęby i wal od początku.

pzdr
"We believe in power of music to change lives" - Tim Mcllrath
Image
Windows 7 Home Premium 64bit
Intel Core i5 760/ 2.80 Ghz
Gigabyte Radeon HD5770 1024MB
Goodram 2x2GB
Awatar użytkownika
Pyr0
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 29 Kwi 2009, 14:48
Ostatnio był: 25 Gru 2016, 16:07
Miejscowość: Piekary Śląskie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 10

Re: Problem ze "śpiworem". Sleeping bag mod.

Postprzez Kenzo w 10 Paź 2010, 17:08

1. Będę musiał
2. Nie chce mi sie
3. Chyba nie.

Po to, żebym nie musiał latać co chwile do skadowska czy byle gdzie, zeby sie tylko przespac bo musze odczekać. Jakby ktoś miał jakiś pomysł jak w tym modzie usunąć to, że jak podchodzę do łóżka, to wyskakuje mi ,,you are not tired'' . Denerwuje mnie to, bo nie mam czasu czekać całego stalkerowego dnia, zeby wykonac questa np :D .

---------------------------------------

Dobra, minęło troche czasu, gre przeszedłem z najlepszym zakończeniem (;]]) i o to mi chodziło :D . Pamietajcie, nie ściagajcie tego moda, przenigdy tego nie róbcie. Jeśli już ktoś sie na to natknął i ma ,,problemy ze spaniem'', że ,,you are not tired'' wywalcie wszystko z folderu scripts związane z tym modem.

btw.

gre przeszedłem drugi raz - jest fajnie ;]
:wódka: :wódka: :wódka:
Awatar użytkownika
Kenzo
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 24 Maj 2008, 09:17
Ostatnio był: 06 Lis 2010, 23:10
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości