Dziwna sprawa

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Dziwna sprawa

Postprzez Rezorius w 14 Wrz 2010, 18:25

Mam problem z zadaniem w Zatonie. Historia powinnoci. Znalazłem PDA u trupa założyciela Powinnoci, który wyleciał z bąbla. Na forum wyczytałem że zależnie od tego komu się sprzeda to PDA to jest różna nagroda. Wybrałem wolnosc ale dostałem tyko karabin a na forum pisało że dostane jeszcze kombinezon w skrytce i sprawnosc Przyjaciel wolnosci czy jakos tak. Czego to może byc wina?
Rezorius
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 01 Lut 2010, 17:10
Ostatnio był: 07 Paź 2012, 10:21
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: Dziwna sprawa

Postprzez bumshaker12 w 14 Wrz 2010, 18:39

A dałeś Lokiemu (przywódcy wolności) PDA Handlarza powinności i czy neutralny oddział monolitu jest w wolności ?
Image
Awatar użytkownika
bumshaker12
Stalker

Posty: 135
Dołączenie: 14 Paź 2009, 09:14
Ostatnio był: 31 Sie 2023, 13:05
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 18

Re: Dziwna sprawa

Postprzez Rezorius w 14 Wrz 2010, 18:42

EEE to chyba z zadania transakcja? Jeli o to chodzi to sprzedałem Sowie bo wtedy jeszcze nie wchodziłem do Jupitera. A co do Monolitu to nie sprawdzałem tam jeszcze czy sa. A to ma znaczenie? da sie to jakos odkręci?


ps

W Zatonie znalazłem jeszcze jakies dokumenty na moscie. Bodajże listy z rozkazami. ( jak szukałem pojemnika z gazem) to tez sprzedalem Sowie. Cos sie przez to stanie? Lub raczej zablokuje mi to jakies dalsze misje?
Rezorius
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 01 Lut 2010, 17:10
Ostatnio był: 07 Paź 2012, 10:21
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Dziwna sprawa

Postprzez bumshaker12 w 14 Wrz 2010, 18:44

są 2 sposoby :
1.Wgraj spawnera i zespawnuj sobie PDA Handlarza.
2.Wczytaj poprzedniego sejwa.
Image
Awatar użytkownika
bumshaker12
Stalker

Posty: 135
Dołączenie: 14 Paź 2009, 09:14
Ostatnio był: 31 Sie 2023, 13:05
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 18

Re: Dziwna sprawa

Postprzez Rezorius w 14 Wrz 2010, 19:11

Oj z poprzednim savem to bedzie problem. To Bym musial cały jupiter od początku przechodzic. Ale spróbuje z tym spawnerem. Będzie dzialal mimo że wgrałem 2 mody? Teoretycznie to mody czysto graficzne (poprawiają grafike)
Rezorius
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 01 Lut 2010, 17:10
Ostatnio był: 07 Paź 2012, 10:21
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Dziwna sprawa

Postprzez Stalker666pl w 14 Wrz 2010, 19:35

Będą chodzić. Spawnery gryzą się tylko z innymi spawnerami. Polecam 'Władca Zony'' w dziale modyfikacje gotowe :wink:
Bierz przykład z Rosjan, 40 stopni to dla nich nie mróz, 40 kilometrów to dla nich kawałeczek a 40% to nie wódka...
Masz pirata? Więc wystrzegaj się złotego i pomarańczowego koloru oraz mnie
:

bo na ciebie nakabluję :E
Awatar użytkownika
Stalker666pl
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 05 Cze 2010, 11:12
Ostatnio był: 20 Lis 2010, 10:41
Miejscowość: Kielce [czytać Kordon]
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Dziwna sprawa

Postprzez per-kac w 14 Wrz 2010, 20:31

Przyjaciela Powinności lub wolności dostaje się za kilka zadań (jak na przykład albo szturmujemy kryjówkę albo ją bronimy, PDA z ciekawymi informacjami dajemy sympatyzującej grupie)

Poza tym zawsze mieć peace and lowe z obydwiema frakcjami, ale już nie będzie się miało takiego osiągnięcia. Co do nagrody - sam nie pamiętam. Może schowek który dostajesz w nagrodę jest już przez ciebie odkryty?
Oni wszyscy są śmieszni, to Grzech jest jedyną słuszną drogą którą będe podążać aż do śmierci...
Awatar użytkownika
per-kac
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 30 Lis 2009, 17:50
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 15:06
Miejscowość: Gdzieś w Zonie...
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 56


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości