Rzadkie bronie

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Rzadkie bronie

Postprzez gosciu121 w 15 Sty 2010, 07:54

Albo rpg (wyrzutnia rakiet) jak masz szybką snipre to zdobędziesz na najemnikach w misji bodajże jeden strzał czy coś takiego
Awatar użytkownika
gosciu121
Stalker

Posty: 150
Dołączenie: 07 Sty 2010, 21:32
Ostatnio był: 12 Wrz 2014, 08:46
Miejscowość: Чернобыльская АЭС
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 8

Reklamy Google

Re: Rzadkie bronie

Postprzez Matrii w 27 Wrz 2010, 22:39

Gdzie znaleść ten fajny celownik PSS-2x??
Image
Awatar użytkownika
Matrii
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 27 Wrz 2010, 22:03
Ostatnio był: 13 Gru 2011, 22:05
Miejscowość: Kalisz
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Re: Rzadkie bronie

Postprzez maks98 w 05 Paź 2010, 18:13

Ostatnio miałem troche więcej kasy więc zamówiłem w skadowsku broń snajperską
po dwóch dniach dostałem broń (podobno należała do jakiegoś legendarnego strażnika wolności)
nazywa się SVU (coś tam jeszcze) jest to zmodyfikowane SVD
bardzo mi się podoba
KiEDYŚ ZAMÓWIŁEM RÓWNIERZ BROŃ SNAJPERSKĄ i dostałem zmodyfikowaneko Vintara o nazwie Przypływ
znam też inną przeróbkę SVD o nazwie ryś
polecam wszyskie trzy

------------

gosciu121 napisał(a):Albo rpg (wyrzutnia rakiet) jak masz szybką snipre to zdobędziesz na najemnikach w misji bodajże jeden strzał czy coś takiego

ja w misji ,,operacja jeden strzał" zdobyłem RPG 7-u
super granatnik

Uwagi moderatora:

Double post - ati
Aszot-Patrz co tu mam!
Jar-Co tam masz Aszot?
Aszot-Przyjdź i zobacz!
Jar-Nie zaimponowałbyś tym nawet małej dziewczynce!
Aszot-Nie, ty przyjdź tutaj, ja coś Ci pokażę! A może mam wystawić żebyś widział!
Jar-Nie mam mikroskopu
Czechow-Ocipieliście obaj?! Fiuty se będziecie mierzyć!? Zamknijcie się obaj!!!
Awatar użytkownika
maks98
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 11 Wrz 2010, 14:40
Ostatnio był: 16 Mar 2012, 23:27
Miejscowość: Limańsk/Prypeć
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 2

Re: Rzadkie bronie

Postprzez bezimienny4 w 08 Paź 2010, 22:08

A ten ulepszony eliminator? Co o nim sądzicie?
Ogólnie to strzelby są najlepsze na Snorki, ale to? To nie wiem co to jest :D Niby strzelba, a dość szybkostrzelna.
Można jakoś zdobyć ulepszony eliminator bez wydatku kasy?
"Kill him"
Awatar użytkownika
bezimienny4
Stalker

Posty: 118
Dołączenie: 04 Cze 2009, 19:31
Ostatnio był: 21 Wrz 2013, 12:49
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: Rzadkie bronie

Postprzez Porucznik Igi w 10 Paź 2010, 18:52

Ja bawiłem się w kolekcjonera broni , miałem wszystkie oprócz Grantanika ( nie doczepiany do broni ) Jest on w ogóle w ZP ? Poszukuje go i poszukuje .....
Awatar użytkownika
Porucznik Igi
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 09 Paź 2010, 17:15
Ostatnio był: 07 Lut 2011, 18:44
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: -2

Re: Rzadkie bronie

Postprzez Major_Buraczany w 10 Paź 2010, 19:04

Bulldoga można kupić u hawajczyka albo sowy, ale chyba tylko na freeplayu albo przed misją z końcem gry.
Awatar użytkownika
Major_Buraczany
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 05 Paź 2010, 07:23
Ostatnio był: 27 Kwi 2014, 13:36
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 10

Re: Rzadkie bronie

Postprzez maks98 w 20 Paź 2010, 21:41

Bambosz107 napisał(a):A znalazł ktoś tę ulepszoną maskę gazową?? Niestety nie pamiętam gdzie ona leży dokładnie, ale to bylo na 1 mapie, trzeba było po jakimś drzewie nad anomaliami przejść i po drugiej stronie był trup (kości a nie NPC) i koło niego maska. Daje b. dobrą ochronę psi.

jest to koło anomalii sosnodąb
Aszot-Patrz co tu mam!
Jar-Co tam masz Aszot?
Aszot-Przyjdź i zobacz!
Jar-Nie zaimponowałbyś tym nawet małej dziewczynce!
Aszot-Nie, ty przyjdź tutaj, ja coś Ci pokażę! A może mam wystawić żebyś widział!
Jar-Nie mam mikroskopu
Czechow-Ocipieliście obaj?! Fiuty se będziecie mierzyć!? Zamknijcie się obaj!!!

Za ten post maks98 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tylko Powinność.
Awatar użytkownika
maks98
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 11 Wrz 2010, 14:40
Ostatnio był: 16 Mar 2012, 23:27
Miejscowość: Limańsk/Prypeć
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 2

Re: Rzadkie bronie

Postprzez alex96 w 20 Paź 2010, 22:08

polecam przypływ (prototyp vintara)
ma większą siłę strzału ale mniejszą szybkostrzelnośc (to nic nie robi bo i tak ma tylko 10 naboi w magazynku więc szybkostrzelność nic nie daje) :wink:
alex96
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 20 Paź 2010, 21:49
Ostatnio był: 20 Paź 2010, 22:10
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Rzadkie bronie

Postprzez BlackWolf w 22 Paź 2010, 21:19

maks98 napisał(a):Ostatnio miałem troche więcej kasy więc zamówiłem w skadowsku broń snajperską
po dwóch dniach dostałem broń (podobno należała do jakiegoś legendarnego strażnika wolności)
nazywa się SVU (coś tam jeszcze) jest to zmodyfikowane SVD
bardzo mi się podoba
KiEDYŚ ZAMÓWIŁEM RÓWNIERZ BROŃ SNAJPERSKĄ i dostałem zmodyfikowaneko Vintara o nazwie Przypływ
znam też inną przeróbkę SVD o nazwie ryś
polecam wszyskie trzy


SVU to nie jest zmodyfikowane SVD. Kupiłeś unikalną wersję SVU, czyli broni normalnie dostępnej w grze (w realu na bazie dragunowa, ale równie dobrze możesz SVD nazwać modyfikacją kałasznikowa- to oddzielna konstrukcja - ten unikalny egzemplarz należał zdaje się do Maxa (ale nie jestem pewien).
Polak, (nie)katolik, przestępca, alkoholik

Jesteś polakiem, mów i pisz po POLSKU, nie po "polskiemu"
Awatar użytkownika
BlackWolf
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 08 Wrz 2010, 11:58
Ostatnio był: 25 Gru 2014, 19:57
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 25

Re: Rzadkie bronie

Postprzez Myśliwy w 01 Lis 2010, 21:05

Ja osobiście przyzwyczaiłem się do Burzy (za 20k u Żwawego). Ma kaliber taki sam co Ak itp. więc pestek ogromnie dużo znajdziemy w Naszej zonie. Jeżeli mamy osiągnięcie Przyjaciel Powinności u Hawakczyka mozemy dokupic celowniki : zwykły PSO , PSO z noktowizorem i PSO z termowizją ("aut. namierzanie celów) [moge się mylić z nazwą osiągnięcia i celownikami]. Nie jest to jedyny jej plus , ma zwiększony magazynem ( +10 ) , a z ulepszeniem mieści 40 pestek. Nie jest lepsza od FT200 (u Żwawego za 20k , karabin szturmowy) jeżeli chodzi o dalsze cele , lecz do uliczek itp. jest jak dla mnie "pro". Drugą bronią , którą mam zawsze przy sb to ELIMINATOR. Jest to bardzo szybkostrzelna strzelba. Mieści 12 pestek , choć wolno je wbija do środka. Najłatwiej ją zdobyć robiąc rozrube bandytom od dlugu Wana(jezeli ktos chce miec osiagniecie Dyplomata to bijemy ich po misji). I oczywiście Ryś. Za 20k u Żwawego oczywiscie jako karabin snajperski. Bardzo celny , choc mala szybkostrzelnosc. Mysle , ze nie musze sie tu rozpisywac. Jeżeli ktos jest kolekcjonerem broni to Buldoga(granatnik)/RPG ("bazuka") kupujemy od Hawajczyka/Sowy za osiągnięcie typu Jeden z nas/Przyjaciel Powinnosci. RPG znajdziemy tez w zbrojowni w jednym punkcie ewakuacyjnym (ta taka gwiazdka na mapie). Najpierw z ostatniego budynku bierzemy list od Sokołowa (lezy na biurku). Następnie idziemy pod budynek. Są tam 4 chomiki , bijemy je i wchodzimy przez te pancerne drzwi. Dalej znów chomiki tluczemy :-/ . Wchodząc do wielkiego pomieszczenia wyjmujemy NÓŻ! , poniewaz bd tam na Nas czekać Burer. Po wszystkim idziemy po drabinie do gory. Jestesmy w zbrojowni :D , wyjsc mozemy otwierajac kraty od srodka.
Myśliwy
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 01 Lis 2010, 20:37
Ostatnio był: 28 Maj 2013, 22:25
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości