Garik - Dobre Zakończenie

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez Marcin010 w 10 Maj 2010, 18:21

niestety nie masz racji ja pomogłem mu z tymi artefaktami i miałem złe zakończenie dopiero jak zrobiłem to co napisałem wcześniej i wtedy było dobre
Marcin010
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 02 Maj 2010, 20:19
Ostatnio był: 29 Paź 2013, 17:33
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez Bialo w 13 Maj 2010, 08:22

Na pewno nie chodzi o artefakty, bo ja też zawsze je robiłem. Myślę, że chodzi o szpital - wujka (można mu pomóc a potem zostać przyjacielem powinności) - ? ewakuację? - trzeba zobaczyć obóz we freeplayu
Nigdy nie miałem dobrego zakończenia, bo w szpitalu masakra była (najniższy poziom i to samo) :o
Bialo
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 08 Sty 2010, 18:32
Ostatnio był: 19 Maj 2013, 19:04
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez Tomek_1985 w 23 Maj 2010, 12:42

Na Wikipedii są podane takie wymagania:

Złe zakończenie- "przynajmniej jeden żołnierz z Pralni Samoobsługowej z wyjątkiem starszego sierżanta Morozowa musi zginąć."

Dobre zakończenie- "wszyscy żołnierze z Pralni Samoobsługowej z wyjątkiem starszego sierżanta Morozowa muszą przeżyć.
Diegtiarow musi opuścić Zonę wyprowadzony przez Garriego lub Pilota."
Tomek_1985
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 21 Lip 2009, 12:41
Ostatnio był: 18 Paź 2010, 22:57
Kozaki: 3

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez Hssiss w 24 Maj 2010, 17:02

Wikipedia zawiera błąd w takim razie (jak zwykle zresztą).

Zakończenie gry korzystając z pomocy przewodników jest dobrym wyjściem (Nie jest ono jednak konieczne),
ponieważ po bitwie o SL helikopterów ewakuacyjnych, można sprawdzić czy jest więcej niż jedno ciało w mundurze.
(Ciało jednego z żołnierzy leży zawsze przy punkcie ewakuacyjnym po rozpoczęciu misji i gość na pewno nie jest z grupy Ogończy)
Teraz kwestia czemu tak się dzieje.

Zaraz po wczytaniu czy zapisaniu gry należy modlić się by w trakcie filmiku, żaden z poje*ów z monolitu nie zastrzelił kogoś z Grupy Ogończy. Gdy zostaje wam zadane pytanie "Czy chcesz opuścić zonę?" Należy jak najszybciej wybrać odpowiedź "Tak".

Tak moi drodzy, w trakcie trwania tego filmu nie raz i nie dwa ginęli żołnierze z grupy Ogończy.
Każdy chyba już się zorientował, że filmik ten nie jest puszczany z jakiegoś zasobu tak jak intro czy outro tylko "nagrywa się" na żywo.
Nawet w trakcie odpowiedzi na pytanie nadal trwa wymiana ognia między żołnierzami, a monolitem. Domyślcie się sami co może się w tym czasie stać. Im więcej członków monolitu utłuczecie tym większa szansa na przetrwanie naszych zielonych znajomych i Striełoka. Snajperzy na dachach muszą zginąć szybko, więc się starajcie.
Hssiss
Tropiciel

Posty: 229
Dołączenie: 07 Mar 2009, 02:43
Ostatnio był: 08 Gru 2017, 21:38
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 32

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez Nyguz w 24 Maj 2010, 19:59

Hym... To widzę, tu następny problem :) otóż u mnie w misji z zestrzeleniem manego z Gaussem, wszyscy zginęli i sam musiałem powybijać tych pacanów... A miałem zakończenie, gdzie Garik zachęca do odwiedzin Zony. :E Wychodzi na to, że to chyba nie zależy od tego. Albo jest to losowe, bo dodam, że nacisnąłem opuść zonę w helikopterze, albo wpływa na to jakiś czynnik odnośnie zachowań w grze. Teoretycznie nie robiłem wszystkich misji pobocznych i w drodze do prypeci nie udało mi się zwerbować tego uratowanego oddziału bo nie zrobiłem misji Transkacja... :facepalm: Pomogłem to wujkowi Jarowi, to paru bandytom z artefaktami i... Tyle... :E Czekam teraz na nową kartę graficzną i przejdę to jeszcze raz z full misjami :wink:
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez Magnus14 w 29 Maj 2010, 13:25

U mnie przy misji z Gausem zginęli wszyscy oprócz dowódcy i rzecz jasna mnie. Wsiadłem od razu do śmigłowców i opuściłem Zonę.

W filmiku wyszło ze Garri poleca odwiedzić Prypeć.

Pozdrawiam
Nie trać wolności dołącz do powinności!
Awatar użytkownika
Magnus14
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 26 Maj 2010, 13:06
Ostatnio był: 20 Sty 2013, 20:26
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 8

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez stpauli w 29 Maj 2010, 14:28

Magnus14, a jak ma sie sprawa z ewakuacją ? wszyscy przezyli ? wszyscy zginęli ? kilku zginęło ?
NIE CHCĘ ABY MOJA GĘBA
BYŁA KOJARZONA Z LUDŹMI
KTÓRYCH POTĘPIAM !
Awatar użytkownika
stpauli
Stalker

Posty: 197
Dołączenie: 18 Paź 2009, 13:11
Ostatnio był: 10 Kwi 2024, 22:21
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 24

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez Magnus14 w 29 Maj 2010, 20:06

Podczas ewakuacji przeżyło kilkoro zwykłych żołnierzy, Striełok Kowalski i ja. A jak wczytam i opuszczam zonę to zawsze Gari zachęca do odwiedzin...
Mogę podesłać screena kto przeżył.


EDIT: Dziękuje za pomoc w moim temacie :)

Pozdrawiam
Nie trać wolności dołącz do powinności!
Awatar użytkownika
Magnus14
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 26 Maj 2010, 13:06
Ostatnio był: 20 Sty 2013, 20:26
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 8

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez swirekster w 14 Lip 2010, 19:08

Ja miałem dobre zakończenie, kiedy w misji ze zdobyciem działka Gaussa przeżyli wszyscy prócz snajpera (on chyba musi zginąć przez skryptowy los, biedaczysko :D ), a potem dobiec z nimi do helikopterów. Przy helikopterkach zginął mi jeden, ale widać programiści i Zona go nie lubiła, więc i tak miałem dobre zakończenie :) Złe zakończenie miałem kiedy w szpitalu zginęła większość oddziału oraz potem zabili mi technika (tego darmowego wojskowego, kumpla medyka)
Awatar użytkownika
swirekster
Tropiciel

Posty: 273
Dołączenie: 06 Cze 2010, 20:36
Ostatnio był: 21 Mar 2017, 23:22
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 178

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez Rolex w 14 Lip 2010, 19:17

Łatwo się domyślić kiedy jest dobre, a kiedy złe. Wystarczy spostrzegawczość. Garik opowiada o wojskowych, którzy staczali bitwy w Prypeci. To proste, gdy powie, że dużo żołnierzy zginęło to odstraszy ich, ale gdy przez cały ten czas udało nam się utrzymać tych żołnierzy przy życiu to stalkerzy będą tam rwali.
Image
Awatar użytkownika
Rolex
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 13 Mar 2010, 21:50
Ostatnio był: 09 Wrz 2012, 17:07
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez Warsoonclang w 15 Lip 2010, 01:35

Po przejściu gry po raz trzeci udało mi się odblokować następujący rozwój wydarzeń :
Podczas misji w Prypeckim szpitalu musimy ocalić co najmniej dwóch kolegów żołnierzy . Gdy nam się to uda to w zakończeniu Gary będzie siedział przy ognisku ze Stalkerami ale będzie opierał się na łokciu i będzie zadowolony a mowa ( nie chcę tu nikogo wprowadzić w błąd , ale chyba ... ) brzmiała tak : Gary po powrocie z ciemnego miasta opowiadał wszystkim o wspaniałych skarbach jakie tam są ukryte i bohaterskim oddziale . Później screen z Prypecią i wieloma przyjezdnymi a komentarz do tego taki : Prypeć zwabiała do siebie wielu odważnych poszukiwaczy nie tylko wśród Stalkerów ale i typów z pod ciemnej gwiazdy . Nadal niebezpieczne miasto ożyło lecz nie na długo bo nic tam nie znaleziono ... coś takiego o ile pamiętam . Ulżyło ??????
Не перейдут
Awatar użytkownika
Warsoonclang
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 13 Kwi 2010, 20:22
Ostatnio był: 30 Mar 2016, 09:40
Miejscowość: Bunkier Naukowców w Jantarze
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 18

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez kuba0023 w 29 Lip 2010, 17:33

wystarczy nie dopuścić do śmierci chociażby jednego żołnierza , albo striełoka
kuba0023
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 12 Cze 2010, 09:29
Ostatnio był: 09 Gru 2010, 21:52
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: -7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości