Zakład Utylizacji Odpadów

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Zakład Utylizacji Odpadów

Postprzez Gromitek w 03 Gru 2009, 01:10

Najlepiej jednak tą misję robić w dzień podczas burzy kiedy leje. Przeciwnicy mają wtedy ograniczony zasięg widzenia. Zwykłym kałachem bez optyki można ich powystrzelać jak kaczki.
Przy słonecznej pogodzie to i ze snajperką jest ciężko.
Gromitek
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 29 Lis 2009, 20:01
Ostatnio był: 28 Sty 2013, 20:26
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Zakład Utylizacji Odpadów

Postprzez Astilin w 05 Gru 2009, 23:14

mam dosyć ciekawą sytuacje w CoP- a mianowicie na początku gry wziołęm misję wybadania planów najemników w zakładzie utylizacji, jednak po kilku próbach cichych akcji zrezygnowałem. Teraz gdy gram na free play zdecydowałem że załatwię te sprawę tradycyjnym sposobem. czyli zabić ich wszystkich. Jednak po dotarciu do zakładu okazało się że nikogo tu nie ma, jedyne co znalazłem to 1 martwy najemnik w kanałach z laptopem. Orientuje się ktoś może gdzie znajdę reszte ekipy?
Astilin
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 01 Lut 2009, 16:52
Ostatnio był: 16 Lis 2015, 01:46
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Zakład Utylizacji Odpadów

Postprzez sacharov_900 w 20 Gru 2009, 18:38

Jak mogę dostać od Sowy to zadanie???? Kiedy się go pytam o pracę to on odpowiada że nie ma więcej pracy. Co mam zrobić?? I coś nie na temat: W CoP jest tyle bugów, że potrzebuje :+: Aha. Jak dochodzę do Zakładu Utylizacji Odpadów to tam nikogo nie ma! Co mam zrobić?
sacharov_900
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 13 Lis 2009, 21:05
Ostatnio był: 15 Mar 2010, 11:15
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Zakład Utylizacji Odpadów

Postprzez Lubomyr w 21 Gru 2009, 13:21

Pierwszy raz jak tamtędy przechodziłem po przeszukiwaniu konwoju na moście już budynki były obsadzone. Pełna agresja (na czerwono) ale wtedy ich nie czepiałem się. Nie pamiętam czy już wtedy Sowa zlecił zadanie. Tak czy inaczej nawet jeśli pojawiają się dopiero jak dostaniemy zlecenie od Sowy to można sobie pozwiedzać bez przeszkód teren i przygotować się. Co do misji. Początkowo planowałem rozwiązać to pokojowo, czyli wejść po cichu i pożywić się informacjami. Wyszło inaczej. Dwóch rozwaliłem z daleka. Potem zaczęli za mną ganiać poza murem i na jakiś czas zostawiłem najemników w spokoju. No a potem z noktowizorem odwiedziłem ich późną nocą. Wlazłem rurą. Dziwię się, że niektórzy mieli kłopot z przeciśnięciem się przez dziurę na końcu. Widocznie są grubsi niż ja :wink: Mnie się udało po cichu zejść na podest, podkraść równie cicho do laptopa i dopiero jak go zwinąłem wkurzyłem strażników. Był i granat w moim kierunku i obiecanki i trochę "pestek". Jednego ubiłem na tym samym piętrze. Drugi był piętro niżej. Przeżyłem emisję. Czekałem na resztę ekipy ale się nie doczekałem. Dolazłem do schodów. Wygarnąłem do gada na dole i po robocie. Zebrałem co leżało tu i ówdzie. Potem spacerek na Skadowsk. Chylę czoła przed tymi co misję prawie po cichu a napewno bezkrwawo wykonali. Z drugiej strony najemnicy i stalkerzy nie przepadają za sobą. Nie żal mi żadnego z nich. Ja ich nie wysyłam do lepszego świata. Ja ich wysyłam w Niebyt.
Każda broń dobra, z którą przeżyjesz kolejny dzień.
Lubomyr
Kot

Posty: 45
Dołączenie: 10 Gru 2009, 00:27
Ostatnio był: 18 Sty 2017, 17:40
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Re: Zakład Utylizacji Odpadów

Postprzez Dawid0ss w 21 Gru 2009, 13:33

Mimo wielu prób tej misji "po cichu" nie dałem rady zrobić :D Mają słuch skubani :wink: Jeśli się komuś udało, niech zapoda info.
Pozdrawiam

i5 13600KF
RTX 4070 Ti
2x16GB DDR4 3600Mhz
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Łowca

Posty: 402
Dołączenie: 02 Kwi 2008, 17:32
Ostatnio był: 26 Cze 2024, 19:59
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 5

Re: Zakład Utylizacji Odpadów

Postprzez Hashu87 w 21 Gru 2009, 13:38

No bo skoro mam nasuwać w rurę z granatników, to co to za stealth ja się pytam ?


Przecież przez większość gry i tak nie jesteś milutkim Stalkerem wiec po co kombinować ???

Ja zatłukłem all i jeszcze zysk z PDA miałem heh :D

Ale prawo wyboru należy do Ciebie :D
Ostatnio edytowany przez caleb59, 21 Gru 2009, 13:52, edytowano w sumie 1 raz
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
Awatar użytkownika
Hashu87
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 15 Gru 2009, 15:20
Ostatnio był: 25 Gru 2009, 23:13
Miejscowość: Legnica - Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości