Garik - Dobre Zakończenie

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez Darth ReX w 09 Lut 2010, 00:20

Zbysz3K napisał(a):W końcowym quescie oprócz Striełoka i Kowalskiego idą jeszcze żołnieże z grupy ogończy i jeżeli większość żołnieży przeżyje to wtedy jest dobre zakończenie a jeśli cała grupa ogończy padnie wtedy mamy złe zakończenie.

Mi przeżyli wszyscy, a i tak mam zakończenie odstraszające od Prypeci :P
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 22 Cze 2024, 17:46
Kozaki: 224

Reklamy Google

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez k0ch4n w 09 Lut 2010, 21:16

A może to zależy od ilości zebrania dokumentów z X8 ?
Tylko strzelam jakby co...
Image
Awatar użytkownika
k0ch4n
Stalker

Posty: 99
Dołączenie: 24 Wrz 2009, 14:08
Ostatnio był: 03 Sie 2020, 21:01
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez Domianos w 16 Lut 2010, 21:08

raczej nie zależy od ilości dokumentów. Ja zebrałem wszystkie dokumenty i mam złe zakończenie z Garikiem, a zginoł mi Kowalski i Zulus. Osobiście myślę, że to zależy od ilości questów albo tak jak było już napisane od ilości żywych żołnieży
Awatar użytkownika
Domianos
Łowca

Posty: 407
Dołączenie: 23 Lis 2009, 22:32
Ostatnio był: 14 Sie 2022, 13:00
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 28

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez kris1275 w 16 Lut 2010, 23:01

Ja na trzy gry dwa razy miałem dobre zakończenie.Trochę inaczej podchodziłem do niektórych questów.Na dobrą sprawe wątpie czy uda się ten motyw rozgryść :D
Awatar użytkownika
kris1275
Tropiciel

Posty: 249
Dołączenie: 05 Gru 2009, 14:10
Ostatnio był: 18 Sie 2015, 21:57
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez stpauli w 04 Mar 2010, 18:01

a może chodzi o to aby przetrwali żołnierze z którymi się idzie do szpitala odstrzelić monolitowca z gausem (unknown weapon dokładniej) na poczatku w prypeci, u mnie padli chyba i miałem złe.
NIE CHCĘ ABY MOJA GĘBA
BYŁA KOJARZONA Z LUDŹMI
KTÓRYCH POTĘPIAM !
Awatar użytkownika
stpauli
Stalker

Posty: 197
Dołączenie: 18 Paź 2009, 13:11
Ostatnio był: 10 Kwi 2024, 22:21
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 24

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez ZAKONNIK w 10 Mar 2010, 11:55

tak więc po przejsciu kilka razy gry stwierdzam zdecydowanie ze im wiecej osób przetrwa do końca to leprze zakończenie- za ostatnim razem przezyli wrzyscy (przy ewakuacji ochroniłem oprócz mojej ekipy, żołnierzy co przylecieli z śmigłowcami) Ważne są zdobyte osiągnięcia za misje choć nie każde wiadomo jak najlepiej zrobić i ich nie widać np: znalezione listy o Striełoku oddałem mu za co mi podziękował i dostałem od niego co nieco: wczesniej sprzedawałem je Sultanowi
ZAKONNIK
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 14 Lut 2010, 15:15
Ostatnio był: 10 Mar 2010, 11:55
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez Czyste Zło w 10 Mar 2010, 21:51

Mi się wydaje że do dobrego zakończenia trzeba spełnić kilka rzeczy
1 Żołnierze z którymi idziemy na misje "nieznana broń" muszą przeżyć
2 Musimy pograć we freeplayu czyli nie zabieramy się z wszystkimi podczas ewakuacji
3 Musimy wypełnić zadanie Wujka Jara żeby potem we freeplayu pokazał się w Prypeci

Najpierw teoria
Przypomnijcie sobie co mówią w filmiku o Janovie jak nie spełnimy wszystkich zadań trapera
coś tam rejon niebezpieczny bla bla dużo mutantów i OSTATNIM ZAGINIONYM JEST TRAPER KTÓRY SIĘ WYBRAŁ W OSTATNIE JAK SIE OKAZAŁO ŁOWY NA CHIMERĘ - wcale to nie jest wskazówka co zrobić żeby mieć dobre zakończenie.
I takie wskazówki sa praktycznie w każdym filmiku
a co mówią w filmiku o Gariku?
Złe zakończenie: "Opowieści Garika o losie wojskowego oddziału odstraszyły stalkerów z Prypeci"
Dobre zakonczenie: Opowieści Garika o starciach żołnierzy z niebezpieczeństwami Prypeci zachęciły stalkerów........
misja nieznana broń to jedyna misja w ktorej od naszych poczynań zależy życie żołnierzy w innych misjach co mnie zrobimy to finał jest znany
ad.2 w dobrym zakonczneiu jest mowa
"Pomimo ciągłych ataków monolitu stalkerzy zdołali przejąc dawny obóz wojskowy"
jak się ewakuujemy z Strielokiem i reszta to nie zobaczymy obozu pełnego stalkerow

W praktyce u mnie to wyglądało tak
1 gra - wszystkie zadania wykonane wszyscy z misji nieznana broń przeżyli ewakuuje się razem z wszystkimi, a zakończenie z Garikiem złe. wczytuje save z chwili przed ewakuacja wybieram zostań w zonie idę do bazy która już należy do stalkerów gadam z garikiem wybieram chce opuścić zonę i dziwo mam dobre zakończenie zaintrygowany jeszcze raz sprawdzam obie wersje i jest to samo
2 gra wszystkie zadania wykonane ale w misji nieznana bron wszyscy zginęli i złe zakończenie z garikiem nieważne czy s wsiadam do śmigłowców czy opuszczam ja za pomocą przewodnika
obie te gry różnią się tylko tymi zabitymi wszystkie inne misje przeszedłem tak samo
3 gra chciałem zostać przyjaciele powinności i nie zrobiłem misji dla Wujka Jara z najemnikami w Janovie
i sytuacja ta sama wszystkie misje zrobione (oprócz tej jednej) wszyscy z misji nieznana broń przeżyli a zakończenie złe
grając wiele razy tylko wtedy jak spełniałem te 3 wymagania miałem dobre zakończenie
Czyste Zło
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 09 Mar 2010, 10:59
Ostatnio był: 10 Mar 2010, 22:46
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez NitroSoviet w 31 Mar 2010, 19:40

Sry za odkop ,ale muszę coś wyjaśnić...

Po prostu musimy powiedzieć żeby,TO GARIK nas wyprowadził z Zony.
U mnie to zawsze działa, zaś jak poszedłem z zony z Pilotem to złe, dziwne nie ;/
PS. U mnie wszyscy przeżyli :)
Jeśli lubisz pZPN ?
:

!!! JESTEŚ MOIM WROGIEM !!!
NitroSoviet
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 19 Gru 2009, 13:28
Ostatnio był: 04 Lip 2010, 19:16
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez Bialo w 14 Kwi 2010, 16:56

ja grałem pięć razy zawsze przy gaussie wszyscy martwi. wujcia zrobiłem, ale zakończenie cztery razy złe jak helikopterem lecę a jak z garrim lazłem to też złe! :mad:
To chyba będzie tajemnicą... jak sama zona. :wink:
Bialo
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 08 Sty 2010, 18:32
Ostatnio był: 19 Maj 2013, 19:04
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Moja teza co do zakończeń Garrika

Postprzez Marcin010 w 06 Maj 2010, 12:27

Otóż wczoraj skończyłem grę i pokazało mi że Garrik odstrasza ludzi od Prypeci. Nie dawało mi to spokoju wiec wczytałem fragment dojścia do helikoptera. Wbiegłem w krzaczory gdzie monoliciarze strzelali i zobaczyłem typa Siemianko Wódź (co do imienia nie mam pewności). Wytrzymał 3 magazynki z GP37 i padł. Wróciłem do helikoptera i tym razem miałem z Garrikiem dobre zakończenie. W zakończeniu tym jest mowa że odbijają od monoliciarzy magazyny wojskowe wiec może warunkiem dobrego zakończenia jest zabicie wodza. Sprawdźcie u siebie i napiszcie czy miałem racje ;]
Marcin010
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 02 Maj 2010, 20:19
Ostatnio był: 29 Paź 2013, 17:33
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez Ogniskujący w 06 Maj 2010, 14:17

JA wykonałem misję jeden strzał (zabiłem obu), nie znalazłem wszystkich dokumentów w X8 (ok.4 mi się udało), uratowałem Zulusa, zgubiłem sygnał, uratowałem lekarza, monoliciarze zabili wszystkich żołnierzy przy zdobywaniu karabinu Gaussa, wszyscy przeżyli podczas ewakuacji - wyszło złe zakończenie :( (najgorsze że 5 raz!!!)

EDIT:Ja oddałem mu oba artefakty za każdym razem Grey a i tak mam złe zakończenie :wink:
Ostatnio edytowany przez Ogniskujący, 07 Maj 2010, 11:42, edytowano w sumie 1 raz
NABOJE to waluta zony
Awatar użytkownika
Ogniskujący
Stalker

Posty: 126
Dołączenie: 24 Kwi 2010, 15:44
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 20:35
Miejscowość: Dolina Mroku-Baza wolności
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Garik - Dobre Zakończenie

Postprzez Greyeeh w 06 Maj 2010, 22:18

Wystarczy pomóc mu w szukaniu artefaktów kiedy siedzi jeszcze w Okolicach fabryki Jupiter.
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

PoprzedniaNastępna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości