Rzadkie bronie

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Rzadkie bronie

Postprzez stpauli w 18 Paź 2009, 19:11

moze nie unikat ale RP-74 i chyba 200 pestek lezy za wersalką na najwyzszym piętrze w jednym z dwóch bloków połączonych anomalią (coś w rodzaju drzewa) w prypeci. Trzeba się wspiąć po konarach na ostatnie pietro unikając zielonej ruchomej anomalii.
NIE CHCĘ ABY MOJA GĘBA
BYŁA KOJARZONA Z LUDŹMI
KTÓRYCH POTĘPIAM !
Awatar użytkownika
stpauli
Stalker

Posty: 197
Dołączenie: 18 Paź 2009, 13:11
Ostatnio był: 10 Kwi 2024, 22:21
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 24

Reklamy Google

Re: Rzadkie bronie

Postprzez MOS w 18 Paź 2009, 20:20

też tam jest artefakt(wróć się po niego :P )
FT200 taki super nie jest, lepszy jest GP37(mniej kopie i jest celniejszy) chyba że rajcuje Cie mieć granatnik kosztem osiągów to wtedy FT.
Awatar użytkownika
MOS
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 15 Paź 2009, 10:54
Ostatnio był: 15 Mar 2020, 20:45
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 4

Re: Rzadkie bronie

Postprzez stpauli w 18 Paź 2009, 20:33

używam właśnie GP-37 ulepszonego na maxa i jak narazie jest to najlepszy automat w grze.
artefakt zebralem razem z RP-74 , zapomnialem o nim napisać.
FT200 pamietam z poprzednich stalkerów, bylem z niej b. zadowolony i ciekawy jestem jak w tej czesci sie sprawuje.
NIE CHCĘ ABY MOJA GĘBA
BYŁA KOJARZONA Z LUDŹMI
KTÓRYCH POTĘPIAM !
Awatar użytkownika
stpauli
Stalker

Posty: 197
Dołączenie: 18 Paź 2009, 13:11
Ostatnio był: 10 Kwi 2024, 22:21
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 24

Re: Rzadkie bronie

Postprzez bosstonX w 18 Paź 2009, 23:48

Tez do momentu znalezienia SGI Strieloka uzywalem 37-ki, ale 2 kreski wiecej w obrazeniach zadecydowalo. Tez na poczatku znalazlem tam fanty Ducha, ale jakis czas pozniej przychodze i lezy jakis gosciu z pukawka, mysle zykle SGI, ale kurcze co tak zielono przy damage i poszla pod imadlo:) Teraz mam granatnik, celownik 1.6-4 regulowany i tlumiczek. Pozdro
bosstonX
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 06 Paź 2009, 20:12
Ostatnio był: 01 Lis 2009, 11:09
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Rzadkie bronie

Postprzez stpauli w 19 Paź 2009, 21:53

kurde a ja nie moge tego sgi strieloka znalezc nigdzie.

MOS, mówisz że ft200 nie lepsze, ale czy na podstawie cop (jesli tak to czy miales okazje z niego korzystac) czy poprzednich czesci stalkera?

sorry za ot.
NIE CHCĘ ABY MOJA GĘBA
BYŁA KOJARZONA Z LUDŹMI
KTÓRYCH POTĘPIAM !
Awatar użytkownika
stpauli
Stalker

Posty: 197
Dołączenie: 18 Paź 2009, 13:11
Ostatnio był: 10 Kwi 2024, 22:21
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 24

Re: Rzadkie bronie

Postprzez Vegetto_SSJ2 w 19 Paź 2009, 22:09

Pomoc dla kolegi wyżej...
:

SGI Strieloka znajdziesz w schowku w lokalizacji "Cementownia" po rozszyfrowaniu chipa(przez mechanika naukowców - chociaż niekoniecznie... nie sprawdzałem...) znalezionego w bezzałogowym samolocie(północny zachód zakamarki mapy "Jupiter"). Schowek z tą bronią znajduje w kanale pod cementownią. Wchodzisz tam od strony mokradeł z północy. Powodzenia. ;)
A tego FT200M można zakupić od czarnorynkowego stalkera w skadovsku(zaton), przypuszczam ze "eksport" karabinków szturmowych jest generowana losowo, lub od daty(nie jestem pewien), ale za pierwszym podejściem zakupiłem GP37, a przy następnym właśnie FT(Thunder także).


Pozdrawiam. Vegecik.
Awatar użytkownika
Vegetto_SSJ2
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 20 Lut 2009, 16:49
Ostatnio był: 13 Maj 2019, 09:12
Miejscowość: "Na skraju drogi"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Rzadkie bronie

Postprzez MOS w 19 Paź 2009, 23:20

Tak sprawdzałem FT vs GP po full modzie i FT bardziej sieje jak i mocniej kopie ale ma lepszy zoom.
W CS się go dostaje to miałem też po full modzie i zawód(ciężki, słaby zoom) tylko wygląda kozacko.
FT jest 2 bronią którą dostaniemy po zakupie u czarnorynkowego sprzedawcy w Zatonie(1 to GP) później groza lub avalanche...
I tych FT jest trochę do dorwania w Prypeci od najemników.

Pod mostem obok tej cementowni też jest skrytka z SGI
Awatar użytkownika
MOS
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 15 Paź 2009, 10:54
Ostatnio był: 15 Mar 2020, 20:45
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 4

Re: Rzadkie bronie

Postprzez stpauli w 20 Paź 2009, 02:44

dzięki

dokonałem zakupu, lecz ...

:

...pierwszą szturmówką był "storm" (groza na pestki do obokana itp) całkiem niezły na marginesie, potem własnie ft200m , a potem gp-37. ft jednak troszke gorszy niz gp , ale granatnik pomocny wiec przekonuje sie powoli do niej. sgi strieloka nie mam juz w tej skrytce pod cementownią, musialem ją opróżnić przeszukując mape przy poczatku gry, i opylic bezmyslnie hawaianowi, hehe. szkoda, ale napewno jeszcze nie raz zagram od poczatku wiec sie wszystko posprawdza.


jescze raz dzięki.
NIE CHCĘ ABY MOJA GĘBA
BYŁA KOJARZONA Z LUDŹMI
KTÓRYCH POTĘPIAM !
Awatar użytkownika
stpauli
Stalker

Posty: 197
Dołączenie: 18 Paź 2009, 13:11
Ostatnio był: 10 Kwi 2024, 22:21
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 24

Re: Rzadkie bronie

Postprzez Vegetto_SSJ2 w 20 Paź 2009, 13:32

To ja dodam coś odnośnie unikalnych broni. Dam to na wszelki wypadek w spoilerze.
:

Od Shustiya(stalker od eksportu), można zamówić coś ekstra, oto lista broni:
Snurf - a właściwie to Vintarek z lepszymi parametrami oraz lżejsza wagą.
Lynx - SVDm-2, posiada lepszą celność i zadaje większe obrażenia niż zwykły SVD.
Frazzier - Viper, posiadający lepsze parametry od zwykłego odpowiednika. oO

Pozdrawiam.

=Edit=

Łeee... to nie wszystko, dodam jeszcze brakujące.
:

March - UDP Compact, Charabinier(czy jakoś tak) - SPSA14 z full auto(wow!), jakiś unikat SIP-t M200(zapomniałem nazwy) oraz pare innych.
Wydaje się, że większość unikatów można u niego zamówić. Fajnie...

Trzymajta się!
Awatar użytkownika
Vegetto_SSJ2
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 20 Lut 2009, 16:49
Ostatnio był: 13 Maj 2019, 09:12
Miejscowość: "Na skraju drogi"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Rzadkie bronie

Postprzez stpauli w 27 Paź 2009, 00:16

Muszę napisać , że ten SGI Strieloka jest całkiem niezły, szkoda ,że go sprzedałem ani razu z niego nie strzeląc.
Dobrze przynajmniej ,że miałem zapisaną grę duuuużo wcześniej to sobie go przynajmniej sprawdziłem wracając w połowę gry. Pozdrawiam i polecam to Strielokowe cacko.
NIE CHCĘ ABY MOJA GĘBA
BYŁA KOJARZONA Z LUDŹMI
KTÓRYCH POTĘPIAM !
Awatar użytkownika
stpauli
Stalker

Posty: 197
Dołączenie: 18 Paź 2009, 13:11
Ostatnio był: 10 Kwi 2024, 22:21
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 24

Re: Rzadkie bronie

Postprzez zeus1979 w 27 Paź 2009, 12:07

SGI Strieloka znalazłem na drugiej mapie (Midsummer??) w kompleksie na południowym-wschodzie. W tym kompleksie w jego lewym dolnym rogu jest skrytka w tak jakby nie dokończonej budowie (sam szkielet konstrukcji na górze jakies beki stoją) na samym dole jest skrytka, a w niej jakiś list i SGI STrieloka
zeus1979
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 12 Paź 2009, 10:04
Ostatnio był: 30 Lis 2010, 20:21
Kozaki: 0

Re: Rzadkie bronie

Postprzez Amber w 27 Paź 2009, 15:09

SGi pojawia sie tam gdzie znajdujemy 3 list - skrytki są 3 z listami - pod cementownia, w ogromnej koparce oraz w fabryce jupiter musimy najpierw znaleźc 2 poprzednie żeby dostac 3 list i karabin. Ja przynajmniej tak miałem bo najpierw znalazłem skrytke w koparce a potem w fabryce a dopiero na samym końcu odwiedziłem skrytke pod cementownią .
Gp-37 a Sgi Striejloka ( na 2 stopniu ulepszenia Gp miał o wiele mniejszy odrzut niz SGi przy wyborze takich samych modyfikacji więc jakoś sie do tej broni nie mogłem przekonać , na plus mozna uznać moźliwość zamontowania granatnika ( podobnież - ponieważ ja go nie montowałem )
Amber
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 08 Paź 2009, 09:55
Ostatnio był: 27 Paź 2009, 15:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości