Przyjaciel Powinności lub Wolności

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Przyjaciel Powinności lub Wolności

Postprzez kolokolo98 w 14 Mar 2011, 16:16

Kurde jedni mowia ze trzeba byc przyjacielem by zrekrutowac Wloczege a drudzy ze nie...
Ok juz niewazne bo jestem przyjacielem Powinnosci wystarczylo tylko to ze powiedzialem im o Sroce :D
Image
"Today I didn't even have to use my AK
I gotta say it was a good day"
Awatar użytkownika
kolokolo98
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 08 Mar 2011, 18:34
Ostatnio był: 22 Kwi 2018, 18:14
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 22

Reklamy Google

Re: Przyjaciel Powinności lub Wolności

Postprzez Marcko w 07 Kwi 2011, 16:54

Witam... pozwólcie, że wtrącę się do dyskusji :P
Mam pewien problem... Zawsze popierałem Wolność i udało mi się im pomóc jak się tylko dało także i w tej części Stalker'a... Wszystkie wymienione w tym temacie questy wypełniłem z korzyścią dla nich, oprócz jednej... PDA Taczenki [założyciela Powinności] przekazałem Szuldze... I w tym momencie narodził mi się problem... Otóż oddziału Monolitu nigdzie nie mogę wcisnąć, żadna frakcja mi nie ufa :) Wolność na mapce świeci na żółto i zielono:) Już nawet wziąłem kałacha i biegam polując na ludzików z Powinności... to też nie pomaga...

Wie ktoś może o co tu chodzi?? Jak się łatwo domyślić zależy mi na Włóczędze w zespole w drodze do Prypeci.

Aha... bunkier strzeżony jest przez Wolność :)
Marcko
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 05 Cze 2009, 00:48
Ostatnio był: 07 Kwi 2011, 16:54
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Przyjaciel Powinności lub Wolności

Postprzez Xen w 08 Kwi 2011, 21:52

Ja teraz kolejny raz grę przechodzę i nie dawno zdobyłem osiągnięcie przyjaciel powinności.
imo. Nie powinno się robić czegoś takie jak np: oddamy PDA taczenki do wolności, a PDA morgana do powinności, co gorsza sowie. itd. po prostu od początku gry najlepiej wiedzieć do z jaką frakcją chciało by się współpracować.
Po prostu robiłem po KOLEI nastepne misje główne i poboczne i gdy dostawałem w ręce jakieś PDA(PDA Taczenki, Morgana itd.) zanosiłem je odrazu do Lokiego, najlepiej porobić już zadanko z 3 welesami zdobyć PDA Taczenki, obronić magazyn, no i wstęp włóczęgi do powinności jest dostepny, jeśli z kolei chcecie z nimi trzymać sztame to polecam jeszcze nakapować na flinta itd. :D
Awatar użytkownika
Xen
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 13 Lut 2011, 12:34
Ostatnio był: 23 Sty 2024, 23:34
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 116

Re: Przyjaciel Powinności lub Wolności

Postprzez Tylko Powinność w 10 Kwi 2011, 16:05

Xenquischisz napisał(a):Po prostu robiłem po KOLEI nastepne misje główne i poboczne i gdy dostawałem w ręce jakieś PDA(PDA Taczenki, Morgana itd.) zanosiłem je odrazu do Lokiego, najlepiej porobić już zadanko z 3 welesami zdobyć PDA Taczenki, obronić magazyn, no i wstęp włóczęgi do powinności jest dostepny, jeśli z kolei chcecie z nimi trzymać sztame to polecam jeszcze nakapować na flinta itd. :D


Jeśli zanosiłeś do Lokiego to wolność jest twoim przyjacielem a nie Powinność. Poza tym Włóczęga może być tylko u tych, których masz na zielono ( przyjaciół ) :)
Pomogłem? Daj Kozaka.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
W Zonie nie wolno spacerować. Zona to nie jest miejsce do spacerów.

Zona żąda dla siebie szacunku. W innym przypadku karze - natychmiast i surowo.
Awatar użytkownika
Tylko Powinność
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 04 Kwi 2010, 16:54
Ostatnio był: 03 Gru 2013, 10:33
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 2

Re: Przyjaciel Powinności lub Wolności

Postprzez Pijawol w 13 Kwi 2011, 08:01

Ło Jezu. Większość gada takie rzeczy, że hej. Wystarczy:
1. Obronić - zaatakować Magazyn Powinności.
2. Nakablować na Flinta ppłk Szuldze albo Lokiemu.
3. Oddać PDA Taczenki Szuldze albo Lokiemu.
4. Oddać PDA Morgana Szuldze lub Lokiemu.

A co do oddziału Monolitu, to nie pamiętam ale raczej wcześniej już miałem Przyjaciela Powinności - nim ich dołączyłem.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1278
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: Dzisiaj, 19:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Przyjaciel Powinności lub Wolności

Postprzez Idilyon w 22 Maj 2011, 22:56

kolokolo98 napisał(a):Ale czy można zwerbować Włóczęge do Powinności/Wolności nie będąc przyjacielem?


Musisz zdobyć przychylność,jak napisał kolega wyżej,a przychylność nie oznacza osiągnięcia "Przyjaciel Wolności/Powinności".Osobiście "przyjąłem" Monolitowców do Powinności bez otrzymania osiągnięcia. Nie zmyślam. I ostatecznie nigdy nie otrzymałem osiągnięcia...
Priszło wriemia. Ja wiżu twajo żełanije.
Twaja cjel zdjes. Idi ka mnie.
Twoj puć zawierszajetsa czieławiek. Idi ka mnie.
Twajo żełanije skora ispołnitsy.
Idi ka mnie. Ty abritiosz to, szto zasłużywajesz.
Awatar użytkownika
Idilyon
Kot

Posty: 46
Dołączenie: 10 Maj 2011, 20:34
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 22:59
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 3

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości