BROŃ - wszystko o broni: gdzie znaleźć, jak ulepszyć

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: BROŃ - wszystko o broni: gdzie znaleźć, jak ulepszyć

Postprzez Darth ReX w 11 Kwi 2010, 22:49

Można ją mieć za darmo w spalonym gospodarstwie, ja jednak polecam zamówić karabin snajperski od Żwawego. Jego WSS Wintorez jest znacznie mocniejszy, choć ma niską szybkostrzelność.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 03 Lip 2024, 08:22
Kozaki: 224

Reklamy Google

Re: BROŃ - wszystko o broni: gdzie znaleźć, jak ulepszyć

Postprzez Bialo w 13 Kwi 2010, 14:32

hmmm... ja piąty raz robię zew (poziom mistrz) i jak zwykle jadę na tunderze S14 a do tego mam jeszcze kałasza na wypadek gdyby się łuski do tej pierwszej broni skończyły... uważam, że tunder S14 to najlepsza pukawka w grze i trochę za łatwo ją zdobyć :facepalm: Jeszcze nie spotkałem przypadku w, którym to ta broń by nawaliła a nie pancerzyk. Polecam tunderka jak ktoś ma problemy.. :E
Bialo
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 08 Sty 2010, 18:32
Ostatnio był: 19 Maj 2013, 19:04
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: BROŃ - wszystko o broni: gdzie znaleźć, jak ulepszyć

Postprzez Striełok215 w 26 Maj 2010, 21:38

:wink:
A ja od AS "Wał" wolę Vintara BC

Uwagi moderatora:

A ja lubię warnować za krótkie i offtopowate posty! - caleb59
Jeśli nie jesteś kretyNEM to tego nie czytaj:
:

Ha ha Kretyn :D !!!
Awatar użytkownika
Striełok215
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 19 Maj 2010, 20:18
Ostatnio był: 21 Lis 2010, 17:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: PMm
Kozaki: 2

Re: BROŃ - wszystko o broni: gdzie znaleźć, jak ulepszyć

Postprzez Ogniskujący w 27 Maj 2010, 14:11

Moc obalająca to tylko thunder s14,celność-G36
Dobrym środkiem będzie trs 301 silniejszy od g36,celniejszy od thunderka i z możliwością zainstalowania wszystkich dodatków!
Najlepsza snajperka to ryś-celność i moc obalająca powodują świdrujący ból głowy u wrogów.

Strzelba to albo eliminator albo SPSA jednak bardziej eliminator bo można zrobić z niego automat czyli szybciej zrobić siekę z wrogów
NABOJE to waluta zony
Awatar użytkownika
Ogniskujący
Stalker

Posty: 126
Dołączenie: 24 Kwi 2010, 15:44
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 20:35
Miejscowość: Dolina Mroku-Baza wolności
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: BROŃ - wszystko o broni: gdzie znaleźć, jak ulepszyć

Postprzez PawBan w 01 Lip 2010, 01:37

a ja lubie strzelbę myśliwską zupgradeowanąna celność i załadowaną nabojami kulowymi xD wymiata jak ryś
Image
"Zona jest jak organizm, im mocniej ją atakujemy, tym mocniej ona oddaje" - Lebiediew Czyste niebo
Awatar użytkownika
PawBan
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 27 Cze 2010, 13:46
Ostatnio był: 19 Wrz 2015, 14:52
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: BROŃ wszystko o broni, gdzie znaleźć, jak ulepszyć

Postprzez Proteanin w 01 Lip 2010, 12:48

Polski zolnierz napisał(a):To bynajmniej dziwna ta termowizja bo w rzeczywistości to troszkę inaczej chyba wygląda ;d. To chyba źle to nazwali.


Poszukaj jakiegoś moda jak ci niepasi bo widziałem że termowizja zamiast standardowej kratki jest obrys ciała oczywiście niema tego u zombie bo nie wydziela ciepła trupek.


A ten temat chyba do czegoś innego jest
BROŃ - wszystko o broni: gdzie znaleźć, jak ulepszyć
Przedstawię Swoją broń RP-74.
Nazwa: RP-74
Typ: Karabin szturmowy
Rodzaj: Ciężka broń palna
Cena: od 0 Rubli do 75000.
Możliwość kupienia: Nigdzie ale ta cena była w poprzednich częściach ta 75000 Koła.
Możliwość znalezienia/Na czym: Jupiter/Zombie najemnik.
Miejsce znalezienia/Twoje lub przypuszczenie gdzie może się znaleźć: Jezioro, anomalia ta z zadania od lisa z wykończeniem grupy pijawek.
Miejsce użycia: Lokacje zamknięte gdzie jest mało miejsca do manewru dla przeciwnika, korytarze, domy, podziemia różnego typu przypuszczalne areny.
Ulepszanie: Pakować koniecznie w szybkostrzelność. Oraz jeżeli możesz to w samą celność ( oczywiście jak wypełnisz pola szybkostrzelności jak zostanie okienko na celność to pakuj.
Cena naprawy: od 1 Rubel do 10000 Rubli.
Uzasadnienie ulepszenia: Lepiej szybko strzelać w przeciwnika niż strzelać bardzo wolno a mocniej. Bo zanim upadnie od strzałów to załadujesz mu dla pewności jeszcze ze 20 kul ( mając RP'eka w rękach) a tak to upadnie zanim strzelisz i może przeżyje a ktoś poda mu apteczkę i gość wstanie i znowu tylu do zabicia.
Broń przedstawiać osobno nie np kilka karabinów naraz chyba że będzie to miało jakiś sens.
Поздравления и один для членов свободы казаков и обязанности "Будь ты сожжен вместе с теми, кто поддерживает тебя. Да здравствует свобода!
Jeżeli jesteś stalkerem przeżuć się na Wolność Jeżeli jesteś w powinności to wypij redbulla a potem na 2 piętrze w swojej bazie, rozpędź się i wyskocz z obrusem zawiązanym na szyi z okna. Bardzo był bym ci wdzięczny.
Proteanin
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 27 Cze 2010, 00:37
Ostatnio był: 26 Lip 2010, 21:59
Miejscowość: Polkowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Re: BROŃ wszystko o broni, gdzie znaleźć, jak ulepszyć

Postprzez impulse_101 w 01 Lip 2010, 21:26

Proteanin napisał(a):Przedstawię Swoją broń RP-74...


Warto jeszcze nadmieci ze wystepuje w wersji "zulu RP-74", jak sama nazwa wskazuje jest to karabin nalezacy do Zulu (tego typa z wiezy stacji Janow). Od zwyklego RP-74 rozni sie tym ze ma o 50 pestek wiekszy magazynek.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: BROŃ - wszystko o broni: gdzie znaleźć, jak ulepszyć

Postprzez Proteanin w 02 Lip 2010, 11:36

Gościu to jest zwykły RP-74 a nie od zulu ten od zulu jest z allegro a zwykły z zombi przy anomalii suwary ty w ogóle przeczytałeś mojego posta, nie udzielaj się jak się nie znasz na tej broni a ja się znam. I miałem tę broń 5 minut po przyjściu do Janowa .
Поздравления и один для членов свободы казаков и обязанности "Будь ты сожжен вместе с теми, кто поддерживает тебя. Да здравствует свобода!
Jeżeli jesteś stalkerem przeżuć się na Wolność Jeżeli jesteś w powinności to wypij redbulla a potem na 2 piętrze w swojej bazie, rozpędź się i wyskocz z obrusem zawiązanym na szyi z okna. Bardzo był bym ci wdzięczny.
Proteanin
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 27 Cze 2010, 00:37
Ostatnio był: 26 Lip 2010, 21:59
Miejscowość: Polkowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Broń o nazwie "WUFA-AVT" czyli inny SPAS

Postprzez AceLevy w 05 Lip 2010, 18:54

Witam serdecznie

Kolekcjonując wszystkie bronie spojrzałem na listę wszystkich możliwych modeli. Natknąłem się tam na dziwny shotgun: WUFA-AVT.

Zauważyłem, że na stronie nie ma pokazanych jej właściwości (obrażenia, celność itp). Czy oznacza to, że broni tej nie ma tak naprawdę? A jak jest to jak ją można zdobyć?

I jeszcze jedno pytanko. Gdzie mogę znaleźć granatnik Bulldog? Przeczesałem Zonę wzdłuż i wszerz i nie mogę go znaleźć :(
AceLevy
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 04 Maj 2008, 20:49
Ostatnio był: 09 Lip 2010, 15:59
Kozaki: 0

Re: Broń o nazwie "WUFA-AVT" czyli inny SPAS

Postprzez Paq w 05 Lip 2010, 18:59

Musisz wykonać kilka misji (tych niby umiejętności) i Sowa będzie mieć RPG itd
a co do shotguna to nie mam pojęcia :E
Awatar użytkownika
Paq
Stalker

Posty: 52
Dołączenie: 05 Lip 2010, 14:37
Ostatnio był: 16 Paź 2010, 09:11
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: -3

Re: Broń o nazwie "WUFA-AVT" czyli inny SPAS

Postprzez AceLevy w 05 Lip 2010, 19:07

RPG mam, chodzi mi o Granatnik bębnowy. Jestem już pod koniec gry i Sowa oferuje już chyba pełen asortyment (nawet egzo :P). Do końca brakuje mi tylko tego granatnika, tej strzelby o ile istnieje o PB1s (ten pistolet z wbudowanym tłumikiem)
AceLevy
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 04 Maj 2008, 20:49
Ostatnio był: 09 Lip 2010, 15:59
Kozaki: 0

Re: Broń o nazwie "WUFA-AVT" czyli inny SPAS

Postprzez Messiah w 05 Lip 2010, 19:34

ta WUFA to nie jest przypadkiem specjalny spas do kupienia u Żwawego? Albo któryś ze stalkerów ma, bo kiedyś spotkałem jakiś specjalny spas ale nazwy nie znam bo zawsze to wywalam, only automat
co do granatnika to nie wiem czy w ogóle jest gdzieś w zewie
Awatar użytkownika
Messiah
Tropiciel

Posty: 338
Dołączenie: 20 Sie 2008, 20:44
Ostatnio był: 22 Lip 2013, 23:47
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości