Tnie się niemiłosiernie. Pomocy!

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Tnie się niemiłosiernie. Pomocy!

Postprzez lukass w 11 Cze 2010, 13:10

Moze sie okazac ze po zmianie windy problemy znikna.

Na popracie tych słów mogę podać swój przykład, wprawdzie nie związany ze stalkerem, ale jednak. Sprawa tyczy się CoD5, które to na XP w singlu praktycznie wogóle nie chodziło. Bez względu na ustawienia min/max, fpsy nigdy nie przekroczyły magicznej bariery... 5fps(na multi było w porządku). Po przesiadce na 7x64... jak ręką odjął, problem odszedł w zapomnienie.
Co do stalkera, to gołym okiem nie zauważyłem różnicy między XP i 7, a klatek nie sprawdzałem.
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Reklamy Google

Re: Tnie się niemiłosiernie. Pomocy!

Postprzez Paulus w 11 Cze 2010, 17:00

Sorry że mnię chwilkę nie było.
caleb59 napisał(a):Po pierwsze facet z takim kompem to przeskocz na Windows 7 x64 bit (Windows XP SP2 to już zabytek tym bardziej SP2), a po drugie doinstaluj patcha 1.6.02, który między innymi eliminuje efekt "zacinającej się wody"...

Patcha podinstaluję, ale z jakimkolwiek systemem 64 bitowym jest taki problem, że jak pisałem komp ten głównie służy mi do pracy (ogólnie produkcja dźwiękowa), a tylko od czasu do czasu sobie zagram. No i rzecz w tym że sporo programów których na bierząco używam (głównie wtyczki) nie bardzo jeszcze chodzi pod 64 bitami. z taką np. Vistą, jest jeszcze dodatkowo problem z driverami do mojej karty muzycznej. Tzn. sa, ale nie bardzo dają radę. Niby można by zainstalować Vistę w 32 bitach, ale jaki w tym sens?
Gra zacina się od momentu włączenia, czy dopiero po jakimś czasie?

Zależy od lokalizacji. Np. w Zatonie czasem po wyjśxiu ze Skadowska już się zaczyna, a potem troche poprawia (NPC + woda) ale w takiej Prypeci tnie się od samego poczatku.
Paulus
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 01 Cze 2010, 13:51
Ostatnio był: 17 Cze 2010, 13:22
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości