Wspolrzedne b28

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Wspolrzedne b28

Postprzez utak3r w 10 Gru 2009, 11:51

No chyba tak, bo w budynku to tylko w Janowie jest śmigłowiec... reszta, że nie wspomnę o Zatonie, jest na otwartym terenie... Myszostworze - zacznij grać, jak Bozia przykazała - od początku - będzie po prostu łatwiej Ci zrozumieć. Od tyłu niby też można, ale kończy się to tak, że sam widzisz, że nic nie widzisz ;)

I nie leć sprintem przez grę, to nie ten rodzaj gry.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Reklamy Google

Re: Wspolrzedne b28

Postprzez myszostwor w 11 Gru 2009, 00:47

utak3r napisał(a):No chyba tak, bo w budynku to tylko w Janowie jest śmigłowiec... reszta, że nie wspomnę o Zatonie, jest na otwartym terenie... Myszostworze - zacznij grać, jak Bozia przykazała - od początku - będzie po prostu łatwiej Ci zrozumieć. Od tyłu niby też można, ale kończy się to tak, że sam widzisz, że nic nie widzisz ;)

I nie leć sprintem przez grę, to nie ten rodzaj gry.

A niby co?gram od konca.Wlaczylem gre od poczatku i to byla moja pierwsza misja,sprawdz helikopter nr1,wiec poszedlem do niego,byla w nim czarna skrzynka i po odszyfrowaniu niej dostalem misje znalezienia wspolrzednych b28 wiec niby jak gram od konca?4 poprzednie czesci mam za soba wiec wiem jak sie gra w stalkera,dlatego trudno mi to zrozumiec co sie w tej czesci dzieje,jezeli wiesz co mam na mysli.
Oki.Zeby nie robic offtopu zaczne gre jeszcze raz od poczatku,moze cos sie zmieni.
myszostwor
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 09 Gru 2009, 21:01
Ostatnio był: 12 Sty 2012, 15:31
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 0

Re: Wspolrzedne b28

Postprzez utak3r w 11 Gru 2009, 02:22

Po zbadaniu skrzynki doszło Ci jedno zadanie... ale to chyba nie jedyne zadanie, jakie masz aktywne?... Masz jeszcze całą masę innych. Nie upieraj się na robienie ich po kolei - to jest bez sensu i bezcelowe. Nie da się tak. Zbadaj wszystkie punkty w Zatonie, porób questy poboczne, idź do Janowa i tam badaj kolejne punkty....
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Wspolrzedne b28

Postprzez tomeckp w 11 Gru 2009, 10:49

Po rozpoczęciu gry głównym zadaniem jest zbadanie helikopterów."Ogończa 1" to nie pierwsze zadanie tylko kryptonim konkretnego helikoptera biorącego udział w operacji.
Nie musisz zaczynać gry od początku tylko idź do Zatonu i tam zbadaj wraki helikopterów, zrób misje poboczne i spokojnie możesz sobie grać.
tomeckp
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 17 Lis 2009, 14:53
Ostatnio był: 13 Gru 2009, 13:26
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości