Po co najemnicy??

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Po co najemnicy??

Postprzez utak3r w 07 Gru 2009, 17:32

graf_art napisał(a):utak3r to nie tak..


ale to nie ma nic do rzeczy ;) mówimy o dwóch różnych rzeczach...


Bambosz: łoł, czyli byłeś szybki :) hmm...
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Reklamy Google

Re: Po co najemnicy??

Postprzez tomeckp w 07 Gru 2009, 18:09

Ochrona bunkra i stalkerzy od badania anomalii to 2 rózne oddziały.
Tak ja pisał Graf_art zadanie zdobycia ochrony bunkra uaktywnia sie po wybiciu najemników w Jupiterze.
Do ochrony można wynająć (zgodnie ze swoimi upodobaniami) Wolność,Powinność,Stalkerów (i jak widzę najemników z Zatonu)
Jak uda nam sie obronić stalkerów od anomalii to po ostatniej misjii naukowców kolesie dostają wypas sprzęt i tytuł "Naukowca" a nam dają podrasowany hełm ochronny.
tomeckp
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 17 Lis 2009, 14:53
Ostatnio był: 13 Gru 2009, 13:26
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Po co najemnicy??

Postprzez Bambosz107 w 07 Gru 2009, 19:44

utak3r napisał(a):Bambosz: łoł, czyli byłeś szybki :) hmm...


6 strzałów z SPSA śrutem :)
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: Po co najemnicy??

Postprzez tomeckp w 07 Gru 2009, 20:40

Bambosz107 napisał(a):
utak3r napisał(a):Bambosz: łoł, czyli byłeś szybki :) hmm...


6 strzałów z SPSA śrutem :)



hmm to nie tak ... najpierw badamy anomalie sami potem stalkerzy nic tu nie ma 6 strzałów z SPSA
zabijamy Kontrolera rozmieszczając skanery (Bambosz GODMODE??) bo nic innego mi nie przychodzi do głowy
tomeckp
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 17 Lis 2009, 14:53
Ostatnio był: 13 Gru 2009, 13:26
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Po co najemnicy??

Postprzez graf_art w 07 Gru 2009, 20:50

Szanowny kolego inż. utak3r spieszę doprecyzować moją wypowiedź w poruszonej przez kolegę kwestii:
:

Cały czas mylisz misje:
1. Misja związana ze zdobyciem emitera psi-pola - w niej dostajesz ochronę w postaci 4 stalkerów, którzy jedynie obozują przed bunkrem i mają umowę z naukowcami na wykonywanie dla nich zleceń, nie są jednak ochroną bunkra. W misji z nimi atakuje was kontroler (co do likwidacji rzeczonego - ja przyjąłem taką metodę, że zanim podnoszę artefakt otwieram drzwi prowadzące na zewnątrz, podnoszę arta i biegiem, przez bramkę w metalowym ogrodzeniu, do kontrolera - zanim on zaczyna w ogóle działać mam go w zasięgu noża czy tam innego narzędzia, co kto lubi..). Misja kończy się powrotem do bunkra, wciąż ochranianego przez najemników.
2. Misja ze zdobyciem dokumentów (bądź dla technika, bądź dla Hermana) w Fabryce Jupiter. Szczegóły misji pomijam, dość że tam właśnie atakują Cię najemnicy, którzy ochraniali bunkier, kiedy ze stalkerami wróciłeś z misji 1. I dopiero po wystrzelaniu owych najemników pojawia się opcja zorganizowania dla naukowców nowej ochrony.

I co kolega na to powie?)
Image
Awatar użytkownika
graf_art
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 06 Wrz 2008, 16:51
Ostatnio był: 14 Gru 2009, 10:03
Miejscowość: Festung Breslau
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 5

Re: Po co najemnicy??

Postprzez tomeckp w 07 Gru 2009, 21:01

Toć Waszmość Graf-Art ja to już napisałem. Jeno czytanie ze zrozumieniem w tym kraju kuleje..........
tomeckp
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 17 Lis 2009, 14:53
Ostatnio był: 13 Gru 2009, 13:26
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Po co najemnicy??

Postprzez KieŁ90 w 07 Gru 2009, 22:23

Ja już rozkminiłem chyba wszystkie sposoby:

:w fabryce Jupiter jak poszedłem po dokumenty dle Hermana bądż doktorka spier....em tym najemnikom ( którzy ochraniali bunkier) ale oni ten bunkier mieli już w dupie (czekałem 3 dni z myślą że wrócą ale h...a

:no to dostałem zadanie znależć ochronę dla bunkra: no to sie pytam w Janowie kogo, oni do mnie wal na Zaton

: w Zatonie wybrałem tych ze Składowiska ( nie pamietam imienia przywódcy, stoi po prawo od wejścia na statek)

: poprzedni sejw i wybrałem tych najemników o których jest mowa, wzieli odemnie po 2 konserwy na droge i adios...

: no a ci stalkerzy co ich osłaniałem przy skanach anomali (wszyscy ocaleli :D ) dostali nowe ciuszki a ja hełma

: podobno jest jeszcze jakaś opcja z tym monolitem ale powinność musi by z tobą w 100% zgodzie ( niewiem czy to prawda) tylko właśie lipa po po misjach z naukowcami przywódcy Powinności i Wolności robią się na żółto czyli że są neutralni w stosunku do mnie ale to chyba fake
tyle

edit/
no jednak nie wszystkie jest jeszcze z Wolnością a
Udanych łowów
Awatar użytkownika
KieŁ90
Stalker

Posty: 84
Dołączenie: 21 Mar 2009, 22:54
Ostatnio był: 22 Lip 2017, 17:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 2

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości