PYTANIA

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: PYTANIA

Postprzez Olenhol w 28 Cze 2010, 19:00

To miejsce jest koło wejścia do podziemi Zatonu - byłem tam, ale rzuciły się na mnie 2 chimery i 5 pijawek, uciekłem na jakąś wieżę a tu przyleciało coś wielkiego i czarnego (zupełnie jak z Metra 2033) i mnie zabiło. Niestety nie udało mi się niczego oswoić, ale znalazłem tam na tej wieży ulepszony na maksa Egzoszkielet i SPAS-14 :) Mówię wam, warto tam iść.[/quote]


fenks ale ja jeszcze do podziemi nie wlazłem załączysz mapek albo screena mapki mój e mil [email protected]


dla moderów -pisze błąd połączenia jak wchodzę w mapy na stronie Stalker.pl więc nie kaszcie mi tam szukać.
----------------------------------------------------------------------------------------
Proteanin napisał(a):Zachód patrząc od południe wiem bo miałem moda z kompasem jak skroisz Noego to weź kompasy 2 a potem udało się go użyć i na mapce mini miałem literki wiecie S południe itd. miejsca niestety nie pamiętam ale wiem że to było Poza mapką nie było ogrodzenia i tam wyszedłem byłem na zamazanym terenie i uciekłem od promieniowania tyle pamiętam




normalnie w grze jest kompas Yo ziom
Olenhol
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 26 Cze 2010, 20:30
Ostatnio był: 21 Lut 2011, 20:12
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: PYTANIA

Postprzez Bambosz107 w 28 Cze 2010, 20:12

Ludzie, ratunku... To była ironia! OMG, dajcie już spokój z oswajaniem piesków. Nie da się tego zrobić alni w vanilli, ani w żadnym modzie.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: PYTANIA

Postprzez lukass w 28 Cze 2010, 20:22

...ani w żadnym modzie.

Nie masz racji. SGM oferuje taką opcję. Po użyciu odpowiedniego preparatu w pobliżu mutanta, zostaje on obłaskawiony na określony czas, nie atakuje nas nawet jeśli do niego strzelamy i co najważniejsze - podąża za nami.
Czas "hipnozy" oczywiście można w pliku wydłużyć do dowolnych rozmiarów i mamy oswojonego mutanta na naszych usługach.
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45

Re: PYTANIA

Postprzez Olenhol w 29 Cze 2010, 00:02

Ok wiesz moda ściągał nie będę bo mi całkiem grę zbuguje
----------------------------------------------------------------------
SAm doszedłem do tego co trzeba zrobić TEMAT DO ZAMKNIĘCIA
Olenhol
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 26 Cze 2010, 20:30
Ostatnio był: 21 Lut 2011, 20:12
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości