Papiery w X 8-ostatnie dwie sztuki.

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Papiery w X 8-ostatnie dwie sztuki.

Postprzez kris1275 w 11 Sty 2010, 01:14

Zdecydowałem się na ten temat ponieważ myśle że są takie osoby którym foto namiar się przyda.
1.Na screen-ie pierwszym jest pokazane charakterystyczne miejsce który każdy kto był w x 8 zna.
Wejście do szybu windy wskazuje celownik broni.Przed drzwiami windy jest anomalia kwasowa.
2.Na screen-ie drugim pokazany jest poziom na który trzeba wejść.Z szybu windy wystarczy wskoczyć w drzwi windy prowadzące na korytarz.Przed zdobyciem dokumentów czeka nas walka z 3 burerami.Po zdobyciu papierów wskakujemy na to samo miejsce,wchodzimy poziom wyżej a tam po drabince na dach windy.Przez otwarty właz wskakujemy do windy i wychodzimy na poziomie na którym weszliśmy do lab x 8.Uwaga:jest jeszcze potyczka z kontrolerem.
Mam nadzieję że komuś pomogłem.
Załączniki
Lab x8 cz.1.jpg
Lab x 8 cz.2.jpg
Awatar użytkownika
kris1275
Tropiciel

Posty: 249
Dołączenie: 05 Gru 2009, 14:10
Ostatnio był: 18 Sie 2015, 21:57
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Reklamy Google

Re: Papiery w X 8-ostatnie dwie sztuki.

Postprzez JONYK w 12 Sty 2010, 12:15

Wielkie dzięki - wszędzie szukałem , ale oczywiście nie tam !
-------
Związek jest taki że po pierwsze dyskusja już wcześniej była na ten temat w innym miejscu
a po drugi że prosiłem tam o zamieszczenie informacji jak zdobyć te 2 sztuki dokumentów .
Ostatnio edytowany przez caleb59, 12 Sty 2010, 12:16, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
JONYK
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 01 Sty 2010, 18:28
Ostatnio był: 21 Cze 2016, 10:13
Miejscowość: OKOLICE OLSZTYNA
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Re: Papiery w X 8-ostatnie dwie sztuki.

Postprzez Głuszec w 12 Cze 2010, 21:16

Tak bardzo pomogłeś np. mi ;) i za dałbym Ci :wódka: :wódka: :wódka: :wódka: :wódka: :wódka: ale tyle nie mam :) A jak wchodziłem tą windą obok to słyszałem ryk burera i tak sie zastanawiałem gdzie on, przepraszam one są ;d
Głuszec
Stalker

Posty: 60
Dołączenie: 11 Gru 2009, 23:46
Ostatnio był: 02 Lut 2013, 13:18
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości