Dokumenty, PDA a Osiągnięcia.

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Dokumenty, PDA a Osiągnięcia.

Postprzez Hssiss w 16 Mar 2010, 16:54

W Zewie jest podobno 16 lub więcej różnych dokumentów, których sprzedaż może uczynić z nas bogatszych stalkerów. Tu powstaje drobny problem. Część z nich może zostać oddana więcej niż jednej osobie z mniej lub bardziej poważnymi konsekwencjami.
Proszę o pomoc w stworzeniu listy dokumentów które mają więcej niż jednego nabywcę (lub można je skopiować dla zainteresowanego) i zależnie od tego do kogo trafią wpływają na osiągnięcia.
Przy okazji wątpliwości odnośnie osiągnięć też powinny być poruszane w tym temacie.
(Temat Achivmentsy może i dał odpowiedź na to ile i jakich osiągnięć można spodziewać się w grze, jednak porady odnośnie dwóch niżej wymienionych zawierały błędy)

Zaczynając od PDA Morgana i PDA przywódcy Powinności.
Co można z nimi zrobić i jak się to ma do "Przyjaciela (tu wstaw frakcję)" lub "Obrońcy Równowagi"?
Hssiss
Tropiciel

Posty: 229
Dołączenie: 07 Mar 2009, 02:43
Ostatnio był: 08 Gru 2017, 21:38
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 32

Reklamy Google

Re: Dokumenty, PDA a Osiągnięcia.

Postprzez Goramil w 16 Mar 2010, 17:12

Właśnie...mogłby być jakiś temat poświęcony frakcjom, a wszeczgólności osiągnięciom w grze...to znaczy nie sam opis frakcji, czyli to co już wiemy z innych serii lub to co sądzą o frakcjach gracze. niech to będzie temat poswięcony realnym plusom z bycia we frakcji i minusom oraz osiągniecia...które z nich się wykluczają, a które nie...i jaki to ma wpływ na fabułę lub dalsze postępy w grze.

Przechodze już "ZEW" drugi raz...ponieważ źle rozegrałem "akcję" z PDA morgana i miałem buga z Monolitianami...Teraz oddłem wszystkie PDA (które mogłem) Powinności...odbiłem z nimi magazyn i wziąłem co trzeba...dołączyłem monolitian..."ustawiłem" ich na ochronie bunkra...,a dalej nie mam powinności w osiągnięciach...nie jestem "honorowym" żołnierzem...mimo, iż mam ich na zielono i sporo "powinnościowców" kręci się po całym terenie Janowa (czego za pierwszym razem nie widziałem w takiej mierze). Co jeszcze można zrobić...aby siędo nich "dostać".

Napiszcie tu także o innych frakcjach z którymi się "zakolegowaliście" i co za tym idzie... Miałem załorzyć oddzielny temat, ale postanowiłem się dołączyć do kolegi wyżej... DZIĘKUJĘ
Goramil
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 09 Lut 2010, 01:02
Ostatnio był: 16 Mar 2010, 17:12
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 3

Re: Dokumenty, PDA a Osiągnięcia.

Postprzez Dawid0ss w 16 Mar 2010, 17:15

Oddaj im jeszcze PDA z info o historii powstania Powinności i sypnij dowódcy temat o Sroce.
Pozdr

i5 13600KF
RTX 4070 Ti
2x16GB DDR4 3600Mhz
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Łowca

Posty: 402
Dołączenie: 02 Kwi 2008, 17:32
Ostatnio był: 26 Cze 2024, 19:59
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 5

Re: Dokumenty, PDA a Osiągnięcia.

Postprzez Hssiss w 16 Mar 2010, 21:00

Jak sypnę Srokę np. Powinności to czy będę mógł też poinformować Gonta?
Bo zleży mi też na "wysłanniku sprawiedliwości".
Co takiego wspaniałego ma Hawajczyk w ofercie, gdy jesteśmy przyjaciółmi wolności?
(brakuje mi dostępu do amunicji 9x39 w Jupiterze, było by miło gdyby ją sprzedawał)
Hssiss
Tropiciel

Posty: 229
Dołączenie: 07 Mar 2009, 02:43
Ostatnio był: 08 Gru 2017, 21:38
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 32

Re: Dokumenty, PDA a Osiągnięcia.

Postprzez yoshi w 16 Mar 2010, 21:40

Będziesz mógł poinformować Gontę, u Hawajczyka można kupić, o ile dobrze pamiętam, egzoszkielet.
"I zrobię Ci taką apokalipsę jakiej sobie nawet święty Jan nie wyćpał."

Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego
Che Guevara
Awatar użytkownika
yoshi
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 02 Maj 2009, 22:15
Ostatnio był: 01 Sie 2012, 03:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Dokumenty, PDA a Osiągnięcia.

Postprzez Dawid0ss w 16 Mar 2010, 22:18

Chyba najważniejszy z tych wszystkich gratów będzie czerwony celownik PSO :-)
Pzdr

i5 13600KF
RTX 4070 Ti
2x16GB DDR4 3600Mhz
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Łowca

Posty: 402
Dołączenie: 02 Kwi 2008, 17:32
Ostatnio był: 26 Cze 2024, 19:59
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 5

Re: Dokumenty, PDA a Osiągnięcia.

Postprzez Hssiss w 17 Mar 2010, 00:21

Jakie dane i pda są wymagane dla osiągnięcia "Obrońcy Równowagi"?

Bo zgodnie z info w achivmentach już powinienem mieć ten tytuł, a jednak coś jest nie tak.
Ktoś tam wspominał o pda nieuczciwego członka powinności, czy nie chodzi o to samo pda, które zdobywamy w zadaniu w leśniczówce?
Bo jeśli tak to te 3 warunki są bez sensu. Mam dwa razy sprzedać pda Morgana Sowie albo jeszcze lepiej raz Brodaczowi, który takich rzeczy nie kupuje/zbiera, a potem drugi raz Sowie. Morgan ma dwa pda czy co?
Hssiss
Tropiciel

Posty: 229
Dołączenie: 07 Mar 2009, 02:43
Ostatnio był: 08 Gru 2017, 21:38
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 32

Re: Dokumenty, PDA a Osiągnięcia.

Postprzez Dawid0ss w 17 Mar 2010, 00:36

Obrońcę Równowagi otrzymujemy, gdy sprzedamy Sowie PDA Morgana i PDA z historią powstania Powinności.
Pzdr

i5 13600KF
RTX 4070 Ti
2x16GB DDR4 3600Mhz
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Łowca

Posty: 402
Dołączenie: 02 Kwi 2008, 17:32
Ostatnio był: 26 Cze 2024, 19:59
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 5

Re: Dokumenty, PDA a Osiągnięcia.

Postprzez Hssiss w 17 Mar 2010, 08:58

Czy to wpłynie na problem z byłymi członkami monolitu?
Można ich "oddać" wolności, można powinności. Czy jest 3 wyjście?
I ostatnie pytanie. Czy oprócz frakcji ktoś jeszcze nadaje się do ochrony bunkra naukowców?

Cweldit: Osiągnięcie obrońca równowagi blokuje zadanie Ocaleni z monolitu tym samym blokując osiągnięcie Przywódca. Można zapomnieć o pięcioosobowej ekipie, która ma dotrzeć do Prypeci. Czyli pozostaje wybór jednej frakcji lub nie rozstrzygnięcie zimnej wojny na stacji kolejowej. To trochę deprymujące.
Hssiss
Tropiciel

Posty: 229
Dołączenie: 07 Mar 2009, 02:43
Ostatnio był: 08 Gru 2017, 21:38
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 32


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości