[Pytanie] Gdzie znajdę celownik do SGI

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

[Pytanie] Gdzie znajdę celownik do SGI

Postprzez Gunnar w 21 Lut 2010, 10:59

Witam,

Mam SGI. Znalazłem granatnik, ale nie mogę nigdzie dostać/znaleść celownika. Myślałem że dostane SGI już ulepszone jak znajde listy Striełoka, ale jak je znalazłem do dostałem gołe SGI. Przestudiowałem mapki, i nic. Byłem kilka razy u każdego z handlarzy (w zatonie, i janowie), ale nie mieli celownika na sprzedaż. Jak go można zdobyć???

Pozdro
Awatar użytkownika
Gunnar
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 26 Sty 2010, 15:12
Ostatnio był: 22 Lut 2010, 08:50
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [Pytanie] Gdzie znajdę celownik do SGI

Postprzez Pyr0 w 21 Lut 2010, 12:01

Od najemników :) . Jeden w Zatonie ( tam gdzie jest laptop) chyba ma LRA-3000 z celownikiem . I to właśnie ja miałem problem ze znalezieniem granatnika xD a ty nie umiesz znaleźć tak prostej rzeczy? :lol: .

pzdr
"We believe in power of music to change lives" - Tim Mcllrath
Image
Windows 7 Home Premium 64bit
Intel Core i5 760/ 2.80 Ghz
Gigabyte Radeon HD5770 1024MB
Goodram 2x2GB
Awatar użytkownika
Pyr0
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 29 Kwi 2009, 14:48
Ostatnio był: 25 Gru 2016, 16:07
Miejscowość: Piekary Śląskie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 10

Re: [Pytanie] Gdzie znajdę celownik do SGI

Postprzez kris1275 w 21 Lut 2010, 12:41

Dobrze by było jak byś zdobył osiągnięcie "Przyjaciel Wolnośco".Wtedy Hawajczyk będzie miał na sprzedaż 5 typów celowników:

1.Susat Mera (regulowany x 1,6-4)
2.Susat (x 4)
3.Susat Zmrok (x 1,6)
4.Susat Noc (x 4)
5.Susat (x 1,6))

:

Image
Awatar użytkownika
kris1275
Tropiciel

Posty: 249
Dołączenie: 05 Gru 2009, 14:10
Ostatnio był: 18 Sie 2015, 21:57
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Re: [Pytanie] Gdzie znajdę celownik do SGI

Postprzez Gunnar w 21 Lut 2010, 14:12

nie skumałem ze ten celownik pasuje do SGI. Pozatym jestem już w Prypeci i tej broni z celownikiem juz nie mam. A przyjacielem wolności nie mogę być bo co ide do Przywódcy wolności to nie ma on dla mnie żadnej misji. Przyniosłem mu tylko PDA historii Powinności i pomogłem grupce Monolitu dostać sie do Wolności. Jak bede od nowa przechodzil gieke to bede pamietał.


EDIT

Sprawa nie jest taka prosta. Mam celownik SUSAT (z trs 301) ktory powinien pasować do SGI ale nie pasuje. Poszperałem i na forum jest info gdzieś że tylko do SGI Strieloka mozna przyczepić celownik a do pozostałych znalezionych/kupionych nie. Troche kicha, no ale cóz.

Do zamknięcia
Awatar użytkownika
Gunnar
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 26 Sty 2010, 15:12
Ostatnio był: 22 Lut 2010, 08:50
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości