Ewakuacja

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Ewakuacja

Postprzez Joorgen w 20 Lut 2010, 04:58

Słuchajcie - ewakuuję całą ekipę do helikopterów. Ostatni skok - starcie z Monolitowcami, kiedy helikoptery już czekają na placu. No i kulkę dostaje Kowalski. Reszta ekipy przypada do muru i ani myśli biec dalej, mimo, że chwilowo dookoła ogień przycichł. No więc lecę sam, dostaję polecenie "utrzymaj się przy helikopterach". Ale jak tu się utrzymać, gdy te moje osiołki z Ogończy i Strielok nadal siedzą wokół Kowalskiego i ani myślą się zbliżyć. Ostatecznie albo wszyscy giną i wsiadam do helikoptera sam, albo chronię ich tyłki w strzelaninie a helikoptery wesoło odlatują puste...

Myślicie że to bug, czy o co kaman?
Joorgen
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 21 Wrz 2008, 12:07
Ostatnio był: 21 Lut 2010, 04:09
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Ewakuacja

Postprzez kris1275 w 20 Lut 2010, 11:43

Odpal gre od ostatniego save-a i spróbuj jeszcze raz.Raczej masz buga ponieważ niezależnie od tego kto zginie reszta grupy idzie dalej.Postać która padnie w walce podczas ewakuacji,będzie miała w intrze złe zakończenie.
Awatar użytkownika
kris1275
Tropiciel

Posty: 249
Dołączenie: 05 Gru 2009, 14:10
Ostatnio był: 18 Sie 2015, 21:57
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Re: Ewakuacja

Postprzez djcycu w 20 Lut 2010, 14:42

Nie intrze tylko outrze :) Ja radzę grać pierwsze skrzypce. Zaraz po wyjściu z bazy rozwalaj zombiaki a potem snorki. Nie daj nikomu podlecieć do twoich ludzi. Zapisuj w naprawdę bezpiecznych sytuacjach. Kiedy bedziesz tłukł monolitowców to pierwsze zajmij się snajperami potem piechotą. Staraj się robić to błyskawicznie ostrzeliwując najbliżej położonych wrogów. Potem oczyść strefę ewakuacji a dopiero potem wyrusz z oddziałem dalej. Gwarantuje że jak zrobisz to szybko to wszyscy przeżyja. Rakomentowana broń to GP37, SVD, Eliminator. Tymi broniami osiągnąłem sukces! :)
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Ewakuacja

Postprzez kris1275 w 20 Lut 2010, 15:49

No więc lecę sam, dostaję polecenie "utrzymaj się przy helikopterach"

Intro-fakt,mój błąd :D
Cała sytuacja rozegrała się przy podchodzeniu do strefy ewakuacji.Wyjście do przodu i czyszczenie przedpola jest najlogiczniejszym rozwiązaniem.Wyeliminowanie zagrożenia w 100% w tym miejscu jest niemożliwe.Można je mocno ograniczyć.Siła ostrzału jednostek Monolitu jest bardzo duża.Strzały padają praktycznie z każdej strony.Zarówno z ziemi,jak i dachów okolicznych budynków.Jest to chyba największa rozróba w grze :D.Podchodząc do strefy ewakuacji padł strzał i Kowalski zaliczył glebe.Ot,zwykły pech.Pozostaje odpalić gre od najbliższego save-a i podejść do tego jeszcze raz.
Awatar użytkownika
kris1275
Tropiciel

Posty: 249
Dołączenie: 05 Gru 2009, 14:10
Ostatnio był: 18 Sie 2015, 21:57
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Re: Ewakuacja

Postprzez Joorgen w 21 Lut 2010, 03:59

Melduję że się udało - za drugim razem Strielok pierwszy pognał pod helikoptery, ledwie nadążałem za nim, żeby mu chronić ten chudy zadek. Niestety - chłopaki z Ogończy zostali na placu boju. Z tym że to nawet lepiej - wiem że zakończenie nie jest w tym przypadku na maksa optymistyczne, ale to że w czasie jatki na koniec były straty dodaje tylko realizmu całej zabawie.

Teraz sobie zamierzam popykać w freeplaya. Tylko pytanie - jak wyjść z Prypeci? Będzie Garri czekał w pralni? No nic - przekonamy się jutro, bo dziś pora z Zony do żony ;)

(swoją drogą mógłby to być niezły dowcip: wraca stalker do domu, zmęczony, ledwo na nogach się trzyma, a żona "śmierdzisz Zoną!")
Joorgen
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 21 Wrz 2008, 12:07
Ostatnio był: 21 Lut 2010, 04:09
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 0

Re: Ewakuacja

Postprzez Pyr0 w 21 Lut 2010, 10:05

Tak Garri będzie tam czekał. Ja gdy wchodziłem na fp to go miałem.
Sry za off-top.

pzdr
"We believe in power of music to change lives" - Tim Mcllrath
Image
Windows 7 Home Premium 64bit
Intel Core i5 760/ 2.80 Ghz
Gigabyte Radeon HD5770 1024MB
Goodram 2x2GB
Awatar użytkownika
Pyr0
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 29 Kwi 2009, 14:48
Ostatnio był: 25 Gru 2016, 16:07
Miejscowość: Piekary Śląskie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 10


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości