Kowalski....bug

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Kowalski....bug

Postprzez kwalifik1234 w 30 Gru 2009, 14:40

W moim przypadku również pojawiał się bug po wyjściu z laboratorium. Na szczęście porada, żeby dać mu czas w pełni pomaga. Oprócz tego w grze nie miałem innych problemów.
kwalifik1234
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 26 Gru 2009, 16:35
Ostatnio był: 30 Gru 2009, 15:08
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Kowalski....bug

Postprzez RazoRetti w 30 Gru 2009, 14:42

Mam bardzo podobny problem. Właśnie wyniosłem dokumenty z X8 i obecnie mam je pokazać temu cholernemu Kowalskiemu, ale ten stoi jak słup soli i nie reaguje na jakiekolwiek próby nawiązania kontaktu. :D I tutaj zgłaszam się do was z pytaniem, Stalkerzy. Czy ktokolwiek wie, co należy uczynić, by ten był bardziej komunikatywny? ;)

BTW. Czekanie nie bardzo pomaga. Spałem już 3 dni, a ten ciągle zachowuje się jak katatonik. Może po prostu wystarczy przemieścić się do innego rejonu, by potem wrócić do Prypeci?

EDIT: Nic z tego. Jest kompletnie nieinteraktywny. Kajam się przed wami i proszę o pomoc. ;)
RazoRetti
Stalker

Posty: 51
Dołączenie: 16 Kwi 2008, 18:43
Ostatnio był: 19 Kwi 2011, 00:41
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Kowalski....bug

Postprzez matitt w 30 Gru 2009, 20:07

A wykonałeś zadanie z wartownikiem??
"A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają. "- Mikołaj Rej
matitt
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 22 Gru 2009, 22:24
Ostatnio był: 14 Maj 2011, 09:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Kowalski....bug

Postprzez RazoRetti w 31 Gru 2009, 02:23

Obecnie w liście questów do zrobienia mam jedynie odnaleźć przyczynę spalenia się elektroniki w Ogończy 4 i 5 no i ten nieszczęsny z Przedmiotem 62. A wartownik? Jeżeli chodzi Ci o tego, co to go kontroler przejął to tak. Z resztą nawet jeśli nie, to i tak więcej questów głównych (i pobocznych) nie mam. Generalnie sprawa mało przyjemna. :(
RazoRetti
Stalker

Posty: 51
Dołączenie: 16 Kwi 2008, 18:43
Ostatnio był: 19 Kwi 2011, 00:41
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Kowalski....bug

Postprzez Aert w 02 Sty 2010, 18:23

Problem natury technicznej. U mnie objawia się tym, iż: z lab x8 wyszedłem, wizyta u Kowalskiego, cicha rozmowa i działa. Kilka dni czy godzin wcześniej przewodnik Grinn (tak ma chyba na imię) wspomina o najemnikach czy bandytach których przyprowadził do Prypeci. Oddanie dokumentów i rozmowa o nich problemem nie jest, dopiero jak wspomnę o tym incydencie z bandziorami można wybrać jedna z dwóch opcji (w poradzie zawsze dostaniemy ze najlepiej zabić oba cele). Dowódca postanawia wysłać z nami jakiegoś wojaka. Gdy wybieram opcje ze możemy już iść znika interfejs, Kowalski stoi, dyszy, ale nic nie słyszy ;p

Edit.

Chyba już wiem jak to zrobić. Pomyślałem ze skoro chcą zrobić zasadzkę na bandytów to najlepiej w nocy... Poszedłem spać do północy, włączyłem noktowizor i tak poszedłem do Kowalskiego mówić o prawdopodobnych planach bandytów. Myślę ze o to chodzi. Wyciągnął krótkofalówkę, zawiadomił wojaka który miał ze mną iść, dostałem snajperkę i teraz celuje w dziadów :D
Aert
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 29 Gru 2009, 00:41
Ostatnio był: 03 Sty 2010, 02:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Kowalski....bug

Postprzez Gelo w 03 Sty 2010, 14:46

Rajek napisał(a):Ja mam troche inny problem, ale w tym samym miejscu ;D
Gram w wersję oczywiście oryginalną, polską. Po wyjściu z X8 rozmawiam z Kowalskim, wsyzstko jest w porządku. Dialog się kończy. Potem zagaduję do niego drugi raz i mówię o tych najemnikach którzy chcą się dostać do X8 i kiedy ta rozmowa zostaje skończona znikają wsyzstkie okienka, widzę tylko kowalskiego, nie mogę się ruszyć, żadne przyciski nie działają (ESC i inne wybryki też nie) - musze puknąć Świętą Trójcę, żeby mi gra zeszła z pulpitu.
Jakie mogą być postawy takie problemu? Oczywiście w niczym mi to nie przeszkadza, nie zagadałem z nim drugi raz tylko od razu zaczałem szukac tych zakłóceń radiowych ;)

Pozdrawiam
Rajek


Ja mialem taki sam problem, meczylem sie z nim dosc dluga chwile ale rozwiazanie jest proste nie chodzi tu o czas w grze ze np. trzeba zagadac wieczorem do generala, porostu musimy zagadac do generala z odpowiedniego miejsca czyli kiedy konczy sie rozmowa w cztery oczu jestesmy naprzeciwgo generala a on ma za plecami swoje biurko kiedy do niego zagadamy o najemnikow wystapi wlasnie ten wymenieny wyzej problem i wlasnie tu nalezy przejsc za biurko zeby genaral byl ustawiony do nas twarz i wtedy pytamy go o najemnikow i wszystko jest ok wyciaga swoja komure, rozmawia z kims i rozpoczyna sie zadanie.

btw.Witam wszystkich jestem tu nowy i przedewszystkim przepraszam za bledy nie czytalem calego tematu wiec nie wiem czy ktos podal juz takie rozwiazanie wiem tylko tyle ze u mnie to pomoglo pozdrawiem :D
Awatar użytkownika
Gelo
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 03 Sty 2010, 13:45
Ostatnio był: 14 Sie 2021, 17:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Kowalski....bug

Postprzez wilku12 w 03 Sty 2010, 15:08

Ja też jak wchodziłem porozmawiać z nim wtedy to czarny obraz miałem ale sie tym nie przejełem :)
Ta rozmowa miała być między nimi a nie miałeś się tam jeszcze ty wkręcać :) :wódka:
Awatar użytkownika
wilku12
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 22 Paź 2009, 19:08
Ostatnio był: 16 Gru 2010, 17:06
Miejscowość: Ustka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Kowalski....bug

Postprzez Windmaker w 03 Sty 2010, 16:42

No i ja dołączyłem do grona posiadających buga w tym miejscu. Wyszedłem z X8 - ok 23.50 i porozmawiałem z Kowalskim, a kiedy przeszedłem do rozmowy o najemnikach stoi jak wryty jak to już wspominano. Próbowałem zza biurka, sprzed biurka i nic. Czy jeśli najpierw pójdę odnaleźć tych żołnierzy szukających źródła sygnału a potem wrócę do niego to będzie ok? Dodam, że przy okazji omówiłem z nim Gaussa a najemników zostawiłem na koniec.
"Stałem się śmiercią; niszczycielem światów" - Julius Robert Oppenheimer
"Wojna jest sztuką, ma więc swoich artystów i mistrzów"

>>> SmartAge.pl - Portal ludzi ciekawych świata <<<
Awatar użytkownika
Windmaker
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 21 Wrz 2008, 16:26
Ostatnio był: 22 Maj 2019, 15:46
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Kowalski....bug

Postprzez Wintorez w 04 Sty 2010, 12:01

Witam wszystkich stalkerów moja rada ,jak macie problem z Kowalskim skopiujcie sobie ten zapis gry. Zapis jest tuż po rozmowie , na koncie macie 300.000 wiec skompletujecie wyposażenie jakie wam się podoba. Jak na razie to chyba jedyny sposób na ukończenie gry. Powodzenia. :D

Kurde jestem tu nowy wybrałem dodaj załącznik ale nie dodało jak widać , jak ktoś napisze jak umieścić tu swój zapis z gry zrobię to. A na razie musicie mi wybaczyć .

Uwagi moderatora:

Najnowszy patch 1.6.02 poprawia tego buga - trzeba poczekać na polską edycję łatki... - caleb59
Awatar użytkownika
Wintorez
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 03 Sty 2010, 16:18
Ostatnio był: 26 Sie 2010, 10:54
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 9 gości