Problem z CD-Key'em

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Problem z CD-Key'em

Postprzez DrutZRuszczkom w 25 Gru 2009, 19:19

Jako że to mój pierwszy post na tym forum, chciałbym się przywitać: Witam.
Pożyczyłem niedawno od kumpla najnowszego S.T.A.L.K.E.R.a i zainstalowałem go. Podczas instalacji pominąłem prośbę o CD-Key do gry w multi. Już z radością namalowaną na twarzy włączyłem grę gdy wyskoczył komunikat, że chce CD-Keya, próbowałem jakoś to ominąć ale się nie dało, więc wpisałem klucz kolegi, okazało się, że nie mogę z niego korzystać ponieważ jest już w użyciu, ale że mogę skorzystać z nowego (czy coś w tym stylu). I teraz pojawia się moje pytanie, jak się zdobywa ten klucz CD i czy jeśli już go będę miał, to czy korzystając z niego nie będę przeszkadzał w grze koledze?
EDIT: Dziękuję bardzo za odpowiedź. :)
Ostatnio edytowany przez DrutZRuszczkom, 25 Gru 2009, 19:41, edytowano w sumie 1 raz
DrutZRuszczkom
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 25 Gru 2009, 19:09
Ostatnio był: 03 Sty 2010, 00:47
Frakcja: Wolność
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z CD-Key'em

Postprzez Soviet w 25 Gru 2009, 19:22

Dzwoń lub skontaktuj się z pomocą techniczną Cenegi.

Co do pytania o kolegę: nie do końca zrozumiałem, ale nie powinieneś mu w niczym przeszkadzać. W końcu nie korzystasz (nie będziesz korzystał) z jego key'a.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Problem z CD-Key'em

Postprzez Rajek w 25 Gru 2009, 20:12

Pisz maile. Napisałem jednego a już otrzymałem szybciutką obsługę, deaktywację klucza i możliwość kolejnej aktywacji. CENEGA postarała się o porządną obsługę techniczną, wszystko szybko, od ręki, bez zbędnych ceregieli ;)
Awatar użytkownika
Rajek
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 18 Paź 2009, 19:14
Ostatnio był: 26 Kwi 2014, 22:15
Miejscowość: Orzysz
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Problem z CD-Key'em

Postprzez Method w 25 Gru 2009, 20:29

fAtkOs napisał(a):W sprawie aktywowanie i deaktywowania gry:
- grę można mieć aktywowaną tylko na jednym komputerze jednocześnie - tzn jak chcemy grać w pracy i w domu to trzeba aktywować i deaktywować grę
- liczba aktywacji i deaktywacji jest nieograniczona
- gra po aktywacji działa bez płyty w napędzie
- Problem jest tylko jeśli nie mamy możliwości deaktywacji aktywowanej gry (np padnie nam system) - zalecamy po aktywacji gry wygenerowanie sobie kodu deaktywacyjnego, którego będziemy mogli użyć do deaktyowania gry przez stronę internetową.
- jeśli nie mamy możliwości deaktyowania aktywowanej gry to prosimy o kontakt z naszą pomocą techniczną (najlepiej mailowo - [email protected] )

Maciej Fatkowski
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Cenega Poland Sp. z o.o.


tak na szybko, wzięte z tematu głównego o CoP.
A jeżeli będziesz miał inny Cd-key to w niczym nie będzie przeszkadzac fakt że gra była instalowana z innej płyty.
Image
Awatar użytkownika
Method
Weteran

Posty: 561
Dołączenie: 16 Cze 2009, 21:32
Ostatnio był: 29 Mar 2022, 17:55
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 174


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości