Odbierz detektory stalkerom

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Odbierz detektory stalkerom

Postprzez pejakk w 17 Gru 2009, 00:48

To wczytaj save zanim zaczołeś misje może pojawi się ten drugi, a jak nie to new game :wink:
pejakk
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 10 Gru 2009, 23:09
Ostatnio był: 15 Lut 2013, 02:14
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Odbierz detektory stalkerom

Postprzez MiedzianeJaja w 17 Gru 2009, 09:18

Ja też miałem biały znaczniki (goście szli do anomali cyrk) to ja dęba za nimi zaczaiłem się za skałkami i jak wracali to ratatata i miałem jeden detektor. Wtedy na PDA pojawił sie drugi znacznik koło mostu (tego gdzie znajdujemy gaz na pijawki). Dogoniłem grupę i wymieniliśmy sie. Dałem im kilka kul z wintara a oni mi detektor i inne swoje graty :wink:
Jedyne co mi sie w takich sytuacjach nie bardzo podoba to to że leży taki przez nas raniony stalker i woła o pomoc. Człowiekowi się żal robi i nawet by poratował biedaka ale się nie da bo jest czerwony-wróg. I albo go trzeba zostawić żeby się męczył albo dobić. MHO powinna być możliwość poratowania takiego. Mógłby nawet być niespecjalnie do nas przyjaźnie nastawiony ale za uratowanie życia mógłby do nas nie strzelać.
MiedzianeJaja
Tropiciel

Posty: 279
Dołączenie: 11 Paź 2009, 22:27
Ostatnio był: 16 Gru 2016, 09:54
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: Odbierz detektory stalkerom

Postprzez kris1275 w 17 Gru 2009, 16:06

Jeżeli na mapce nie ma znacznika określającego położenie drugiego stalkera to albo przekroczyło się limit dwóch dni które dał nam Brodacz na znalezienie artefaktu i znacznik zniknął z mapki,albo mamy buga.Jeżeli jest to bug to lepiej pojechać z questem od początku ale wcześniej dobrze by było przespać się ze 2 dni i zapisać save-a. I podejść wtedy do questa drugi raz.Jeżeli i to nie pomoże no yo będzie lipa.
Awatar użytkownika
kris1275
Tropiciel

Posty: 249
Dołączenie: 05 Gru 2009, 14:10
Ostatnio był: 18 Sie 2015, 21:57
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Re: Odbierz detektory stalkerom

Postprzez Carlos w 19 Gru 2009, 20:42

Problem rozwiązany :) Rzeczywiście można kupić detektor Swarog u Hermana, ale trzeba najpierw zrobić pare questów dla niego, w tym quest "Badania nad anomaliami" dzięki któremu możemy zakupić owy detektor :) Do wykoniania zadań niezbędny jest jednak kombinezon Wolności "Powiew Wolności" lub kombinezon Powinności, (w zależności od tego którą frakcje wybraliśmy podczas zadania "Ocaleni z Monolitu"). Mając na sobie kombinezon "Świt" Herman odmawia nam wykonania zadań tłumacząc, że nie jesteśmy odpowiednio przygotowani na emisje psioniczne. :)
Awatar użytkownika
Carlos
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 03 Wrz 2008, 16:00
Ostatnio był: 07 Sty 2010, 19:16
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Re: Odbierz detektory stalkerom

Postprzez Lubomyr w 21 Gru 2009, 13:39

Nie miałem żadnego kłopotu z misją. Pewnie dlatego, że morda Sułtana nigdy mi się nie podobała i nie oddałem Kompasu jemu tylko Brodaczowi. Z Sową robię interesy ale gość jest "śliski" więc w większą komitywę wchodzić nie mam zamiaru. Jak będzie mu pasować to sprzeda Cię. Brodacz to spoko gość. Nie próbuje robić interesu na siłę. Jak pomyślałem tak i wybrałem. Teraz wśród stalkerskiej braci mam przyjaciół. Bandytom pozwalam żyć póki nie strzelają do mnie albo przyjaciół. Jak trzeba to apteczkę dam ale nic więcej. Takie proste rozwiązanie jak stanąć po słusznej stronie a nie ma się kłopotu z questem :D
Każda broń dobra, z którą przeżyjesz kolejny dzień.
Lubomyr
Kot

Posty: 45
Dołączenie: 10 Gru 2009, 00:27
Ostatnio był: 18 Sty 2017, 17:40
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości