jak wejsc do maszyny w kamieniolomach

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

jak wejsc do maszyny w kamieniolomach

Postprzez Jellow w 21 Gru 2009, 02:02

szukalem na forum za pomoca wyszukiwarki na kilka sposobow, ale nie znalazlem takiego tematu. pytanie brzmi: jak dostać się na szczyt tej maszyny, lub gdzie znajduje sie wiadomosc od ducha?

ja doskoczylem na 2 poziom a na 3 wszedlem skaczac po martwych poligonach. jednak nie udalo mi sie dostac wyzej.

na mapie zaznaczono ze jest tam wiadomosc od ducha. nie mam pojecia gdzie.

podpowiedzi mile widziane.
www.gamerblog.pl - jedyny w sieci videopodcast o grach
Awatar użytkownika
Jellow
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 22 Mar 2009, 13:21
Ostatnio był: 20 Kwi 2011, 00:20
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: jak wejsc do maszyny w kamieniolomach

Postprzez Dawid0ss w 21 Gru 2009, 02:39

Na koparkę wchodzisz sobie po drzewie ze wzgórza :wink: Dalej już sobie poradzisz :wódka:
Pozdrawiam

i5 13600KF
RTX 4070 Ti
2x16GB DDR4 3600Mhz
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Łowca

Posty: 402
Dołączenie: 02 Kwi 2008, 17:32
Ostatnio był: 26 Cze 2024, 19:59
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 5


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości