Bandyci na stacji w Janowie

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Bandyci na stacji w Janowie

Postprzez GunHead w 22 Paź 2009, 23:04

Skończyłem główny wątek gry ale gram dalej i spotkałem niecodzienną sytuacje. Wracam z bagien na stacje w Janowie a tam przy drzwiach komunikat "Door locked-Base is Alerted". W środku oprócz ziomali są bandyci i strzelają przez drzwi. Zabiłem paru przez szpare w drzwiach i kicha. Jeśli ktoś też takie coś spotkał niech napisze. Dodam jeszcze że za pierwszym razem udało mi się wejść na stacje ale zaraz mnie zabili bo giwery nie wyciągnę a uciec się nie da bo drzwi zamknięte. Po wczytaniu save było jak wyżej. Co Wy na to?
Awatar użytkownika
GunHead
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 14 Lis 2008, 23:11
Ostatnio był: 25 Cze 2010, 23:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Bandyci na stacji w Janowie

Postprzez MOS w 23 Paź 2009, 11:59

ja na to że obok bazy się nie strzela do stalkerów bo będzie właśnie to co masz, teraz spróbuj przejść na inną mapę powodzenia, wczytaj autosave z początku tej lokacji lub save przez wywołaniem tego alarmu.
Jak chcesz się w predatora bawić to z daleka od bazy.
Awatar użytkownika
MOS
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 15 Paź 2009, 10:54
Ostatnio był: 15 Mar 2020, 20:45
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 4

Re: Bandyci na stacji w Janowie

Postprzez MiedzianeJaja w 23 Paź 2009, 12:22

Warto się podzielić taką niecodzienna sytuacją.
MiedzianeJaja
Tropiciel

Posty: 279
Dołączenie: 11 Paź 2009, 22:27
Ostatnio był: 16 Gru 2016, 09:54
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: Bandyci na stacji w Janowie

Postprzez Oviraptor w 23 Paź 2009, 12:45

MOS napisał(a):ja na to że obok bazy się nie strzela do stalkerów bo będzie właśnie to co masz, teraz spróbuj przejść na inną mapę powodzenia, wczytaj autosave z początku tej lokacji lub save przez wywołaniem tego alarmu.Jak chcesz się w predatora bawić to z daleka od bazy.


A mi się wydaje, że kolega GunHead używa moda w którym można wyciągnąć spluwę w bazie i przypadkowo może postrzelał sobie. Wystarczy trochę poczekać, stalkerom przejdzie i otworzą drzwi lub przeładować grę. Sam miałem podobną sytuację gdy rzucałem granatami w Midsumer (w celach poznawczych oczywiście).
Awatar użytkownika
Oviraptor
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 16 Wrz 2009, 10:29
Ostatnio był: 22 Lut 2014, 23:23
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 0

Re: Bandyci na stacji w Janowie

Postprzez Czaro w 23 Paź 2009, 13:59

Kolega GunHead ma problem iż bandyci napadli bazę, a nie stalkerzy obrócili się przeciwko Niemu. Czytać ze zrozumieniem!
---
Także miałem taki problem. Przechodzenie między lokacjami nie pomogało. Musiałem wczytać wcześniejszego save'a :wink:.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: Bandyci na stacji w Janowie

Postprzez GunHead w 23 Paź 2009, 14:02

Nie mam moda na wyciąganie giwer w bazie. Ale dziwi mnie to że bandyci są w bazie i nikt z nimi nie walczy. Wygląda na to jakby się skumali razem. Jakiś czas temu miałem coś podobnego podczas emisji. Wówczas pomyślałem że bandyci tylko się schronili. Ja przeczekałem ukryty i po emisji wyszli. A teraz nie mogę wejść a oni mnie atakują a nikt mi nie pomaga. Powoduje to pewien niesmak. Z drugiej strony gra jest zaskakująca.
Awatar użytkownika
GunHead
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 14 Lis 2008, 23:11
Ostatnio był: 25 Cze 2010, 23:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Bandyci na stacji w Janowie

Postprzez Amber w 23 Paź 2009, 14:15

Ja miałem podobnie w Zatonie Bandyci weszli spokojnie do statku pogadali ze stalkerami a rankiem po emisji sobie poszli Z tym ze taka sytuacja zdażyła mi sie już jak wpadłem do Zatony z janowa z jakimś questem. ( Kolesie mieli schowaną broń więc weszli )
Z jednej strony ma to sens - takie zawieszenie broni na czas emisji z drugiej strony nie moge sie oprzec wrażeniu że to jednak jest błąd gry
Amber
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 08 Paź 2009, 09:55
Ostatnio był: 27 Paź 2009, 15:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Bandyci na stacji w Janowie

Postprzez GunHead w 27 Paź 2009, 21:58

Dzisiaj włączyłem grę i po chwili otrzymałem komunikat że na stacji w Janowie jest czysto i można tam zagościć. Spoko bo nie miałem savea ale dalej nie rozumiem o co chodzi z tymi bandytami. A może oni wzięli towarzyszy za zakładników. Ciekawa sprawa-co autor miał na myśli?
Awatar użytkownika
GunHead
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 14 Lis 2008, 23:11
Ostatnio był: 25 Cze 2010, 23:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Bandyci na stacji w Janowie

Postprzez Lubomyr w 16 Gru 2009, 03:10

Jak nie wiadomo co jest to można tylko pomyśleć, że gra jest bardziej skomplikowana pod względem przypadkowości niż do tej pory. A to może też znaczyć, że następna produkcja (o ile faktycznie mam rację i w tym kierunku programiści pójdą) będzie jeszcze bardziej urealniona i może nawet kilka zakończeń różnych będzie. Po prostu jak w życiu "nic dwa razy się nie zdarza i dlatego z tej przyczyny zrodziliśmy się bez wprawy i pomrzemy bez rutyny" :wink:
Każda broń dobra, z którą przeżyjesz kolejny dzień.
Lubomyr
Kot

Posty: 45
Dołączenie: 10 Gru 2009, 00:27
Ostatnio był: 18 Sty 2017, 17:40
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości